Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Goplana ja za dwa tygodnie też ide na wesele i małemu kupiłam takie coś:

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a812a126b.html



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      kurcze, nie kumam dlaczego większość facetów uważa, że jak idzie do pracy, to potem mogą nic nie robić. no dobra, jak mają jakąś naprawdę ciężką, fizyczną pracę, albo wyczerpującą psychicznie, to ok, jeszcze rozumiem, że mogą być naprawdę zmęczeni.
      a tu kurcze, biedna kobieta wstaje w nocy co parę godzin, karmi, przewija, w dzień też pełno roboty pewnie. zresztą nie wiem skąd się biorą takie teksty, że po porodzie masz leżeć i nic nie robić. robota to się sama zrobi? założę się, że 90% Polek ma właśnie takich mężów, którzy im nie pomagają i kiedy taka kobieta ma leżeć i odpoczywać? taka kobieta z reguły ma pełen etat od pierwszych dni w domu i jeszcze często jest niedoceniana.
      najbardziej rozwalił mnie ostatnio tekst takiej babci w warzywniaku. jakaś świeżo upieczona mama na pytanie czy jej dziecko dobrze śpi w nocy, odpowiedziała, że budzi się co 1,5 godziny, a babcia na to oj to dobrze śpi, bardzo dobrze
      Last edited by magda8528; 07-08-2009, 10:24.

      Skomentuj


        Martyna na mam alergie na kamizelki :P
        A co do facetow ... ja bym swojego puscila ale max weekend. Chyab wogole jestem inna :P

        Skomentuj


          Jak Wam idzie glosowanko na salatke ?

          Skomentuj


            Gopi ja nie mam żadnego linka do sałatki

            Skomentuj


              teraz powinnas miec tylko uwazaj gdzie dajesz1 a gdzie 5

              Skomentuj


                jeśli chodzi o "wychodne" to ja mam złotego faceta, on nie ma takich potrzeb żeby co łikend gdzieś iść z kumplami, woli siedzieć w domku i robimy sobie coś razem lub robimy gdzieś całodniowy wypad, co z Jonatanem jest nawet mozliwe

                R. jest szczęśliwy jak od czasu do czasu pozwole mu pograć 2-3 godzinki jak na kompie bo tego nie odpuści
                poza tym uwielbia gotować więc non stop siedzi w kuchni praktycznie a ja mam dzięki temu mniej roboty tzw. domowej

                zreszta u nas jak dowiedziałam sie że nie bedę karmić cycem zapadłą decyzja kto pracuje po moim macierzyńskim a kto ma dom na głowie i padło na mnie, a dałam mu wybór bo ja chętnie wróciłabym do swojej pracy...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej wam tak sobie podczytuję bo nie mam co robić, Goplana jak prześlesz mi jakiegoś linka to też zagłosuję na sałatkę

                  Skomentuj


                    oki Gopi kumam w czym rzecz i trzeba sie zarejestrować, tak?

                    Skomentuj


                      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                      Hej wam tak sobie podczytuję bo nie mam co robić, Goplana jak prześlesz mi jakiegoś linka to też zagłosuję na sałatkę
                      Ewelinko a jak Wy sie czujecie na finiszu prawie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sikornik ano trzeba ale to zjamuje tylko chwilunie

                        Skomentuj


                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          Ewelinko a jak Wy sie czujecie na finiszu prawie?
                          Czujemy się jak wielbłąd Coraz większe i cięższe 34 tydzień więc jeszcze troszkę , byle by do września bo nie chcę rodzić jak tak gorąco

                          Skomentuj


                            Ewylynka sprawdz PW. A co do wielbłada .. juz blizej jak dalej i to pocieszajace Pamietam jak ja sie turlalam w upaly - moj synio jest z wrzesnia

                            Sikornik doszlo PW ? Bo cosik mi forum szwankuje

                            Skomentuj


                              Goplana z którego wrzesnia? Asia z samego końca prawie ale w zeszłym roku chyba nie było takiego upalnego lata, w tym roku chyba gorzej by mi było chodzić z tym brzuchem.

                              Skomentuj


                                Gopi to niedługo imprezka na 2 latka

                                ja miło (jeśli chodzi o pogode) wspominam finisz ciążowy, jeśli w ogóle w nim jest coś miłego hehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X