Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a u nas zaraz chyba deszcz lunie!

    Skomentuj

    •    
         

      przepraszam, że tak uciekłam

      oto zdjęcia z roczku:
      Attached Files
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        Tort robiłam taki, żeby też Natalka mogła zjeść. Spody kupiłam gotowe, żeby było mniej roboty, a masę zrobiłam tak jak mi któraś z dziewczyn na forum radziła, tzn. Śnieżka z galaretką. I powiem wam, że masa jest super, byłam bardzo zadowolona z tego tortu

        Oto i on:
        Natalka - 24 lipca 2008r.

        Skomentuj


          teraz zmykam, bo Natalka wstała. Idziemy na dwór, bo piękna pogoda u nas jest
          Natalka - 24 lipca 2008r.

          Skomentuj


            Hej.
            Ja na spacerku byłam od rana i całe szczęście bo od południa u nas pada ale przynajmniej jest czym oddychać

            Skomentuj


              hej mamakarolka
              u nas tak sie zbiera, zbiera na padanie i zebrać nie może
              a ja też czekam na moment spacerowy bo byliśmy tylko rano na chwilkę w drodze do sklepu...

              nakupowałam tuńczyka - w puszkach i wracam patrze a tu kiszą sie jeszcze 4 opakowania w szafce skitrane za olejem
              i co ja zrobie z tym tuńczykiem
              coś muszę wymyślić na kolacje jak Radosław wróci po 18-tej z pracy...

              Skomentuj


                Sikornik ja z tuńczyka robię taką fajną sałatkę: ugotowany ryż, tuńczyk, gotowane jajko, ogórek konserwowy, (natka pietruszki nie koniecznie), majonez i przyprawy. Prosta i smaczna

                Skomentuj

                •    
                     

                  syla córeczke masz śliczna i torcik bardzo ładny napewno bardzo smaczny . JA własnie odkamieniam automat smród w chacie octem ,ale trudno wywietrze a automat jak nowy i bedzie chulac ....

                  Skomentuj


                    hej sikornik i mamakarolka

                    Skomentuj


                      hej melchior

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                        Sikornik ja z tuńczyka robię taką fajną sałatkę: ugotowany ryż, tuńczyk, gotowane jajko, ogórek konserwowy, (natka pietruszki nie koniecznie), majonez i przyprawy. Prosta i smaczna
                        to brakuje ogóra, tzn. mam ale kiszone hehe i majonezu i sałatka byłaby jak znalazł
                        zaraz skombinuję składniki
                        dziękować

                        Skomentuj


                          salatka musi byc smaczna tylko mój mąz na takie eksperymenty ma długie ząbki ha ha ha

                          Skomentuj


                            Sikornik ta sałatka jest naprawdę dobra, też taką robiłam. albo możesz zrobić makaron z tuńczykiem i pomidorami
                            napisałam do m. co zje na kolację: ziemniaki z parówkami w sosie pomidorowym czy naleśniki z parówkami w sosie pomidorowym, a on odpisuje: parówki, no więc ja jeszcze raz pytam: czy same parówki, a on: nie, to co proponowałaś.

                            Skomentuj


                              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                              salatka musi byc smaczna tylko mój mąz na takie eksperymenty ma długie ząbki ha ha ha
                              To tak jak mój

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                Sikornik ta sałatka jest naprawdę dobra, też taką robiłam. albo możesz zrobić makaron z tuńczykiem i pomidorami
                                napisałam do m. co zje na kolację: ziemniaki z parówkami w sosie pomidorowym czy naleśniki z parówkami w sosie pomidorowym, a on odpisuje: parówki, no więc ja jeszcze raz pytam: czy same parówki, a on: nie, to co proponowałaś.
                                Faceci-kto ich zrozumie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X