Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    zakaz dzisiaj rozmawiania o piwie
    hahaha a to dlaczego????????????

    kurcze moje wakacyjne pranie zbliza sie ku koncowi
    zostana mi tylko ręczniki,uffffffff nareszczcie,bo myslalam ze cały tydzien bede to ogarniac

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
      hahahaha anik ,ale wymysliłaś
      a jakie piwo tanie w czechach,wczoraj kupilismy 2 małe i dwa duże lane piwa i 12 zł zapłacilismy
      bylismy ze znajomymi z 4 pietra i jeszcze jednymi wiec w sumie było nas wczoraj 7 dorosłych osob,dzisiaj tylko robciu z dzieciakami( znaczy z kamilem i moja siostra ) i z sasiadami z góry
      My w niedzielę byliśmy z moim m w ogródku piwnym u nas i za dwa małe piwka zapłaciliśmy 7zł

      Skomentuj


        bo wczoraj wypiłam 3 żubry na sen i dziś czuję sie jak kupa
        a wiadomo "żubr wieczorem podchodzi bardziej..."

        Skomentuj


          czesc mamakarolka

          No to laski zapraszam do mnie na browarka

          Skomentuj


            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
            bo wczoraj wypiłam 3 żubry na sen i dziś czuję sie jak kupa
            a wiadomo "żubr wieczorem podchodzi bardziej..."
            O rany aż trzy? Ja ostatnio po jednym małym jestem wstawiona, ale to jeszcze nic bo jak po ciąży i karmieniu małego wypiłam pierwszy raz, to pół piwa mnie obaliło

            Skomentuj


              sikornik TY TROLU PATOLU

              Skomentuj


                Olcia ja wpadnę do Ciebie pod wieczór na piwko bo do południa to tak troszkę nie wypada
                Też miałam dzisiaj pranie zrobić ale za zimno, a ja lubię jak od razu mi schnie
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  PIWO Z RANA JAK ŚMIETANA hahahahahahah
                  Dziś wieczorem to ja na vodeczke z panem ładnym idę do mojej funfeli takiego trola patola hahahahaha

                  U nas w nocy wichura była jakaś wiec dwie suszarki wyschły hahaha wiec moge trobic pranie dalej a dzis słońce i wiatr wiec mam nadzieje ze szybko przeschnie,mnie bardziej przeraża wizja prasowania

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    u nas znowu wiatr się zerwał. mam nadzieję, że nie będzie padać, bo muszę wyjść po zakupy. przypomniałam sobie, że w nocy wstałam i jeszcze zdejmowałam szuszarkę z praniem deszcz mnie obudził i uświadomiłam sobie, że chyba pranie wisi na balkonie.
                    Magda ja identyko o 4 się zerwałam a za mną mój m i lecimy na balkon po pranie ja ciągnę suszrkę a on mnie tak wiało ogólnie śmiesznie to musiało wyglądać


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Sikora nie wiem co Ci doradzić ale może daj na luz zaufanie to podstawa związku
                      Olcia ale laska z Ciebie a mąż fiu fiu jest na czym oko zawiesić
                      ja swojego odchudziłam już prawei 15 kilo ale jeszcze z 10 muszę


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        majajula ooooooooo dziekuje bardzo za komplementy
                        Mój sam dba o linie i kondycje,niestety jego praca zobowiązuje do trzymania lini i dobrej kondycji hehehe ,mnie tam jeszcze kilka kg zostało ale narazie nie mam weny na bieganie i ćwiczenie,zrobi sie nieco chłodniej to zaczne biegac co zapewne nastapi wczesną jesienia hehehehe

                        Skomentuj


                          Olcia mój znowu ma taka pracę że cały dzień jeździ po budowach urzędach itp. a po 12 godzinach pracy dopiero coś je i wtedy wmita pół lodówki i popija piwkiem i brzuch rośnie
                          ale już od 3 miechów jest na diecie i brzusio mu spadł bo tak to nogi i tyłas ma całkiem całkiem od rowerku


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            hehehehe no to niezle nie ma to jak dobra żonka,która dba o linie swojego męża

                            A ja ide wyskubać brwi bo wyglądam jak breżniew

                            Skomentuj


                              hahaha ja włąśnie wróciłam z łazienki
                              jeszcze mi zostało paznokietki pomalować dzidza wstanie zje papu i idę w miacho


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                A ja tam wolę jak mój M jest bardziej tęższy.Przy wzroście 175 waży 83 kg czyli w sam raz.Bo pamiętam jak się pobieraliśmy to straszna chudzina z niego była.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X