Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Silek przepis na racuszki mam stąd http://mojewypieki.blox.pl/2007/09/R...drozdzowe.html



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      czesc dziewczynki u nas zimno nie pada ale pogoda masakra ja od dwoch dni sprzatam jak wariatka zawsze tak mam przed okresem ze moge chate do gory nogami przewrocic po okresie sie uspokajam martyna racuszki mniam mniam . Zbliza sie koniec wakacji wiec jakies zakupy Tymkowi trzeba zrobic do przedszkola ....... i znowu kasa ....

      Skomentuj


        Melchior a co kupujesz Tymkowi do przedszkola?bo Alan idzie pierwszy raz i nie wiem w co mam go wyposażyc,worek na kapcie,kapcie i co jeszcze?kupiłam mu też dwa dresiki i dwie pary spodni od dresu.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Hej laski,
          rozmowa o brzuszku-- moja zmora- wypukły jak u mamy karolka nawet jak szczuplejsza jestem. chyba taki typ.

          Marti- racuszki cudaz slinka cieknie, a co do dlugu tom nie w temacie.

          Dla tych co pytały- na wakacjach bylo super tylko na koniec m ropne zapalnei ucha a ja zatok zlapalismy. jednak wypoczelismy bez malej., pogoda byla towarzystwo fajne, woda czego trzeba wiecej. Amelka u babci była grzeczna i nawet raz o rodzicach nie wspomniala

          A co do ciuszków i ich sprzedawania to ja tez mam kupe i sie zebtac nie moge
          eh...
          do tego pogoda do bani

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
            Witam,witam i o zdrowie pytam.
            Właśnie u mnie zaczoł padac deszcz i zrobiło sie tak szaro a rano zapowiadał sie ładny dzień.Właśnie skończyłam smażyc racuchy z jabłkami.Dziś znalazłam fajny przepis na piersi z kurczaka http://www.gotowanie.v9.pl/przepisy/01/48.html i zrobiłam te kotleciki na obiad.Pyszne są.Takie inne niż wszystkie.Siedze i sącze kawkę żeby nie usnąc.Zapraszam Was do mnie na racuszki,która pierwsza sie zgłasza?





            Marti ja chcę lacucha
            kurcze tylko ja nie umię ich robić
            daj przepis


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Marti- mam dokładnie ten sam dylemat. co kupic.
              A jak tam Alanek na przedszkole reaguje?

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                ja zapraszam dzis na nalesniki z serem i parowka
                (na to mezusia zlapalam)
                ŁUKASZ 08.09.2006

                NATALIA JULIA 30.11.2007



                Skomentuj

                •    
                     

                  witam ponownie!
                  nam udało się wyjść na spacer, wstąpiłam też do sklepu i kupiłam Asi ogrodniczki i bluzę teraz Asia ma w końcu spodnie, które jej z tyłka nie spadają (nie licząc leginsów).
                  przepis na zupę serową mam stąd: http://www.kuchnia.o2.pl/przepisy/ob...t.php?id_p=390 tylko jeszcze pod koniec gotowania dodaję puszkę groszku.
                  ciekawe czy Sikornik też tak robi, bo z tego co wiem to jest sporo przepisów na tę zupę - bez mięsa albo bez pora itp.
                  Majajula zapodaj te kartony, zobaczymy czy mój m. ma aż taki talent. może marnuje swoje talenty akwizytorskie
                  a na zdjęciu Joasia pokazuje jaka jest już duża
                  Last edited by magda8528; 27-10-2009, 12:23.

                  Skomentuj


                    Majajula według mnie racuszki są bardzo proste do zrobienia http://mojewypieki.blox.pl/2007/09/R...drozdzowe.html tylko robiąc ciasto dodaj do niego pokrojone w kostkę jabłka.Bez jabłek nie są takie dobre.
                    Last edited by Martyna2006; 12-08-2009, 14:02.



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                      Marti- mam dokładnie ten sam dylemat. co kupic.
                      A jak tam Alanek na przedszkole reaguje?
                      dziewczyny w najnowszym Mamo to ja jest napisane co powinno być w wyprawce malucha. moim zdaniem troche duzo tych rzeczy, ale ja się mogę jeszcze nie znać. zerknąć zawsze można

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                        Marti- mam dokładnie ten sam dylemat. co kupic.
                        A jak tam Alanek na przedszkole reaguje?
                        Jest bardzo chętny.Jak jestem z nim na placu zabaw i bawi sie z dziecmi to ja mogę dla niego nie istniec,nawet nie spojrzy czy ja siedze na ławce czy może już mnie nie ma.Wśród dzieci jest wniebowzięty.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Magda Joasia sliczna dziewczynka a Ty oststnio narzekasz że taka maruda a tu jak pieknie sie usmiecha
                          a z tymi ciuchami serio mówisz???


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Martyna i Madzia wielkie dziękijuż stronki wpasane do ulubionych

                            ja tez wystawiam teraz ciuchy na allegro moze cos pójdzie,Magda fajne te spodnie!!!dla mojego to tez tylko ogrodniczki naj nja bo chudziuchny jest


                            a ja mam wieeelki brzusio i od kilku dni robie brzuszki i na razie oczywiscie nic ale moze moze zobaczymy
                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              a ja chodze po domu i KUPY szukam bo majka uciekła z nocnikiem i nie wiem gdzie ja zgubiła


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                                Melchior a co kupujesz Tymkowi do przedszkola?bo Alan idzie pierwszy raz i nie wiem w co mam go wyposażyc,worek na kapcie,kapcie i co jeszcze?kupiłam mu też dwa dresiki i dwie pary spodni od dresu.
                                kazde przedszkole ma inne wymagania u nas maluszki musialy miec jeszcze poduszeczke do spania i przybory do mycia zabkow , ja tez mlodemu kupie jakies spodenki dresowe , bluzeczki . w tym woreczku zawsze zostawiasz jakies rzeczy na przebranie jakby cos sie stalo wylal na siebie sok czy np. posikal najlepsze sa rzeczy ktore dziecko szybko i samo zdejmie papcie tylko na rzepe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X