Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    i witam pawimi ,bo my sie jeszcze nie znamy ....

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
      a wiesz ze u mnie byl taki sam problem z pokojem jonathana, czasem to nawet tam nie wchodzilam zeby bialej goraczki nie dostac i nagle w tym roku cos mu sie odmienilo, zaczal sprzatac, ukladac, odkurza codziennie lozko sam scieli i nawet sie nauczyl jak...nawet pranie sam segreguje i zanosi na gore do pralni, ja tylko mu wlaczam a pozniej sam z suszarki wyciaga i sklada do garderoby. I to wszystko tak nagle jakby cos w mozgownicy mu kliknelo ze juz wiecej w takim syfie sie nie da zyc
      a ile lat ma twój syn????

      Nie no u nas jest koszmar.....cytuje:
      -Kamil posprzataj pokój,pościeraj kurze !!!!!
      -A po co mam ścierac kurze jak za tydzień znów się nakurzy !!!!!!!!!

      Ciuchy jak mu daje wyprasowane to potrafia tydzien przeleżec w pokoju zanim trafia do szafy,zmieniaja tylko miejsce,bo raz sa na biorku,raz na krzesle,raz na lóżku a i na podlodze tez sie zdarza,ale ja nie bede mu ciuchów do szafy chowac bo to stary kon,jedyne o co nie musze go długo prosic to odkurzanie

      Skomentuj


        Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
        i witam pawimi ,bo my sie jeszcze nie znamy ....
        a witam

        Skomentuj


          Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
          a ile lat ma twój syn????

          Nie no u nas jest koszmar.....cytuje:
          -Kamil posprzataj pokój,pościeraj kurze !!!!!
          -A po co mam ścierac kurze jak za tydzień znów się nakurzy !!!!!!!!!

          Ciuchy jak mu daje wyprasowane to potrafia tydzien przeleżec w pokoju zanim trafia do szafy,zmieniaja tylko miejsce,bo raz sa na biorku,raz na krzesle,raz na lóżku a i na podlodze tez sie zdarza,ale ja nie bede mu ciuchów do szafy chowac bo to stary kon,jedyne o co nie musze go długo prosic to odkurzanie
          moj skocznczyl 16...ale zapewniam cie ze bylo identycznie jak u ciebie, szczytem wszystkiego bylo jak mnie raz sprzataczka zawolala a tam pod koldra tak w rogu lozka ( bo on ma wielkie podwojne loze)pozwijane w rulonik stare brudne skarpetki arsenal chyba z dwoch tygodni... odruch wymiotny na miejscu!!!

          Skomentuj


            przynamniej możecie wejść do pokoju synów, a jak Joasia mi za parę lat zamknie przed nosem drzwi?!

            Skomentuj


              hahahahaha no to nieźle,u nas tez jest mania niezanoszenia brudnych ciuchów do prania...............szlag mnie trafia jak to widze i nie pwoiem jakie słowa mi sie cisną na usta ^&%$#%$*&%&^*&^&$^%$#!miejmy nadzieje ze za kilka lat mu sie zmieni

              a ja wlasnie walcze z łazienką ..... cudwony zapach domestosu unosi sie już w cAŁYM DOmu hahaha

              Skomentuj


                Olcia co Cię tak wzięło na porządki w piątkowy wieczór?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  przynamniej możecie wejść do pokoju synów, a jak Joasia mi za parę lat zamknie przed nosem drzwi?!
                  no ja juz kilka razy zostalam wyrzucona z pokoju a raz nawet dostalam solidny opierdziel bo mlody ma taka mala lodowke u siebie w pokoju i kupil sobie karton z puszkami Sprite, szczesliwy wpakowal do tej lodowy i jakos pojechal wtedy do ojca na kilka dni. W miedzyczasie mnie cos naszlo na picie syfu i sobie przypomnialam o jego zapasie, wzielam moze ze dwie puszki za co mi sie potwornie oberwalo no i jakim prawem wchodzilam do jego pokoju podczas jego nieobecnosciNawet posunal sie do tego stopnia ze jakos tak malo ciekawie mnie nazwal za co o malo w pychol od mojego meza nie dostal
                  Zostalam przeproszona i uglaskana ale haha nie bede wlazic juz do jego pokoju jak go nie ma, a przynajmniej zrobie to bez zostawiania sladow ha ha ha

                  Skomentuj


                    madzia bo ja zawsze sprzatam w piatki co by miec wolny weekend a nie spedzac go na sprzataniu

                    Skomentuj


                      mnie w tym tygodniu w poniedziałek naszło na sprzątanie, wszystkie kafelki pod prysznicem oskrobałam z kamienia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        pawimi no to nieźle. a syn przyprowadza już dziewczyny? to chyba będzie najgorszy okres: zamykanie się w pokoju, bunt, chłopacy. aż się boję na samą myśl

                        Skomentuj


                          magda ty sobie pomyśl jak do twojej córki będą chłopcy przychodzić

                          ja uwazam ze z chlopcami nie ma tyle problemów co z dziewczynami,jak teraz patrze na te małolaty to mi włos na głowie staje a wiem co mówie bo mam siostre 15-sto letnią i jej kolezanki ........ehhhhh mówie wam,jak kiedys nie zapomne to zrobie sobie fotki z małolatami ,nie uwierzycie!!!!!

                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            pawimi no to nieźle. a syn przyprowadza już dziewczyny? to chyba będzie najgorszy okres: zamykanie się w pokoju, bunt, chłopacy. aż się boję na samą myśl
                            nie przyprowadza, ma tam rozne kolezanki sasiadki ktore przylaza ale laski jako tako nie ma jeszcze i bardzo dobrze,ma jeszcze czas haha no napewno nie jest to ciekawy okres w wychowywaniu dzieci chociaz ja narzekac nie moge bo w sumie on jest dobrym dzieckiem w porownaniu do tego co tu sie dzieje ale faktycznie wole chyba bunt dwulatka niz bunt nastolatka....

                            Skomentuj


                              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                              magda ty sobie pomyśl jak do twojej córki będą chłopcy przychodzić

                              ja uwazam ze z chlopcami nie ma tyle problemów co z dziewczynami,jak teraz patrze na te małolaty to mi włos na głowie staje a wiem co mówie bo mam siostre 15-sto letnią i jej kolezanki ........ehhhhh mówie wam,jak kiedys nie zapomne to zrobie sobie fotki z małolatami ,nie uwierzycie!!!!!
                              zgadza sie! moj syn juz dawno mi powiedzial ze jego szkolne kolezanki robia wieksze makijaze niz ja, a jak je niektore czasem widze to takie seksbomby chodzace z cycami na wierzchu i prawie odkrytymi dupskami, a wierzcie, niektore maja co pokazac....ja nie wiem jak ta meska dojrzewajaca czesc dzieciakow sie skupia na nauce widzac takie pokuszenie wokol, az im wspulczuje

                              Skomentuj


                                pawimi dokładnie!
                                to mój kamil ma lat 12 ale jego kolezanki to szok,jak sie nieraz ubiorą i tak sie zastanawiam gdzie sa rodzice a raczej matki,ale co sie dziwic jak mam taka sama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X