Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    madziu ale Ty prawie brzuszka nie miałaś, tylko taka zgrabną piłeczkę

    Skomentuj

    •    
         

      Goplana a co to za dziewcznka w tym drugim filmiku?



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        to że piłeczka była nie znaczy, że było lekko jeszcze do dziś pamietam jak kombinowałam, żeby się z jednego boku na drugi przewrócić

        Skomentuj


          W upały to umieram i prawie z domu nie wychodzę chyba że tak pod wieczór się przejść. Ja może jestem dziwna ale do mnie nie dociera żadna myśl o zbliżającym się porodzie, chciałabym móc jeszcze uciec, albo żeby ktoś za mnei urodził, zaczynam się tego bać bo każdy mi gada jak bardzo będzie bolało Goplana mi wchodzą oby dwa linki na taką samą wesołą sałatkę nic się nie zmienia??

          Skomentuj


            Ewylynka no to cos zle poslalam - salatka ma dostac 1 a 5 tu poprosze http://kolekcjonerki.pl/przepisy/fil...rancuskim.html

            A moj brzdac z 8 wrzesnia jest

            Skomentuj


              moja koleżanka wczoraj stwierdziła (sama spodziewa sie dziecka), ze jak weszlo to i wyjdzie

              Skomentuj


                Teraz mi się nie otwiera

                Skomentuj

                •    
                     

                  takie chmury były rano, a teraz znowu słońce i upał! chyba musze jakąs parasolke do tego wózka zamontować, bo mi się dziecko spali mimo stosowania kremów na słońce. Sikornik masz jakąś parasolkę w tym swoim wózku? bo nie wiem za bardzo gdzie to doczepić

                  Skomentuj


                    Zapiszę sobie i spróbuję później bo ostatnio albo mój net szwankuje albo w kompie coś nie jest zainstalowane... Ta łatwo mówić ale dla mnie to serio stresujące jest, mam nadzieję że wrzesień będzie w tym roku chłodniejszy

                    Skomentuj


                      Ewylynka tutaj po 1 gwiazdce
                      http://kolekcjonerki.pl/przepisy/fil...ka_titiny.html
                      http://kolekcjonerki.pl/przepisy/fil...a_salatka.html


                      A tu slicznie prosze o 5 gwiazdek
                      http://kolekcjonerki.pl/przepisy/fil...rancuskim.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale w zeszłym roku nie było gorąco. pamiętam, że chodziłam już nawet w cieplejszej kurtce - o dziwo się w niej zmieściłam i nawet zdołałam ją zapiąć
                        a jak wychodziłam ze szpitala to deszcz lał. Asia była w body, śpiochy i welurowy dresik ubrana.

                        Skomentuj


                          U nas też upał od wczoraj, może jednak wybiorę się nad to morze trochę ochłody na koniec złapię...

                          Skomentuj


                            Ok spróbuję jeszcze raz

                            Skomentuj


                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              Sikornik masz jakąś parasolkę w tym swoim wózku? bo nie wiem za bardzo gdzie to doczepić
                              ja przyczepiam pieluszkę do tego daszka - klamerką hehe

                              a parasolkę jakbym miała to przyczepiłabym drucikiem do tej nogi tylnej

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                ale w zeszłym roku nie było gorąco. pamiętam, że chodziłam już nawet w cieplejszej kurtce - o dziwo się w niej zmieściłam i nawet zdołałam ją zapiąć
                                a jak wychodziłam ze szpitala to deszcz lał. Asia była w body, śpiochy i welurowy dresik ubrana.
                                No ja właśnie się zastanawiam jakie rzeczy dla małej szykować do wyjścia i czy wynieść ją już w foteliku samochodowym czy w rożku i dopiero w samochodzie układać??? No i dalej się zastanawiam jakie pampersy kupić na początek Ale mam problemy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X