Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    całą chałupę odgruzowałam, jeszcze tylko łazienka
    bo jutro mam gości od samego rana...
    nawet radek parkiet wypastował hehe

    tak się czaje jeszcze coby może umyć okna, jak juz tak hurtowo lece ze wszystkim

    Skomentuj

    •    
         

      Iza moja miła nie będzie bo Radek w pracy na nocce
      ale za to Twoja, hohoho

      Skomentuj


        Color miłego spacerku życzę
        Sikornik jak do mnie miała ostatnio przyjechać koleżanka to tak wysprzątałam wszystko że aż lśniło okna też umyłam

        Skomentuj


          ja ostatnio myłam okna jak cała rodzina miała nas odwiedzić. a tak codziennie sprzątam powierzchownie no chyba, że łazienkę trzeba umyć, to już jest gruntowne sprzątanie raz w tygodniu.
          ale się wkurzyłam! stałam w kuchni i gotowałam, pikłam i smażyłam, do tego musiałam słuchac jak Asia płacze, bo wsadziłam ją do kojca. m. sobie poszedł do garażu i nie mógł się nią zająć. a w końcu m. prawie nic nie zjadł, bo pojechał spotkać się z kolegami!
          o, właśnie przyłapałam Asię na gryzieniu stołu idę ją uśpić.

          Skomentuj


            u nas generalne sprzątanko co tydzień w soboty
            ja kuchnia + łazienka
            Radosław - odkurzanko i mycie wszystkich podłóg

            Skomentuj


              no kurde, to tylko ja muszę wszystko sama robić?! będę musiała jakiś porządek zaprowadzić.

              Skomentuj


                powiem Ci kochana że mój facet jakby mieszkał sam umarłby z głodu i wśród sterty brudnych garów i skarpet

                przekraczajac próg tego domu powiedziałam że na etacie sprzataczki nie byłam i nie będę - wszystko po równo!!!
                demokracja, partnerstwo zwał jak zwał

                Skomentuj

                •    
                     

                  mi mówi, że on sie wdom wtrącać nie będzie, bo wie, że to moje królestwo. dobre sobie. Generalnie mogę sobie posprzątać, bo i tak sama bym dłużej nie wytrzymała w brudzie i zawsze na to sprzątanie przecież czas się znajdzie. Ale wiadomo, czasami człowiekowi się nie chce i jakaś pomoc by się przydała.
                  Asia już śpi, a na dwójce dr House leci cóż za miły wieczór!
                  Last edited by magda8528; 13-08-2009, 20:15.

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    no kurde, to tylko ja muszę wszystko sama robić?! będę musiała jakiś porządek zaprowadzić.
                    Ja w domu tez wszystko robie

                    Czekam na Ole I Brata aby mogli zostać z Amesią.Ja już gotowa ,wypachniona i mogę iść podbijać serce ochroniarza hihi
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      iza zazdroszczę Ci, te pierwsze randki mają swoją magię
                      ech... gdzie te czasy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        iza zazdroszczę Ci, te pierwsze randki mają swoją magię
                        ech... gdzie te czasy
                        Pierwsze randki są boskie , potem jest przyzwyczajenie skad ono się bierze
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          bo jedna i druga strona myśli, jak już zdobyłem/zdobyłam to już będzie przy mnie siedzieć całe życie, a tu czasami psikus hehe

                          w sumie na Radka nie mam co narzekać, często robimy sobie romantyczne kolacje przy winku, na tyle na ile Młody nam pozwoli
                          no i kwiatki mi przynosi, więc chyba mu sie jeszcze podobam, co?

                          Skomentuj


                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            bo jedna i druga strona myśli, jak już zdobyłem/zdobyłam to już będzie przy mnie siedzieć całe życie, a tu czasami psikus hehe

                            w sumie na Radka nie mam co narzekać, często robimy sobie romantyczne kolacje przy winku, na tyle na ile Młody nam pozwoli
                            no i kwiatki mi przynosi, więc chyba mu sie jeszcze podobam, co?
                            Jak bys mu sie nie podobala to by z Toba nie byl , nie kupował kwiatow , niebyloby romantycznych kolacji prawda?Do facetów trzeba mowic drukowanymi literami nie ma co sie oszukiwac
                            Nasze spotkania sa narazie nie winne , nie znamy swych wad(wszystkich) niewiemy do konca jacy jestesmy i to jest piekne.
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Czesc babeczki
                              Jak ja mam juz dosc lata...nie myslalam ze moge kiedys to powiedziec ale tesknie do odrobiny chlodu...
                              Colorka ten twoj nowy avatar...WOW ale laska

                              Skomentuj


                                normalnie kwitnie nam Colorka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X