Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
    Mamakarolka a w jakim wieku jest Twoj maluszek?
    mój synuś jest młodszy od Twojej córeczki o miesiąc i jeden dzień

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
      Martyna jak tam po weselu
      Po weselu jestem wymęczona i nie umiem jeszcze go odespac.Było super,najlepsze wesele na jakim byłam do dziś mam zakwasy w nogach i pośladkach.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        O to widze, że też zdolniacha Moja Julka już praktycznie zero wpadek,
        śpi w dzień bez pampka a w nocy jeszcze z, bo musze paczkę skońćzyć

        Marti widziałam foty. Nieziemska sukienka


        Skomentuj


          Jak ja bym Karolkowi na noc nie założyła pampka to rano w sypialni byłby potop bo to moje dziecko dość dużo pije

          Skomentuj


            Moje tez ale jakos daje rade Tylko kiedyś jak się budziła to tak po cichutku
            sobie mówiła "mama, mama". A teraz jak wstanie to jest krzyk: MAMA SIUSIU :P


            Skomentuj


              Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
              O to widze, że też zdolniacha Moja Julka już praktycznie zero wpadek,
              śpi w dzień bez pampka a w nocy jeszcze z, bo musze paczkę skońćzyć

              Marti widziałam foty. Nieziemska sukienka
              Nusiak dziękuje,ona mnie zauroczyła jak ją tylko zobaczyłam na manekinie



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Hej dziewczyny. U nas dzisiaj gorąco jest. Piję sobie kawkę u mamy a Paula bryka. Moja mała ostatnio wyrżnęła się na kostce i cała brew poobdzierana, a w domu jak ze złości bucnęła na panele to warga rozcięta, tylko patrzyłam czy zęby wszystkie Kurczę muszę dzisiaj się wziąć za sałatki jutro na męża urodziny, a nie chce mi się, może któraś uczynna duszyczka pomoże mi???
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Jeśli chodzi o spanie to Alan musi miec na noc pampersa bo nie trzyma jeszcze w nocy,nawet w dzień zadarza mu sie zrobic w majty i to mnie martwi bo nie wiem jak będzie w przedszkolu.Narazie będe mu zakładac do przedszkola pieluchomajtki.



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                    Hej dziewczyny. U nas dzisiaj gorąco jest. Piję sobie kawkę u mamy a Paula bryka. Moja mała ostatnio wyrżnęła się na kostce i cała brew poobdzierana, a w domu jak ze złości bucnęła na panele to warga rozcięta, tylko patrzyłam czy zęby wszystkie Kurczę muszę dzisiaj się wziąć za sałatki jutro na męża urodziny, a nie chce mi się, może któraś uczynna duszyczka pomoże mi???
                    Witaj Anik,mi zostało dużo sałatek po weselu to Ci mogę podesłac.Zostało tyle jedzenia że szok,teściowa dała mi połowe ciasta i sałatek więc chętnie sie podziele



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      MArti jak w pzredszkolu będą dzieciaczki szły zbiorowo do toalety to się
                      nauczy Spokojnie


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                        MArti jak w pzredszkolu będą dzieciaczki szły zbiorowo do toalety to się
                        nauczy Spokojnie
                        Racja,albo jak zrobi w majteczki a dzieci sie będą z tego śmiały to następnym razem napewno pobiegnie szybciutko.Alanowi sie często poprostu nie chce ściągac majtek i siadac na nocnik,wygodniej mu zrobic w majty.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                          Witaj Anik,mi zostało dużo sałatek po weselu to Ci mogę podesłac.Zostało tyle jedzenia że szok,teściowa dała mi połowe ciasta i sałatek więc chętnie sie podziele
                          Dziękuję Ci kochana, zaraz wyślę Ci adres na priva
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Ja też osobiście miałam problem w przedszkolu. Jak była drzemka zawsze popołudniowa to mi się zawsze śniło, że jestem w toalecie i robię siusiu, a tak naprawdę to robiłam siusiu ale do łóżka I to mi dopiero samo przeszło jak miałam z siedem lat ale pamiętam, że była to dla mnie baaaaaaardzo przykra i wstydliwa sytuacja
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Jakaś telepatia czy coś. My tu o sikaniu a Julka mamo, siusiu. POszła na
                              kibelek i normalnie piekna kupka już bez rotawirusa


                              Skomentuj


                                Moja w dzień pięknie woła sikiu i kupkę ale w nocy muszę ją budzić.
                                Syn idzie teraz do piatej klasy, a ja uświadomilam sobie że to prawie już szkola się zaczyna a ja jeszcze mu nic nie kupiłam


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X