Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczyny zmykam się wykąpać i w sypialni ciekawy kryminał na mnie czeka, jeszcze 100 stron zostało, także życzę miłej nocki pa, a Tobie Pawimi miłego popołudnia i wieczorku, a dopiero później nocki pa
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      dobranoc ja tez zmykam

      Skomentuj


        Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
        Dziewczyny zmykam się wykąpać i w sypialni ciekawy kryminał na mnie czeka, jeszcze 100 stron zostało, także życzę miłej nocki pa, a Tobie Pawimi miłego popołudnia i wieczorku, a dopiero później nocki pa
        anik proszę o tytuł książki

        My juz na nogach,kolejny dzien nie udało mi sie złapać moczu emilkowego hihihihih,nienawidze tego robić bo zawsze mam z tym problem

        my spakowani juz na basenik,bo u nas dzis upalnie
        wiec narazie sie żegnam z wami,odezwe się po poludniu


        MIŁEGO DZIONKA DZIEWCZYNKI

        Skomentuj


          Hej laseczki

          STO LAT DLA EDYSOB , KTÓRA KOŃCZY DZIŚ 29 URODZINKI
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
            spotkałam dzisiaj koleżankę i powiedziała mi straszną rzecz była w ten weekend na pogrzebie kuzyna męża i jego żony wyobraźcie sobie że facet zabił ją i siebie bo założyła sprawę o rozwód ich małżeństwo było nieudane on pił awanturował się i kobieta nie dała rady została sześcioletnia córeczka byłam w szoku
            Aż mnie dreszcze przeszły,szkoda dziecka,sraciło jednocześnie mame i tate.
            Smutne to i tragiczne.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              A tak w ogule to witaj Olcia i Colorku,
              najlepsze życzonka dla Edysob


              Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                hej
                my już po urlopie.było super
                Wszystkiego najlepszego dla Edysob
                co słychać bo chyba nie nadrobie wszystkiego.
                Marysia wykąpała się w morzu. jeszcze tak radosnej jej nie widziałam




                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć
                  I ja przyłączę się do życzeń: EDYSOB WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI URODZINEK

                  Skomentuj


                    jestem w kropce...

                    dziewczęta mam problem...
                    i napiszę dużo żeby się wyżalić może przeczytacie jak Wam sie bedzie chciało

                    złożyłam podanie o urlop wychowawczy u pracodawcy mojego i pewnie dostanę na ten rok, ale niestety nie dostaliśmy zasiłku rodzinnego, a co za tym idzie dodatku wychowawczego (czyli całe 400 zł. ale dla mnie to zawsze cuś) niestety o włos przekraczamy te magiczne 504 zł. na osobę w rodzinie i dupa zbita

                    od 15 września ja zostaje bez kasy totalnie czyli żyjemy z Radka pensji czego sobie osobiście nie wyobrażam
                    najgorsze jest że mieszkam w zupełnie obcym mieście bez znajomości a tak może udałoby mi sie gdzieś zaczepić chociaż na 1/4 etatu, żeby przez te kilka godzin pracy w tygodniu Młodym zajął sie Radek

                    nie stać nas na opiekunke, bo co zarobie wydam na nią, więc to nie ma sensu
                    ostatecznie myślę żeby zacząć rozglądać sie za robota przez neta, żeby pracować w domu i mieć pod okiem Johnnego
                    Niusiakovi udało sie np. założyć sklep internetowy, ale ciekawe jaki musi być wkład własny (nie mamy oszczędności, bo wszystko wpakowałam w te moje cholerne studia)

                    powiem tak w ********u z tym wszystkim
                    mam doła jak cholera i boje sie że znowu bedziemy musieli sie z Radkiem rozstać czyli ja z Młodym wrócimy do Piły, a wtedy pewnie predzej czy później nasza "rodzina" i tak sie rozleci...
                    zachciało nam sie "zabawy w dom"!!!

                    cały czas szukam dobrego rozwiązania z tej sytuacji i go nie widze za to coraz więcej wątpliwości i niepokoju o nasza przyszłość i o Jonatana

                    Skomentuj


                      sikora z tym rodzinnym to napisz mi może na priv co do dochodu doliczałaś bo w momencie przejścia na wychowawczy to twój dochód traktuje sie jako utracony i w waszej systuacji - nie jesteście małżeństwem tylko Twoj dochód sie wlicza- chyba że przyznałąś się że razem mieszkacie to wtedy Radka na 3


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sikornik a wychowawczy nie jest płatny? nie orientuję się, bo ja na dziekańskim siedzę, a ten napewno płatny nie jest słuchaj a co z korepetycjami? dawałabyś np wieczorami albo w weekendy. jak nie polski to może z angielskiego o ile dobrze znasz ten język. wiem, że udzielając korepetycji z przedmiotów ścisłych i języków nieźle można sobie dorobić. tylko to trzeba mieć cierpliwość. ja parę razy próbowałam i czasem myślałam, że normalnie trzasnę swojego ucznia książką w głowę także na razie dałam sobie spokój. nie smuć się, napewno coś wymyślisz!
                        Edysob ja też się przyłączam do życzeń!

                        Skomentuj


                          Sikornik a myślałaś o tym żeby zostac ambasadorem np.firmy Avon lub FM?koleżanka która siedzi w domu z synkiem tak dorabia.Jest przedstawicielem FM,mówi że zawsze jakiś grosz z tego ma.Chodzi po różnych instytucjach typu np.ZUS,Urząd Pracy itp.gdzie ma stałe klientki które zamawiają u niej perfumy.Roznosi swoje wizytówki.Mówiła że jest zadowolona bo pracuje kiedy chce i ile chce.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            A z tymi dochodami to Majajula ma rację, bo możesz zawsze powiedziec że samotnie wychowujesz dziecko i tylko Twoje dochody będą liczyc.Jeśli nie jesteś z Radkiem małżeństwem to powinni tylko liczyc Twoje dochody.Co ich obchodzi czy ty z nim mieszkasz czy nie.Możesz skłamac że on gdzieś wyjechał i nie łoży na dziecko.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                              A z tymi dochodami to Majajula ma rację, bo możesz zawsze powiedziec że samotnie wychowujesz dziecko i tylko Twoje dochody będą liczyc.Jeśli nie jesteś z Radkiem małżeństwem to powinni tylko liczyc Twoje dochody.Co ich obchodzi czy ty z nim mieszkasz czy nie.Możesz skłamac że on gdzieś wyjechał i nie łoży na dziecko.
                              a wtedy nie trzeba się dodatkowo bawić w sądowne ustalanie alimentów?

                              Skomentuj


                                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                                Co ich obchodzi czy ty z nim mieszkasz czy nie.Możesz skłamac że on gdzieś wyjechał i nie łoży na dziecko.
                                powiedziałam tak, a baba z urzędu na to że mam przynieść z sadu papier że założyłam sprawe o alimenty nawet jak nie mam z ojcem kontaktu jak nie złożę licza sie tez dochody ojca a mozemy sobie mieszkać nawet na dwóch róznych biegunach, tak mi powiedziała

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X