Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

    kiya
    Na prawdę masz prawo lubić Pawimi i nikt Ci tego nie ma za złe,ale też nie możesz mieć za złe komuś (czyt.mnie), że nie mogę się z nią dogadać
    oki to jest sprawa w sumie między wami ale nie podobało mi sie to co sie tu wyprawia aa ze ja osobiście lubię pawimi to poczułam sie do przyjacielskiego obowiązku wyrażenia własnego zdania, mam nadzieję że nikt tego źle nie zrozumie,
    Skończmy ten temat bo tylko zamęt sie robi i nic dobrego z tego nie wynika, nie po to tu jesteśmy zeby się kłócić
    Oskar Michał
    1 kwiecień 2009
    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      Dominika ja sobie serwetki robię (tz.zrobiłam aż dwie) i teraz kończę bieżnik, dekoracje świąteczne.
      a jak robisz serwetki? na szydełku?
      fajnie, ja nigdy nie miałam do szydełkowania ani dziergania na drutach zdolności. kiedyś krzyżykami wyszywałam na kanwie chyba tak to się nazywało, już nie pamiętam.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Wiecie, jestem załamana trochę przez to że moje dziecko zostawiam A teraz serio lecę się kąpać i spać jutro znowu na 8 Aha pochwaliłam się moim dzieckiem na wrześniówkach jak chcecie zobaczyć to zapraszam Dobranoc miłe panie!

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
          \A tak z innej beczki. potrzebuje pomocy- laski co kupic na prezent slubny!!!dodam ze to moja przyjaciółka wychodzi za mąż. moze jakis fajne pomysly macie?
          jakas elegancka pościel,może komplet jakis kiliszków itd,może jakiś album na zdjęcia- taki wypasiony?
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
            Ja sie wyprowadzałam do fr
            no tak.....kurcze i jak ?????????
            mnie przeraza 400km hahahahaha

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Dominika możesz wrzucić tutaj to dziewczyny sobie też pooglądają.
              Bo przyznam, że bym się skusiła na kupno takich kolczyków

              Zaraz Ci pokazę moją serwetkę (ona już w maju skończona), teraz robie bieżnik, ale go robię i robię i skończyć nie mogę.

              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Dzieki Froszku- o kieliszkach nie pomyslalam. garnki mi po glowie chodzilyte skladane tefala, lecz nie mam pojecia czy sa dobre.

                TREE rewelacja tez taka chce. Jak to robisz? trudno sie nauczyc?
                A zdjecia wrzuce wieczorkiem pewnie bedzie trroche kobitek.
                Last edited by dominika81; 17-10-2009, 22:19.

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                  no tak.....kurcze i jak ?????????
                  mnie przeraza 400km hahahahaha
                  a mnie przeraziło 1400km do tego brak języka,nowa miejsce itd. wszystko musieliśmy sobie kupic bo mieszkanie było puste- nieumeblowane.ale teraz jest ok.napewno sie zaklimatyzujesz w nowym miejscu
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dominika może jakiś zestaw śniadaniowy dla pary młodej? albo jak Froch napisała kieliszki.
                    ja akurat pościeli bym nie kupowała, chyba że sobie życzą, bo sama już raz tak zostałam urządzona - prosiłam o dwa jednakowe komplety (mamy dwie kołdry, łóżko ramowe i to wszystko jest zawsze na wierchu), a dostałam cztery różne wszystko musiałam sprzedać.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Kurde Paula jak zwykle jeszcze bryka
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                        Czesc Olcia, z tego co widze to niedlugo wode na kawe bede musiala nastawiac skoro sie tak z pakowaniem rozpedzials.
                        szykuj szykuj ...... hehehe nie znasz dnia ani godziny jak Cie nawiedze!!!!!!!!!

                        Z tego co pamietam to Ty Ząbki tak?????


                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Eh nikt mnie nie zauważył
                        JA CIE WIDZE,ALE WPADŁAM W TRANS PISANIA POSTÓW hahahaha
                        buziaki


                        Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                        wg mnie jest REMIS
                        być moze,dlatego nie wnikam..... mysle że dzis pawimi i tree sobie wszytsko wyjasniły ,wiec nie ma po co drązyć juz tematu

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          Dominika możesz wrzucić tutaj to dziewczyny sobie też pooglądają.
                          Bo przyznam, że bym się skusiła na kupno takich kolczyków

                          Zaraz Ci pokazę moją serwetkę (ona już w maju skończona), teraz robie bieżnik, ale go robię i robię i skończyć nie mogę.

                          Tree cudo mi sie bardzo podobaja takie ja tez chce taka


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                            Dzieki Froszku- o kieliszkach nie pomyslalam. garnki mi po glowie chodzilyte skladane tefala, lecz nie mam pojecia czy sa dobre.
                            ja mam patelnie Tefala, rewelacja! jedną mam już ze 3 lata i nic się z nią nie dzieje.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                              Dzieki Froszku- o kieliszkach nie pomyslalam. garnki mi po glowie chodzilyte skladane tefala, lecz nie mam pojecia czy sa dobre.
                              jeśli masz sklep "duka" to zerknij do niego,fajne tam rzeczy są gospodarstwa domowego,często maja rózne przeceny i może cos fajnego się trafi
                              garnki tefala te z ta rączką- chyba tez fajny prezent- zależy ile chcesz przeznaczyć kasy na to
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Madzia no haft krzyżykowy też fajny. A ja lubię i na szydełku i na drutach (choć już mniej) porobić.

                                Dominika hmm...prezent ślubny .... ja jak przechodzę obok sklepu gdzie ładnie są wyeksponowane komplety pięknych ręczników,lniane ścierki kuchennych w cudne wzory to tak żałuję, że mi nikt takie prezentu nie dał
                                no ale ja lubię takie drobiazgi.
                                Kieliszki, garnki, parowar,pościel...
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X