Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja tak z doskoku witaj color dawno ci nie było widze sie randka szykuje to super trzymam kciuki zeby gosciu fajnym chlopakiem sie okazał

    Skomentuj

    •    
         

      To znaczy w jednym wogóle nie mam mleka, tylko drugim karmię. Ach dziewczyny może zrobicie małą zrzutkę na operację plastyczną dla mnie? Jeden cycek jest wielkości garści, a drugi jak dwie garście ha ha ha
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        ja tak z doskoku tepo macie dzis niesamowite witaj color zycze udanego spotkania

        Skomentuj


          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
          ja tak z doskoku witaj color dawno ci nie było widze sie randka szykuje to super trzymam kciuki zeby gosciu fajnym chlopakiem sie okazał
          Tak prawdemówiać to nie randka ,mieszka parę bloków dalej od mnie a że my będziemy z Amelką w parku to przyjdzie nas odwiedzić.
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
            olcia nieapetyczne to sa 3 latki przy piersi, ja swojego planuje dom roku karmic
            oooooooo tak,to już jest moim zdaniem totalne przegięcie!!!!
            mam taka kolezanke wlasnie,ma 35 lat drugie dziecko i jak patrze na jej karmienie 2,5 letniej córki to robi mi sie niedobrze,wywali na ławce cyca bo nelunia chce jesc

            anik podziele sie z toba,ja to bym chciala zmniejszyc i co mam zrobic hehehehe

            Skomentuj


              Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
              To znaczy w jednym wogóle nie mam mleka, tylko drugim karmię. Ach dziewczyny może zrobicie małą zrzutkę na operację plastyczną dla mnie? Jeden cycek jest wielkości garści, a drugi jak dwie garście ha ha ha
              ja sie dorzuce ja bardzo chcialam karmic piersia ,ale pokarmu brak ponoc to wina cc ale niektore kobiety po cc maja duzo pokarmu ....

              Skomentuj


                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                Tak prawdemówiać to nie randka ,mieszka parę bloków dalej od mnie a że my będziemy z Amelką w parku to przyjdzie nas odwiedzić.
                zwie sie to jak zwie ale udanego spotkania tak zycze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                  To znaczy w jednym wogóle nie mam mleka, tylko drugim karmię. Ach dziewczyny może zrobicie małą zrzutkę na operację plastyczną dla mnie? Jeden cycek jest wielkości garści, a drugi jak dwie garście ha ha ha
                  mogę Ci oddać moje anik
                  ja mam jak 10 garsci każdy
                  t r a g e d i a

                  Skomentuj


                    Pokaże Wam jak Amelka spędza czas na działce(nie którzy już widzieli)
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                      zwie sie to jak zwie ale udanego spotkania tak zycze
                      Merci
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                        oooooooo tak,to już jest moim zdaniem totalne przegięcie!!!!
                        mam taka kolezanke wlasnie,ma 35 lat drugie dziecko i jak patrze na jej karmienie 2,5 letniej córki to robi mi sie niedobrze,wywali na ławce cyca bo nelunia chce jesc

                        anik podziele sie z toba,ja to bym chciala zmniejszyc i co mam zrobic hehehehe
                        Dla Ciebie na zmniejszenie też zrobimy zrzutę No dla mnie to karmić dwulatka to dużo za dużo, ale wszystkie jesteśmy inne i każdy ma swoje priorytety. No nie ale w parku taką dużą dziewuchę karmić? Duże przegięcie. To już lepiej niech sobie karmi, ale w domu a nie przy ludziach
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          śliczna dziewczynka spadam , bo sie mała obudziła pa pa

                          Skomentuj


                            Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                            ja sie dorzuce ja bardzo chcialam karmic piersia ,ale pokarmu brak ponoc to wina cc ale niektore kobiety po cc maja duzo pokarmu ....
                            Jestem po cc, a pokarmu by wystarczyło dla bliźniaków
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Uciekam bo Paulina mocno bryka (to znaczy zabiera mi laptopa) ,do później
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                color amelcia przesłodka sądze ze po mamusi hehehe
                                oczywiscie tez sobie pozwoliłam przeczytać twoj watek............ normlanie posmarkałam sie z lekka,i oczywiscie WIELKIE UŚCISKI DLA TAK SILNEJ I FANTASTYCZNEJ KOBIETY JAK TY
                                NORMLANIE BUZIOLE CI ŚLE Z GORĄCEJ OPOLSZCZYZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                anik
                                ,to mi zabiorą i dadzą tobie i jeszcze starczy dla którejs jak jakas hcetna
                                melchior ja to tez chyba 4-raczki bym wykarmiła,ja przez cały okres karmienia wkładki nosiłam bo mnie normlanie zalewało

                                dobra ide z tym moim wielkim psem na dwór,upusci troche moczu hahahaha
                                Last edited by olcia79; 17-07-2009, 15:40.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X