Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ale domek wygląda za*****iście
    Oluś, jak to stoi cenowo w sezonie???

    Skomentuj

    •    
         

      ...czyżby wszystkie sobie przedłużyli łikendzik

      Skomentuj


        ja probuje sie wkrecic w F ALE CIEZKO!!za 2 miechy to sie duzo pozmienialo
        FROCH

        Skomentuj


          sporo nowych osób, ale w wiekszości bardzo przemiłych
          ja sie za chiny ludowe nie mogłąm po porodzie wkrecić...
          no ale jak ja staz a jaki Ty froch, to tez różnica hehe

          Skomentuj


            hello babeczki

            kto sie nie moze wkręcic.......Frochno co ty -ty sie zawsze wkręcisz hehhe pisz jak tam we Francji sie mieszka

            Olcia zdjęcia swietne sa ,ja jak bylismy w Miedzyzdrojach to tez miałam ochote na takie extreme hehhe ale mój lek wysokości mnie przekonał zeby jednak zostac na ziemi
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              witajcie!
              Sikornik jak przetrwory? zrobiłaś?
              Froch fajnie, że możecie się Dotką spotkać i pogadać.
              okazało się, że Asi nie jeden ząb, a dwa rosły! dziś odkryłam świeżo wyrżnietą dwójkę

              Skomentuj


                Znalazłam taki przepis w necie na mus jabłkowy dla niemowlęcia:

                MUS JABŁKOWY
                - 1 duże słodko-kwaśne jabłko
                - sok jabłkowy klarowny
                - kleik ryżowy
                Jabłko obrać, pokroić w kawałeczki, ugotować w niewielkiej ilości wody by zmiękły, zmiksować, dodać kleik ryżowy i sok klarowny do smaku

                Myślicie że jest oki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Sikornik ja tak robiłam z gruszką, tylko że bez soku, sama gruszka i kleik, żeby zagęścić, bo wiadomo z gruszki pełno soku leci zawsze. są też gotowe kleiki bezmleczne z owocami Hippa jakby Ci się robić nie chciało, albo gdzieś na mieście w razie "awarii" byś potrzebowała
                  aaa i bez gotowania robiłam. surową miksowałam i potem dodawałam kleik.

                  Skomentuj


                    Sikornik jak Johny jest takim alergikiem too moze po prostu same jabłuszko utarte ?ja kupowałam w słoiczku bo sa przepyszne taki musik to jednak ryzyko jak uważasz w koncu i tak bedziesz musiała rozszerzac powoli diete a kleik w sumie juz jadł tak?

                    Madzia mojemu tez ida ząbki znów i jest bardzo marudny i płaczliwy tym bardziej ze to chyba trójki no nie wiem bo nie pozwala sobie zajrzec a tym bardziej dotknąć ,jeśc nie chcce ,pić pije tyle dobrze i serki wcina troszke
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      silek, kleik tak ale tylko ryżowy, kukurydzany go uczula
                      Johnny bardzo lubi jabłuszka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sikornik ja właśnie robiłam z ryzowym. a może te plamy i krostki po tym kleiku kukurydzianym?
                        Silek u nas przez zęby pełno kup jest ale już wyszły, więc mam nadzieję, że i to i humor Joasi się poprawi.

                        Skomentuj


                          madzia, przez te moje wariacje z marchewką mam wszystko pomarańczowe w domu, od rąk po ściany haha

                          Skomentuj


                            aha, mam pytanie czy miałyście naprawdę dobre śliniaki, jakie warto kupić bo mam marchew wszędzie jak karmię Młodego
                            a to cholerstwo nie za bardzo sie spiera z ubranek a "dorosłym" proszkiem nie moge absolutnie prać...

                            Skomentuj


                              sa z canpola takie wielkie sliniaki i mozna je przetrzec sciereczka, nie mam pojecia jak ten material sie nazywa. ale ja go w ogole nie uzywam, zakladam zwykle materialowe albo w ogole. wiadomo Asia juz mnie brzudzi, ale jak pobrudzi, to po praniu wystawiam wszystko na slonce i nie ma sladow.
                              albo mozesz tez kupic plastykowe, w ikei widzialam wczoraj takie. sa tez chyba z tomee tipee tylko pewnie cholernie drogie.
                              o taki z canpola: http://www.allegro.pl/item692679940_...ki_canpol.html

                              Skomentuj


                                Madzia mój ma jakies zaparcia na zmiane z rozwolnieniem

                                Sikornik ja kupowałam takie ceratkowe z kieszonka co by jedzonko do niej wpadało ,potem wystarczyło tylko przepłukac a teraz jak mały jus sam je to zakładam mu taki duży plastikowy z kieszonka i mały wciaga uczy sie a ja się nie stresuje ze na podłoge czy ciuszki leci

                                takie podobne miałam ceratkowe http://www.allegro.pl/item715607599_...y_wytrzec.html

                                a teraz mam cos w tym stylu http://www.allegro.pl/item691793165_...lastikowy.html
                                Last edited by silek7; 17-08-2009, 22:10.
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X