Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Musze sie Wam wyżalic bo nie wiem co mam robic-ja wiem że ona mi nie da spokoju.Musieliśmy dzisiaj opłacic abonament na parkingu strzeżonym bo boje sie że nam jeszcze coś zniszczy np.porysuje karoserie.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Marti to co opisujesz to jak z jakiegoś filmu normalnie. Co za baba
      nienormalna. A Ty wiesz kto to konkretnie jest?
      Na policji to by Ci pewnie powiedzieli, że wymyślasz. Oni zawsze czekają
      aż się coś gorszego stanie. A może idź i zapytaj jednak? Może się trafi
      ktoś komeptenty co Ci powie, co zrobić nawet jeśli teraz się tym nie zajmą
      to co masz zrobić, żeby to udowodnić, że to właśnie ona.


      Skomentuj


        Rok temu zamieniliśmy sie z tą babą mieszkaniem.W mieście tak można,my mieliśmy stumetrowe a ona mniejsze.Ona poszła na nasze mieszkanie a my mieszkamy teraz na jej miejscu.Zawsze chcieliśmy miec mniejsze mieszkanie ale dostaliśmy tylko takie duże,więc zamieszkaliśmy tam z myślą że sie kiedyś z kimś zamienimy.I powodem tego że nas prześladuje jest to,że nieodpowiadają jej tamci sąsiedzi.My z sąsiadami żyliśmy bardzo dobrze,a ona ze wszystkimi sie kłóci.Obwinia nas o to,że tam są źli sąsiedzi,co jest nieprawdą.Ta baba jest z natury konfliktowa i jak tylko tam zamieszkała to nasłała na jednych sąsiadów straż miejską,na innych policje.Ja dziś już wiem,że ona jest jakaś chora,szkoda tylko że akurat trafiliśmy na nią.Wiem,że nie da nam spokoju.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Martyna współczuję. Ja chyba ze strachu to bym nawet nie wychodziła sama z domu

          Skomentuj


            Martyna no to masz nieciekawą sytuację. rozumiem, że w chwili zamiany mieszkań nie miałaś pojęcia, że tak babka jest jakaś nawiedzona? może rzeczywiście spróbuj iść na policję. jeszcze mi do głowy przychodzi użycie kamery, ale napisałaś, że już parkujecie na strzeżonym parkingu.

            Skomentuj


              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
              Musze sie Wam wyżalic bo nie wiem co mam robic-ja wiem że ona mi nie da spokoju.Musieliśmy dzisiaj opłacic abonament na parkingu strzeżonym bo boje sie że nam jeszcze coś zniszczy np.porysuje karoserie.
              Marti jak ja Cie rozumiem kobieto!!!
              niestety fakt ciężko nie dość że z taka walniętą babą sie dogadać to jeszcze nie udowodnisz jej chyba że zaangażujesz się i zrobisz jakąś prowokację...

              ja miałam bardzo podobną sytuacje z byłą laską ojca Jonatana - głupi cipa prześladowała mnie dosłownie, ani prośbą ani groźbą nie dało sie jej przemówić do rozsądku żeby sie po prostu odwaliła od nas

              była tak bezczelna że nasłała na mnie firmę windykacyjną (bo Radek nie był nigdzie zameldowany i nie mogli go dopaść, a miał długi) i zarejestrowała się na moje pełne dane na portalu erotycznym więc wyobraź sobie co się działo
              miałam w 7 i 8 miesiącu ciąży takie propozycje i zdjęcia dostawałam na maila że hej

              idiotka doprowadziła do tego że wynieśliśmy się z tego miasta gdzie wcześniej mieszkaliśmy, bo okazało się że dla "naszej trójki" jest ono za małe (Toruń) i mieszkamy teraz 200 km od tej zdziry i na razie jest spokój...

              zresztą ja nie pozostałam jej dłużna i wierz mi zemsta była słodka hehe
              grunt to nie dać się takiemu pomiotowi zastraszyć!!!
              Last edited by sikornik; 31-07-2009, 18:55.

              Skomentuj


                Elo
                pokaże Wam mojego małego urwisa na działce
                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bc07c99c6.html
                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...dce47a80f.html

                i idę czytać co napisałyście , gdyż Amelka z Babcia poszła do sklepu
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                  Cześć
                  A ja wczoraj miałam mały wypadek będąc u koleżanki tak walnęłam małym palcem od nogi w nogę od ławy że dzisiaj wcale chodzić nie mogę Palec spuchnięty i cały siny a jak boli
                  Szybkiego powrotu do zdrowia palucha
                  Marti takie kobiety są nie obliczalne , i im bardziej byś chciała jej dokuczyc ona tym bardziej bedzie robila Tobie na złość.Ale ja bym się zrewanżowała i nasłała na jej mieszkanie kogos wiesz z ciemnej strony
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Czesc dziewczyny
                    Marti wspolczucia ,najwidoczniej masz doczynienia z kims chorym psychicznie,nie wiadomo co robic bo ignorowanie widac tylko ja nakreca a jesliby dac jej sie sprowokowac to mozesz zapomniec pozniej o skladaniu zeznan na policji bo ich nie bedzie interesowac kto zaczal...
                    Kurcze nic tylko sie modlic zeby babe szlag trafil albo ja jakos wystraszyc...
                    Moze sprowokowac jakies zdarzenie w ktorym musialaby sie tlumaczyc przed policja?

                    Colorka, Amelka taka duza dziewczynka na fotkach juz wyglada i skora zdarta z ciebie...

                    Poldasek mi sie przeziebil,ma megakatar wiec dzis sobie nie pospie w nocy...
                    Sikornik jesli jutro zawioze swoj leniwy tyek do marketu to moze zrobie w niedziele twoja zapiekanke bo sie strasznie na nia napalilam

                    Skomentuj


                      DOtka dziękuję oraz życzę dużo zdrówka dla synka , szczególnie gdy piękna pogoda jest!
                      Wiesz tak sobie myślę wszyscy mówią że Amesia do mnie podobna ale ja w jej wieku wyglądałam zupelnie inaczej , i teraz jakoś też nie widzę podobizny
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziekujemy z Poldeckim
                        Jest podobna,mozesz sie cieszyc
                        Uciekam kolacyjke przygotowywac rodzince,papa

                        Skomentuj


                          Przeczytajcie sobie ten cały wątek,bardzo mnie poruszył http://www.forum.polki.pl/showthread.php?t=10872



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Jak zaczęłam czytac ten wątek to nie umiałam przestac. To co tam pisze zmieniło moje spojrzenie na pewne sprawy.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              CZEŚĆ WSZYSTKIM życie przynosi różne sytuacje czytałam ten wątek masz rację porusza będę tam zaglądać bo chcę zobaczyć jak się im dalej potoczy nie wiem jak bym zareagowała gdybym była na miejscu Wiki np ale to twarda kobieta i tyle przeszła podziwiam
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                Hej
                                Ja dziękuję za ten artykuł ,mam dość słyszenia i mówienia o zdradach itp

                                Amesia już śpi,dziś była nadwyraz marudna i cały czas opa i Mama ,przerwa była tylko w spaniu.Czyżby zęby?
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X