Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    colorku di rewala jedziemy tym razem,w tamtym roku bylo mileno


    Kurcze wopgole nie wiem co mam zabrac

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
      colorku di rewala jedziemy tym razem,w tamtym roku bylo mileno


      Kurcze wopgole nie wiem co mam zabrac
      Oj sama bym nie widziała ja mam do działki 40 minut trajtkiem ale co rano niewiem co spakować bo noż widelec pogoda sie popsuje
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        ja na basen jak ide to 3 torby,wózek hahahaha jakbym tam miala weekend spedzic


        Kurcze jutro w sumie juz czwartek a ja nadal w kropce ze tak powiem,noooooooo a juz nie wspomne o tym ze pogoda u nas dzisiaj dupiasta i pranie kisnie na balkonioe a tam jeszcze z 3 pranka by sie puscilo buhahahaha

        Skomentuj


          U nas upał 35 stopni opaliłam se plecy a przód blady a cały dzień na staniku po działce
          Napewno wes kremy do opalania, na komary , leki ,plastry itp
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            to wiem.......... zastanawiam sie nad ciuchami....kurcze w sumie 2 tyg nas nie bedzie wiec chyba wezme cała szafe

            Skomentuj


              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
              to wiem.......... zastanawiam sie nad ciuchami....kurcze w sumie 2 tyg nas nie bedzie wiec chyba wezme cała szafe
              A masz tam gdzie prac itp?
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                No tak nie za bardzo chyba..jedyne to w rekach zapewne
                Kurcze musze jutro poprzeglądac ubrania

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                  No tak nie za bardzo chyba..jedyne to w rekach zapewne
                  Kurcze musze jutro poprzeglądac ubrania
                  Bo wiesz ja biore rzeczy na dzialke i jak pogoda to tam piore , moze TY tez beddziesz mogla zawsze to mniej a 2 tyg z dzieckiem to wiesz jak jest
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    witam WSZYSTKIE MAMY przed chwilą wróciłam z miasta z apteki nie wiem po co niektórzy lekarze siedzą w przychodni parę dni temu mojego synka wysypało miałam wizytę w poradni umówioną więc poszłam lekarka uznała że to potówki choć ja uważałam że nie (trochę na tym się znam) dała aerozol i miało pomóc a zamiast tego krosty się zaogniły i dziś próbowałam do dermatologa się zarejestrować a tu zonk za dwa tygodnie wolny termin szok mam jednak asa w rękawie pani dermatolog mieszka naprzeciwko dwie godziny sterczałam pod brama i czekałam aż wróci do domu i jak przyjechała poprosiłam żeby go obejrzała zrobiła to nic nie wzięła i zapisała leki za 10 zł robiona maść i płyn i stwierdziła że to uczulenie kontaktowe najprawdopodobniej na płyn do kąpieli
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      witaj jaroszka no nie ma to jak lekarze

                      color no pojedziemy to zobaczymy,a jak nie to heja i w rekach bede jechac a coooooooooooo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                        witam WSZYSTKIE MAMY przed chwilą wróciłam z miasta z apteki nie wiem po co niektórzy lekarze siedzą w przychodni parę dni temu mojego synka wysypało miałam wizytę w poradni umówioną więc poszłam lekarka uznała że to potówki choć ja uważałam że nie (trochę na tym się znam) dała aerozol i miało pomóc a zamiast tego krosty się zaogniły i dziś próbowałam do dermatologa się zarejestrować a tu zonk za dwa tygodnie wolny termin szok mam jednak asa w rękawie pani dermatolog mieszka naprzeciwko dwie godziny sterczałam pod brama i czekałam aż wróci do domu i jak przyjechała poprosiłam żeby go obejrzała zrobiła to nic nie wzięła i zapisała leki za 10 zł robiona maść i płyn i stwierdziła że to uczulenie kontaktowe najprawdopodobniej na płyn do kąpieli
                        Hej , ach Ci lekarze
                        Dobrze że to tylko uczulenie
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          już się przestraszyłam że alergia albo atopowe zapalenie
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            A co pozatym u Was?
                            Szybkiego powrotu do zdrowia
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              hej dziewczynki serdecznie witam color dawno cie nie bylo witam olcie i jaroszke rowniez serdecznie ha ha

                              Skomentuj


                                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                                hej dziewczynki serdecznie witam color dawno cie nie bylo witam olcie i jaroszke rowniez serdecznie ha ha
                                Dobry wieczór
                                A juz miałam pisać co tak pusto dzis
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X