Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    FamillyTree gdzie Ty jesteś kochana?pogniewałaś sie na nas?



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Witamale pustki w weekend pewnie wszyscy ana grila się szykuja.......

      Ja tez jestem na etapie nocnikowanie ale mały jeszcze nie kontroluje i nie chce zabardzo ale jak zrobi siku na dywan to biegnie i krzyczy -mama sisii pokazuje na nocnikpłacząc ze tam nie trafiłja go na siłę nie uczę oczywiscie cały czas mu daje do zrozumienia że tam się załatwia "te"sprawy i go zachęcam i bywa różnie -raz zrobi a raz nie ,mały ma 17 m-cy


      Madzia tak całkiem nie zabieraj dydka ale powoli oduczj jak zawoła to daj ale potem schowaj no chyba ze sie będzie głosno upominac hehe byc moze to jest ten moment gdy juz mozesz ja oduczac powoli
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
        A tak wogule jak czytam coś na temat nocnikowania to pisze żeby zacząc próbowac jak dziecko będzie miało 18 miesięcy bo wcześniej nie potrafi jeszcze kontrolowac pęcherza i jeśli dziecko młodsze niż 18 m-cy zrobi siku do nocnika to jest to tylko przypadek.
        Ja jestem tego samego zdania co Marti.Moja miała też 2 l i 2m zaczęła wołać i sukces był od razu nauczyla się dosłownie w ciągu 2 dni i od tamtej pory zdarzyły jej się tylko trzy wpadki bo się bawiła i niemiała czasu.Jeżeli drogie mamusie będziecie się śpieszyć z nocniczkowaniem to nauka będzie trwała bardzo dłuuugo.


        Skomentuj


          Cóż zdania sa podzielone jak i dzieci sa różne po prostu musimy uwaznie obserwować naszego szkraba,ten czas nadejdzie
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Hej.
            Mój synek też ma 17 miesięcy i sadzam go na nocniczek i jak na razie brak efektów
            Ja od rana walczyłam z jabłkami. Wczoraj dostałam od siostry i dzisiaj je zaprawiałam i jeszcze ciasto jabłkowe zrobiłam, dobrze że z moim palcem jest troszkę lepiej.

            Skomentuj


              hej! a my nawet nocnika w domu nie mamy jeszcze. w ogóle od wczoraj Asia nie upominała się o smoczka nie sądzę, że tak łatwo pójdzie, ale początki oduczania są zachęcające

              Skomentuj


                CZEŚĆ WSZYSTKIM dziewczyny mam taką prośbę napiszcie co i jakie potrawy przygotowywałyście na przyjęcia urodzinowe waszych dzieciaczków może być na wątku kulinarnym albo i tutaj chciałabym przygotować coś nowego z góry dziękuję za podpowiedzi i bardzo proszę coś doradzić
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Kurcze ale pustki...
                  Szkoda bo jestem uziamiona w domu mimo upalu (Poldus goraczkuje),maly sie przeziebil z naszej winy bo zostawialismy na noc otwarte okno...
                  Sadzac po pustkach na F w Pl tez jest piekne lato

                  Skomentuj


                    ja też jestem w domu. mój m. pojechał na Vive z kolegą, a my z joasią siedzimy w domu chciałam z nią iść na plac zabaw, ale od dwóch godzin w pobliżu tego placu są jakieś koncerty i jest głośno.
                    Dotka ja tez zostawiłam otwarte okno i sama się rozchorowałam ale już po wszystkim na szczęście i mam nadzieję, że Poldkowi szybko minie przeziębienie.

                    Skomentuj


                      Jaroszka ja robiłam podwójny roczek rano ok 11 dla dzieci(12)i po obiedzie dla chrzesnych i dziadków

                      dla dzieci były głównie ciastka ,chrupki,paluszki ,szampan picollo,i tort ,kompot i tak stało na stole a na ciepło zjedli nalesniki z serem i nutella kazdy dostał na talerzyk po 2 i polałam im bita smietaną -wcinali i dopominali sie wiecej a nalesniki robił mąż dzien wczesniej tylko odgrzewałam im,i mieli sałatke owocowa

                      natomiast ok 16 przyjechali chrzesni i babcia z dziadkiem ,robiłam grilla w domu(elektrycznego) czyli biała kiełbaska i mięsko,do tego miałąm sałatkę ziemniaczaną(tzw ziemniaki po szwedzku )sałatkę z kurczaka,i zimna płyta czyli wędlina,grzybki ,ogórki,papryczka,oliwki itd -kazdemu pasowało i smakowało
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jaroszka zapraszam tutaj zatytuowano pysznosci na roczek ale wiadomo ze skoro an roczek to i na "pozniejsze" urodzinki tez :
                        http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1446

                        Jest co czytac A tak wogole to witam i zegnam sie zarazem bo łeb mi peka od kilku godzin, tabletki nie dzialaja a mlody jak na zlosc nie chce spac.Dobrze ze maz w domu.
                        Last edited by antalis; 01-08-2009, 20:12.

                        Skomentuj


                          hej
                          ja dzisiaj ogórki konserwowe robiła. 36 słoików
                          ale teraz dosłownie padam
                          Marysia śpi już




                          Skomentuj


                            dziękuję bardzo za podpowiedzi DZIEWCZYNY napewno skorzystam
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              Hej hej jest jakas mamusia?
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                hej hej? jest tu ktoś? ja mam dziś samotną noc (tzn z Joasia, ale ona już śpi)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X