Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej Marti
    to te mamy jakieś dziwne
    ej a jest na MC jakaś mama z Piaseczna???


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      WItaj Hanta , my się jeszcze nie znamy
      mozemy sie poznac

      ja tez bym chetnie z jakas mama porozmawiala na placu zabaw ,ale niestety u mnie przewaga mam to arabki a one niechetnie zawieraja nowe znajomosci
      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

      Skomentuj


        Hanta to gdzie Ty miszkasz jesli mozna spytać???


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          jeszcze miesiac w brukseli ale juz juz prawie gotowy jest dom na "wsi" i w koncu odetchne

          taki upal ze mozna ducha wyzionac ,a mnie naszlo na gotowanie kapusty i ja razem z nia sie gotuje
          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

          Skomentuj


            hanta a co gotujesz z tej kapuchy
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              czyli widzę, że nie tylko ja nie mam z kim pogadać w czasie spacerów.
              Majajula już skończyłam kuchnię, jeszcze tylko jeden wzór mi został do namalowania, ale szczerze mówiąc, to ostatnio tylko sprzątam (nie mam pojęcia skąd tyle piachu się bierze w tym domu), gotuję, siedzę na dworzu, a wieczorem już mi się nie chce.
              kupiłam dziś kurki. właśnie je umyłam pokroiłam i zamroziłam parę porcji - fajnie sobie w środku zimy zjeść na śniadanko jajecznicę z kurkami

              Skomentuj


                o taki mam jeden wzór, jeszcze tylko muszę po drugiej stronie podobny namalować, ale na razie mi się nie chce. nawet mi się zdjęcia poprawić nie chce - wiem że jest krzywo
                Last edited by magda8528; 27-10-2009, 12:23.

                Skomentuj

                •    
                     

                  akinomb to ma byc cos w stylu bigosu -mam nadzieje ze wyjdzie dobre bo jak nie to ja wyjde z siebie

                  magda zdolniacha z ciebie
                  Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                  Skomentuj


                    Hanta dzięki
                    a moje dziecię już się obudziło i marudzi. dostała "leczo", może z pełnym brzuchem chwilę w spokoju posiedzi. idę jeszcze raz spróbować wyjśc na spacer! do później!

                    Skomentuj


                      puk,puk jest tam kto??????

                      My dzis na zakupach przedurlopowych bylismy,kurcze powoli trzeba sie pakowac tzn.naszykowac mniej qwiecej co zabrac a ja nie mam zielonego pojecia co spakować

                      Zapewne nikogo nie ma ........... no jak zwykle jak ja sie ujawniam to Was "czarna dziura wciąga"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a co to dzis taka pustka u nas pogoda byla nie ciekawa narazie zmykam jeszcze godz i moze powoli dzieci do spania ha ha ha witam wszystkie mamusie !!!!!!!

                        Skomentuj


                          Za to u nas dzisiaj pogoda piękna słonecznie i przyjemnie ciepło.
                          Zaliczyłam wizytę u koleżanki, mój synek ślicznie bawił się z jej synkiem

                          Skomentuj


                            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                            Moja Majka ostatnio też ma problemy z zasypianiem - przez zęby - tak sobie tłumaczę. Tłucze sie godzinami a i tak oststecznie laduje przy cycu i zasypia. w ogóle oststnio to tyle tego cyca znów ciagnie że szok czasami po 6-7 razy dziennie plus pobudki w nocy od jakiegoś tygodnia, no i katar i rozwolnienie- te cholerne 4
                            Jak to przeczytałam to jakbym widziała siebie pół roku temu
                            Mały marudny, biegunka i nocne pobudki na cyca co godzinę a czasem nawet co pół godziny
                            Wiem co to znaczy i nie zazdroszczę.

                            Skomentuj


                              laseczki jakbyście pasteryzowały cukinie i paprykę razem oczywiście to ile minut i ile razy byście gotowały w garze słoiki, bo nie mam pojęcia, na razie wygotowałam jeden raz 7 słoików po 20 min.
                              będzie dobrze czy jutro jeszcze raz to powtórzyć???

                              Skomentuj


                                sikornik wyslalam ci wiadomość

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X