Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
    Ewelynka ja ci nie pomoge

    tree chyba jeszcze na wczasach,Pinki ma pewnie duzo pracy,Gopi była ost pytała o podatki ,nusiak zapracowana i lato w pełni hahhah
    Buuu

    Skomentuj

    •    
         

      silek maly juz lepiej ,dziekuje

      Skomentuj


        Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
        ewylynkate o wiekszej chlonnosci sa tez zawsze troche wieksze wiec jesli didzia jest drobna to moze miec obsikane plecy albo kupe w nogawce spiochow
        ja mialam najpierw new baby te pierwsze chociaz synek duzy byl 4kg200 i bylo ok ale szybko przeszlam na te drugie o ktorych piszesz
        To lepiej kupić odrazu tą 2?? czy póki co wziąść paczkę tych 1?? bo 1 to taka malutka paczuszka jest chyba 30 kilka sztuk nie jestem pewna..

        Skomentuj


          Ja bym najpierw kupila te 1 bo noworodek co karmienie to kupa wiec nawet jesli ci nie podpasuja to za kilka dni kupujesz kolejna paczke
          Silus jak dzionek minal?Jak dzieciaczki?

          Skomentuj


            Dziękować za radę Mówisz że z kupami aż tak strasznie bywa??

            Skomentuj


              Ja karmilam piersia i na prawde na poczatku po kazdym karmieniu kupka byla
              Nam te 1 z tego co pamietam przez jakis miesiac sluzyly a synek byl spory...

              Skomentuj


                Nie strasz mnie A ostatnio właśnie zastanawiałam się jak to jest z pampersami w nocy?? Też je muszę tak regularnie zmieniać Sorki że taki durne pytania ale jeśli chodzi o takie tematy to ja głupia jestem

                Skomentuj

                •    
                     

                  To zupelnie normalne pytaniaSkad masz wiedziec?
                  Zmieniasz jak jest kupa,pampki normalnie wytrzymuja dobre kilka godzin siusiania.
                  Moj ma teraz 15 m-cy i raczej przesypia noc w tym ktorego zakladam mu po kapieli

                  Skomentuj


                    No tak, tak. Ale robiłaś tak samo jak był taki malutki?? Czy w nocy też przebierałaś ale jak nie było kupki, bo jak jest to wiadomo

                    Skomentuj


                      Dotka a dzionek jak dzionek było ciepło ,bylismy na miescie bo umówiałam sie do dentysty musze 1 zrobicpotem obiad i po obiadku na ogródku siedzielismy

                      a dzieci oki ucze małego na nocio,gada jak najety i probuje sił ale go ucze ze nie wolno tego czy tamtego a kara jest siedzenie na łóżku i zakaz schodzienie ---na razie skutkuje znakomiciemusze na szczepienie w tym tygodniu isc moze jutro boje sie i odwlekam jak moge

                      a Sylwia ma wakacje więc czas jej leci na kompie,bajkach i chasaniu po dworze
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        silek daj znac jak maly postepy zrobi bo moj jest w podobnym wieku ale do nocnika jedynie ciastka wrzuca...
                        u nas upal byl strasznie ,cos mnie noga bolala i znalazlam pod kolanem zylak...28 lat i zylaki mam ,szok...
                        ja tez musze do dentysty z 1 i mam tez koronke do zamowienia ale tak jakos mi sie nie chce chociaz zawsze mialam fiola na punkcie zebow ...

                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                          No tak, tak. Ale robiłaś tak samo jak był taki malutki?? Czy w nocy też przebierałaś ale jak nie było kupki, bo jak jest to wiadomo
                          Jak byl malutki to go w nocy do piersi przystawialam i po kazdym karmieniu byla kupa,przynajmniej przy noworodku
                          Pozniej juz nie strzelal kupami tak czesto wiec zmienialam jak uwazalam ze ma duzo nasikane.Wszystko to wyczujesz,zobaczysz

                          Skomentuj


                            Uciekam do spanka laseczki,papa

                            Skomentuj


                              Dotka dam znac

                              ja mam zeby tak po dzieciach zajechane ze masakra i koronki musze dwie zrobic i leczyc duzo ale chce isc prywatnie a to osztuje ale powoli powoli.............zawsze sie bałam i ten strach mnie paralizował wręcz

                              Dotka ja tez mam zylaka pod kolanem i za namową Martyny poszłam do lekarza i mam skierowanie na usg i musze czekac do wrzesnia bo wczesniej nie maja terminu na usg zyłale nic poczekam i tez mi dokucza
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                ide lulkac dobranoc dziewczynki
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X