Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
    Swiete słowa!!!jeszcze te pierwsze lata tak ale teraz to olewka jakas za pewny mój jest mnie,no fakt moze mi ufac ale brak i tego dreszczyka i zalecania się,flirtu..........


    musze sie ciut dopracowac sexy ubrac i ja mu pokaze
    TAK TRZYMAC KOBIETY

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
      jaroszka 22 godz wybila i pani znowu tematy sprosne wlacza ha ha ha ha ha
      a żebyś wiedziała na zegar patrzyłam żeby mnie o psucie dzieci nikt nie oskarżył ha ha
      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

      Skomentuj


        Napisane przez hanta Pokaż wiadomość
        no coz ja Jej sie nie dziwie ,bo glodnemu chleb na mysli
        a głodny głodnemu wypomni ha ha
        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

        Skomentuj


          Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
          a głodny głodnemu wypomni ha ha
          ..
          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

          Skomentuj


            czytałam ze Olcia do niechorza jednak pojechała....ciekawe co tam u niej?sikornik pewnie teraz zakuwa,to nam relacji nie zda..


            Colorcia ty zazdrosnafajowo,ale ciebie zadna nie przebijeudanej randki !!!
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              no spadam Dziewczynki noc krótka a synek parę razy wstaje do jutra
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                no i co gdzie jestecie zasneliscie przy kom.....

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja jestem -musialam zajrzec do synka
                  pa jaroszka
                  Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                  Skomentuj


                    Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                    no spadam Dziewczynki noc krótka a synek parę razy wstaje do jutra
                    pa pa jaroszka mowisz ze noc krotka to moze poslucham ciebie i tez ide spac do jutra mamuski

                    Skomentuj


                      moj tez kilka razy budzi sie w nocy i nie wiem czy to ciagle zeby czy tak przezywa dzionek
                      no tak jak ja moge chwile to wszystkie ida spac
                      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam wszystkie laski
                        Moje dziecie dopiero zasnelo Sage o ludziach lodu z wypiekami na twarzy czytalam lata temu
                        Moj synek ma jakas faze obzarstwa...zjadl na kolacje miske kaszy mannej z malinami i wypil prawie 240 ml mleka,podjadal mojemu M mieso z talerza i chlebek...mam nadzieje ze to przejsciowe bo za niedlugo bede miala sloniatko zamiast dziecka

                        Skomentuj


                          no co tutaj takie pustki ostatnionikogo nie ma....................

                          Hanta jestes?co tam u ciebie?
                          Sylwia 9 latek
                          Damianek 17 m-cy


                          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                          Skomentuj


                            czesc silek spokojnie tu sie ostatni zrobilo to sie zgadza,czesc kobitek pewnie na wakacjach a czesc pada pewnie po calodziennym hasaniu z dziecmi przy tej pogodzie...

                            Skomentuj


                              Hello Dotkahehhe jedni narzekaja na niejadków a drudzy na odwrót

                              sorci ze nie odpisałam ci na NK ,jakos tak miałam potem i zapomniałamco tam słychac,czytałam o aucie!!!ale wiesz co mój tez ma hopla na pukcie aut i akurat nie nowych,kupuje graty i restauruje je ja to mam dośc czasami bo mi go w domu juz brakuje czasami,ale cóż ...na razie troche spokoju,robi Buicka ,juz konczy i na razie niby ma byc spokój,ale wiesz...są wazniejsze wydatki
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                jestem ale skoro cisza nastala przegladalam inne watki
                                np na temat szkodliwosci pampkow
                                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X