Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    to straszne co piszesz! a czulas, ze cos sie dzieje? kurcze też miałam cc i taka zadowolona z tego jestem, a tu taka historia!
    nie nic nie wiedziałam miałam parę dni skurcze ale nie było rozwarcia poza tym jeszcze miałam trzy tygodnie do końca ale mały nie rósł i wcześniej mnie skierowali do szpitala żeby to sprawdzić wszystko się ze sobą połączyło łożysko już nie pracowało jak trzeba przez to pęknięcie i dzidziuś by umarł z głodu a ja bym się wykrwawiła
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      dotka a jak tam sprawy z Twoim chłopem
      w ogóle odpoczęłaś sobie???

      Skomentuj


        witajcie kobietki
        Ja jestem chyba nie w temacie jesli mozna spytac to gdzie Wy sie spotkalyscie? Widze wlsnie ze Froszka juz dawno nie bylo , gdzie to ona sie podziewa?

        Skomentuj


          Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
          nie nic nie wiedziałam miałam parę dni skurcze ale nie było rozwarcia poza tym jeszcze miałam trzy tygodnie do końca ale mały nie rósł i wcześniej mnie skierowali do szpitala żeby to sprawdzić wszystko się ze sobą połączyło łożysko już nie pracowało jak trzeba przez to pęknięcie i dzidziuś by umarł z głodu a ja bym się wykrwawiła
          kurcze, teraz będę się bała zajść w drugą ciążę. i tak się boję, bo teraz oprócz plamienia na początku i skracającej się szyjki na końcu wszystko poszło jak z płatka, bezbólowo, bez problemowo, dziecko bezkolkowe, spokojne (no teraz trochę mniej) - za drugim razem już napewno tak nie będzie.
          a u Ciebie jeszcze taka różnica wieku między dziećmi. mi lekarz powiedział, że rok-dwa lata trzeba odczekać.

          Skomentuj


            sikornik odpoczelam,na razie cisza ale mysle o zorganizowaniu sobie "wyjscia awaryjnego" w razie czego...
            on sie zachowuje jakby nigdy nic po moim powrocie ,zupelnie jakbysmy sie nigdy nie poklocili...
            edi frosia we Francji jest,jej mezus tu pracuje i od 3 tygodni rodzinka frochow mieszka juz razem w zabolandii,bylam u niej przez kilka dni .

            Skomentuj


              Hej dziewczynki

              Dotka fotki zajefajne ,świetnie wygladacie obie,fajnie ze mogłyscie sie spotać ,jak tam frosia zyje sobie?
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                jaroszka napewno całe 9 miesiecy w stresie i koniec taki az mnie ciarki przeszły ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  dotka może m. przejrzał na oczy i Wasza sytuacja się poprawi.
                  a Froch już się urządziła? kiedy do nas wróci?

                  Skomentuj


                    będę upierdliwa CZEŚĆ
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      cześć Silek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        helol silek
                        frosia to fajna ,otwarta dziewczyna i mysle ze szybko sie tu zaklimatyzuje.Uczy sie jezyka w tempie ekspresowym,mamy do siebie 300 km wiec mozna sie od czasu do czasu bedzie spotkac.

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          kurcze, teraz będę się bała zajść w drugą ciążę. i tak się boję, bo teraz oprócz plamienia na początku i skracającej się szyjki na końcu wszystko poszło jak z płatka, bezbólowo, bez problemowo, dziecko bezkolkowe, spokojne (no teraz trochę mniej) - za drugim razem już napewno tak nie będzie.
                          a u Ciebie jeszcze taka różnica wieku między dziećmi. mi lekarz powiedział, że rok-dwa lata trzeba odczekać.
                          mnie też tak mówili ale ja miałam od początku kłopoty pierwsza cesarka nagła niewiadomo dlaczego potem trzy lata bez echa staran o dziecko poronienie też bez przyczyn niby wszystko było dobrze dzidzia umarła w 12 tyg też bez objawów a teraz to myślę że nie musisz się bać ja po prostu mam pecha a czemu Cię cieli?
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            witaj Silus
                            to froszek juz na stale wyjechala?
                            ale fajnie ze moglyscie sie spotkac

                            Skomentuj


                              czesc silek

                              Skomentuj


                                magda ja sie zastanawiam czy ktos z moim rozmowy jakiejs nie przeprowadzil albo cos w tym stylu bo rano nawet naczynia dzis umyl,odkurzyl i nie musialam sama po zakupy jechac...

                                tak poza tym to frosia wszystkie was pozdrawia i juz sie nie moze doczekac az jej neta podlacza zeby na MC sobie popisac.
                                Last edited by dotka238; 09-07-2009, 22:29.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X