Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pinki a Ty nie wybierałaś się na jakieś wakcje jakoś na dniach?
    tak mi się przypomniało

    A tak w ogóle to cześć
    U nas tez nawet ładna pogoda. Troszkę się chmurzy, ale tu to norma

    Pinki! raz kupiliśmy jablka Julce, które miały naklejkę z nazwą: PINK LADY


    Skomentuj

    •    
         

      A no i NAJLEPSZE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA JOASI


      Skomentuj


        Nusiaku cześć kobito!

        a no ja tak tu z doskoku siadam jak mam chwilę, doczytałam że u brata siedzisz i macie piekny placyk zabaw (też chce taki na moim osiedlu he he)
        i że ci julcia kataru dostała cholera tam to jest pogoda ! jak im tam dzieci nie chorują?
        a w ogle gratulacje sklepiku - wiem ale mam zapłon ale też dopiero wczoraj w jakimś wątku doc\ytałam. fajny pomysł, ja juz pewnie nie skorzystam ale jakby co polecę koleżankom.

        moje wczasy przełożone na połowę lipca bo mężo urlopu teraz nie dostał tylko w lipcu.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          witam wszystkie mamunie i ich pocieszki ,chyba dlugo nie zagoszcze bo piekna pogoda dzis,poki co ,bo pozniej moze byc gorzej,pozdrawiam pinky,fajne te twoje puchatkiczekam i czekam na te Daniowe piatki bo okropnie cierpi,to juz trzeci tydzien a zebow jak nima tak nima

          Skomentuj


            A no i wsio jasne Czyli później będziecie wypoczywać

            No plac zabaw powiem Ci wypas. U nas też nawet na takich nowych osiedlach
            takiego nie spotkałam. A dzieci poubierane jak u nas kiedy jest 30 stopni w cieniu.
            Chociaż powiem Ci, że ja po kilku dniach tez już się przyzwyczailam, że
            19-20 stopni to jest super ciepło A Julka własnie przez te pierwsze dni się
            tak zalatwiła, jak nie wiedziałam jak ja ubierać no i zupelnie inny klimat.

            A no i dziękuję za miłe słowa o sklepie


            Skomentuj


              [QUOTE=Nusiakova;81198]A no i wsio jasne Czyli później będziecie wypoczywać

              No plac zabaw powiem Ci wypas. U nas też nawet na takich nowych osiedlach
              takiego nie spotkałam. A dzieci poubierane jak u nas kiedy jest 30 stopni w cieniu.
              Chociaż powiem Ci, że ja po kilku dniach tez już się przyzwyczailam, że
              19-20 stopni to jest super ciepło A Julka własnie przez te pierwsze dni się
              tak zalatwiła, jak nie wiedziałam jak ja ubierać no i zupelnie inny klimat.

              A no i dziękuję za miłe słowa o sklepie

              Nusiak,my to nie jestesmy przyzwyczajeni do takich temperatur angielskich,
              ,a jak z wychowaniem tatejszych dzieci ?My sie nie znamy jeszcze ale jak sie troszke siedzi na CM,to tak troche sie ciekawostek czlowiek dowiaduje.

              Skomentuj


                Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                cześć jestem nowa na forum czy mogę czasem wtrącić słówko?
                JAROSZKA80 jasne że możesz się dołączyć


                Skomentuj

                •    
                     

                  annse mój mały na górne 2 takie mał dziąsła jak bomby spuchnięte, i tak dwa miesiące aż dopiero teraz na dniach mu wyszły. a tak marudził wtedy, i kupy robił rzadkie, i gorączkę miał, nawet smoczka odrzucił bo go draznił.

                  nusiak no widzisz wszystko kwestia przyzwyczajenia
                  ja w tropiki sie wybieram a nie cierpię upałow powyżej 26 stopni więc
                  nie wiem jak wytrzymam.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    [QUOTE=pinklady;81221]annse mój mały na górne 2 takie mał dziąsła jak bomby spuchnięte, i tak dwa miesiące aż dopiero teraz na dniach mu wyszły. a tak marudził wtedy, i kupy robił rzadkie, i gorączkę miał, nawet smoczka odrzucił bo go draznił.
                    o rany pinky....ja mialam tak samo przy dwojkach ale teraz to chyba jest jeszcze gorzej.wali kupki jedna za druga,a do buzi pcha wszystko co popadnie a slinotok ma taki ze z kubkiem mozna chodzic,stosuje juz wszystkie masci ,gryzaki ale on jest wtedy jeszcze bardziej wkurzony.mam nadzieje ,ze jakos przetrwamy,jedyna rzecz ,ktora go uspokaja to spacery,wiec wychodzimy do oporu i kiedy sie da.

                    Skomentuj


                      Annse powiem Ci, że jak byłam na tym placu zabaw to Julka lepiej się
                      dogadywała z tymi dziećmi niż ja. Dziewczynka podeszła do niej i mówi: hi, a
                      julka hi Ogólnie z wychowaniem dzieci nie jest tak źle Są miłe, te większe
                      przepuszczają julkę na zjeżdzalniach.
                      Gorzej z nastolatkami
                      A i Annse miło poznać


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                        Annse powiem Ci, że jak byłam na tym placu zabaw to Julka lepiej się
                        dogadywała z tymi dziećmi niż ja. Dziewczynka podeszła do niej i mówi: hi, a
                        julka hi Ogólnie z wychowaniem dzieci nie jest tak źle Są miłe, te większe
                        przepuszczają julkę na zjeżdzalniach.
                        Gorzej z nastolatkami
                        A i Annse miło poznać
                        mi tez jest milo.Danio jest towarzyski i to jest swietne ,ze maluchy gadaja we wszystkich jezykachhehe.U nas tez powinni zadbac o place zabaw,niektore wygladaja jak z horroru,

                        Skomentuj


                          Ja juz spadam,czas na spacer z Daniem.moze wdepne wieczorkiem

                          Skomentuj


                            Wszystkiego najlepszego dla Joasi

                            U nas w Uk dzis pieknie po raz kolejny, a ja od rana siedzie po lokcie w sprzataniu i nie mam jak z mala wyjsc W weekend czasu na nic nie bylo i teraz musze nadrobic!! Pranie juz skonczone, teraz obiad i koleje pokoje do sprzatania. Obecnie chcila przerwy na nakarmienie malej i wypicie kawki. Dobrze ze mala dzis grzecznie sie bawi i daje mi spokojnie porobic. Poza tym przygotowuje nasze mieszkanko do zmian a z moimi wszystkimi gratami i zabawkami malej ktore sa wszedzie to naprawde jest co robic

                            Skomentuj


                              I u nas jednak wyszło słoneczko. My już po spacerku i po obiadku. Moje dziecię słodko śpi, ja miałam prasować ale dopadł mnie leń więc zrobiłam sobie kawkę i odpoczywam

                              Skomentuj


                                Najlepsze życzenia urodzinowe dla Joasi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X