Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    jakoś tak zimowo ostatnio na tym forum, wszyscy chyba śpią zresztą ja sama mam mało czasu ostatnio.... ach ta młodość tak szybko przemija hihihih





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej Kruszyna.Masz jakąś "funkcję" na tym chrzcie czy tylko jako zwykly gość?


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        chrzestna jestem





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          dobra kobitki, przywitałam sie teraz uciekam-synu marudzi starasznie przezte zęby-znowu mu 5 marazwychodzi masakra





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
            chrzestna jestem
            To rzeczywiście funkcje masz Ja mam dwóch chrzesniakow jeden ma już 16 lat drugi 4 narazie na więcej się nie zanosi.Natomiast mąz ma chrześniaków z tego samego roku tylko jedna chrzesniaczka miała chrzest w kwietniu a teraz chrześniak będzie mial w styczniu


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Kurcze wstałam dzisiaj tak wcześnie a nie zrobiłam jeszcze nic, ale mam dzisiaj lenia.
              Wyszłam na chwilkę na dwór i stwierdzam że zimno jak cholera.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                a my mamy rosół z wczoraj
                byłyśmy na spacerku i teraz czekam kiedy Milenka zaśnie
                też mam lenia
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  dzieki dziewczynki za głosiki


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    dzieki dziewczynki za głosiki
                    majek ino daj cynk czy zajełaś pierwsze miejsce ok? a Ty możesz gdzieś sprawdzić czy prowadzisz,bądź przegrywasz w tych mailach??
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej laski

                      Moja własnie zasypia, ja wcinam ogórki kiszone, bo normalnie takie
                      pyszne kupiłam że szok. Julia też skonsumowała sobie

                      Majek ja tyż zagłosowałam Dwa razy. Tylko daj znać czy wygrałaś


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej dziewczynki, ja wlasnie w pracy wolna chwilke znalazlam.

                        Majajula postaram sie oddac glosy ze wszytkich mozliwych konta jest tego troche.

                        U nas szaro , buro i nioc sie nie chce.

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Julek chyba już zasnął więc muszę się brać za coś w chałupie. Koniec laby
                          Dziewczyny szukam prezentu dla chrześniaka (w innym wątku)pomóżcie mi proszę
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Witam

                            własnie wrociłam ze spacerku,po drodze troszke spraw urzędowych pozałatwiałam ,ok 10 wyszlismy i dopiero wrocilismu ,pały padł i spia ja idę robic obiadek ,zaraz Sylwia wraca i A.

                            kupiłam malemu czapke i szalik potem zdjęcie wkleje wyglada jak misio w niej

                            kurcze zalozyłam mu kurtke tę zimowa juz i spodnie i dzinsy ogrodniczke ,czapke taka jeszcze cienka i się zgrzał mimo tomoze dlatego ze biegał?pod kurtka miał tylko body na krotki rekaw i bluze......nie wiem juz sama jak go ubierac raz ciepło a jak wiatr zacznie wiac to masakra jest u nas 5 st dzie

                            Iza co z Amelką?byłas na rtg?bo nic nie pisalaś mi na gadaczu


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hej dziewczyny!
                              ja mam teraz okienko, bo facet od tego przedmiotu sobie normalnie w kulki leci podobno sobie gdzieś pojechał i już go od dwóch dni nie ma. no kurde! jak on teraz nie ma czasu, to ja pod koniec semestru nie będę miała czasu, żeby do niego chodzić! pfffff!
                              dziś mam wyjście haha i idę sobie jeszcze do koleżanki. kiedyś się trzeba przecież rozerwać
                              Majek zaraz zagłosuję.
                              co do tych duchów, to przerażające historie, ale mi się nigdy takie coś nie przytrafiło. zresztą ja jestem z tych, co sobie to jakoś próbują wytłumaczyć. może jakieś zwarcie w sieci czy coś? u mnie w domu w czasem też zdarza się, że światło nagle przygasa, a po chwili znowu świeci.
                              Silek ja też nie wiem jak Asię ubrać na spacer. jeszcze gorsza sytuacja, że ona czasem w wózku siedzi, czasem biega. a jak jest w tym wózku i siedzi i nic nie robi, to co? kocem ją przykryć?

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Marti straszne to co piszesz...

                                Anna ja tez kiedys zostawiłam kluczyki w drzwiach w zamku na dodatek kazdy mógł wejśc o odjechac sobie hehe

                                co do duchów to jak rok temu moja mama zmarła to długo słysząłm takie ciche kroki i zimno momentami czułam obok mnie i dziwne uczucie mo,ze dlatego ze nie zdążyłam do szpitala i nie było mnie przy niej ,do dzis mnie to przesladuje,chodziąłm na cmentarz i zapalałm swieczke i jest teraz spokój ale od kilku dni mały momentami tak się dziwnie zapatrzy w jakis punkt i się usmiecha i nawet w głos jakby go ktoś rozbawiał ,mrozi mnie wtedy ,on pokazuje paluszkiem i i taki skupiony sie patzry tam


                                ide obiadek pichcic pa


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X