Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    melchior dokładnie tak jak ja,tylko weekendy mnie to już nieraz brak siły na cokolwiek,czy zebranie w szkole czy coś wszytsko na mojej biednej głowie

    A dzieciaki to tez muszą się jakoś przestawić w sumie emilka od poczatku chyba wie ze taty nie ma na codzień,Kamil na poczatku się buntowała ale teraz jest już oki(widzi pozytywy z nieobecności ojca hehehe mamusia zawsze na wiecej pozwala)
    Teraz jeszcze te moje studia,wiec nieraz tak było ze weekendy praktycznie nie widzieliśmy sie a on zajmował się dziećmi a ja sie pilnie uczyłam w opolu

    Skomentuj

    •    
         

      ja już uciekam. miłego dnia życzę wszystkim! papa!

      Skomentuj


        Ja też wpadłam tylko na chwilkę i zmykam bo mój M zaraz na obiadek przyjdzie

        Skomentuj


          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
          Ja też wpadłam tylko na chwilkę i zmykam bo mój M zaraz na obiadek przyjdzie
          to życzymy mu smacznego obiadku

          Skomentuj


            Witam po długiej nieobecności. Trochę jestem nie w temacie i pewnie już nie dam rady nadrobić...
            Witam zatem gorąco wszystkie nowe mamy, które postanowiły nawiedzić nasz crazy wątek.
            Magda, cudne foto córeczki. Uwielbiam patrzeć na śpiące dzieci


            Skomentuj


              dlaczego nie chce mi się wyswietlić podpis ?????

              ooooooo już mi się wyświetlił hehehehe

              Skomentuj


                Olcia to choć w weekendy tatuś sam sie zajmuje sie dziecmi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                  dlaczego nie chce mi się wyswietlić podpis ?????

                  ooooooo już mi się wyświetlił hehehehe
                  i jest juz fotka super

                  Skomentuj


                    Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                    Olcia to choć w weekendy tatuś sam sie zajmuje sie dziecmi
                    no w sumie musi..... nie ma innego wyjścia skoro zdecydowalismy się ze on w warszawie a ja studiuje to narazie musi tak zostac

                    Ale juz po sesji jestem wiec do października mamy weekendy dla siebie,no i urlop w tym czasie ponad miesiąc ma wiec nie jest w sumie az tak źle

                    Musze poszukać albo lepiej musze zrobic nową fotke moim dzieciom i wrzuce ją tutaj zami9ast tej,bo na tej to w sumie gó ******** widać

                    Skomentuj


                      Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                      no w sumie musi..... nie ma innego wyjścia skoro zdecydowalismy się ze on w warszawie a ja studiuje to narazie musi tak zostac

                      Ale juz po sesji jestem wiec do października mamy weekendy dla siebie,no i urlop w tym czasie ponad miesiąc ma wiec nie jest w sumie az tak źle

                      Musze poszukać albo lepiej musze zrobic nową fotke moim dzieciom i wrzuce ją tutaj zami9ast tej,bo na tej to w sumie gó ******** widać
                      mój mąż niewiadomo jak z urlopem narazie u niego w pracy jest sezon najwiecej pracy ,az wam zazdroszcze urlopu z tata moja mala spi jak sie obudzi to obiadek i na spacer i po synka do przedszkola wpadni wieczorem pa pa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        moje dziecko jeszcze nie spi...... ale chyba zaraz ją położe
                        Ja jestem akurat w trakcie sprzatania i gotowania obiadku,starszy jeszcze w szkole,jakiś dzien sportu dziś mają....

                        Po południu zapewne wyleze z domu,bo nawet się pogoda zrobiła więc trzeba korzystać,a może na kawke do koleżanki też wpadne,posiedzimy na ogródku a dzieciaki będą się bawić w piaskownicy w tym czasie
                        znaczy się przyjemne z pożytecznym będzie

                        Skomentuj


                          Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                          moje dziecko jeszcze nie spi...... ale chyba zaraz ją położe
                          Ja jestem akurat w trakcie sprzatania i gotowania obiadku,starszy jeszcze w szkole,jakiś dzien sportu dziś mają....

                          Po południu zapewne wyleze z domu,bo nawet się pogoda zrobiła więc trzeba korzystać,a może na kawke do koleżanki też wpadne,posiedzimy na ogródku a dzieciaki będą się bawić w piaskownicy w tym czasie
                          znaczy się przyjemne z pożytecznym będzie
                          i tak trzymać pa pa

                          Skomentuj


                            ooooooo własnie kolezanka dzwoniła i idzie do mnie na kawke.... wiec tez uciekam
                            BaRDZO MI MIŁO U WAS GOŚCIC,MAM NADZIEJE ZE TU JUZ POZOSTANE

                            Skomentuj


                              No tak jak ja wróciłam to wszystkie uciekają
                              Położyłam małego spać ale na razie biega po łóżeczku i cały czas do siebie gada.
                              Zrobiłam sobie kawkę i odpoczywam

                              Skomentuj


                                A my właśnie wróciłyśmy ze spacerku, bo w końcu się dzisiaj pogoda zrobiła. Teraz nasz rytualik, Tosia picie, mama kawkę, Tosia spać, a mamusia chwila dla siebie ale tylko chwila niestety, bo jakiś obiadek wypada ugotować. Dobrze,że słoneczko wrociło, od razu jakoś tak więcej chęci do wszystkiego


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X