Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no kurcze, dziewczyny jak Wy to robicie, że w poniedziałek o 8 macie już wszystko gotowe? czy to tylko ja tak nie potrafię sobie czasu zorganizować? mi się dopiero udało zrobić sniadanie, zjeść je, położyć Asię spać i zadzwonić do przychodzi

    Skomentuj

    •    
         

      Ania powodzenia
      Magda- dobre sobie- chorowac należałoby wtedy kiedy sa wolne terminy;( kochana ale ci dobrze położyć spać... pomarzyć..
      z ta robota to jest tak jak sie w sobie zbiore to po 8 juz wszystko z,mierza ku końcowi, a jak mam w domu babcie albo nie daj boże tesciowa tao mi jakoś nie idzie. wsiesz ja dzis 6,20 juz w sklepie byłam a od 5 nie spałam. Smieje sie ze 12 godzinne dyżury tak mnie do prac domoewych nastrajaja- wróciłam wczoraj o 23 a spac poszłam kolo 2.

      moja melka jakas niewyrazna dzis-mam nadziej ze z tego katarku nic sie nie rozwinie, dam wapienko, witaminki, nasivin i moze rozgonie, ale szkoda mi jej katarek meczy;(
      Last edited by dominika81; 15-06-2009, 08:34.

      AMELCIA ur. 08.02.2007

      Skomentuj


        w sumie nie pomyślałam i mogłam od razu Asię na szczepienie zapisać. niby mamy jeszcze 4-5 miesięcy, ale niewiadomo jakie na szczepienia są kolejki. chyba zadzwonię jeszcze raz
        dominika musisz być przyzwyczajona do takiego wczesnego wstawania, jak Asia dzis o 5:30 sie przebudzila, to szlam do niej z zamknietymi oczami, bo po prostu nie mogłam ich otworzyć

        Skomentuj


          hej dziewczynki u nas dzis pogoda nawet nawet swieci słoneczko odprowadziłam Tymka do przedszkola wiec zostałysmy z mała same w domu tate wybyło na tydzień do Krakowa na delegacje (juz mnie te jego wyjazdy męcza najwiecej przezywa je syn i bardzo teskni ) moja nunia obchodzi dzis urodzinki skonczyła dwa latka jak ten czas szybko leci ( A CZŁOWIEK SIE STARZEJE )

          Skomentuj


            Madzia- nigdy nie należałam do spiochówA na koniec studiów wstawałam rano zeby sie pouczyc w ciszy bo wioeczorem był hałas.I tak mi zostało, potrafie sie sama o 5 obudizc, ale polezec sobie lubie tylko że Amelka bardzo rzadko mi daje;(

            AMELCIA ur. 08.02.2007

            Skomentuj


              Mój Skarb
              Last edited by melchior; 10-06-2010, 21:42.

              Skomentuj


                najlepsze życzenia urodzinowe dla córeczki!

                Skomentuj

                •    
                     

                  WITAM
                  U nas pogoda pod psem. Mlody zle spal w nocy, teraz ma biegunke, ida oczne zeby Ja czekam na @, do tego alergia zaatakowala mi zatoki
                  a maz 12 godz w pracy

                  Sikornik super ze maly ladnie spal - idzie znaczy ku lepszemu
                  Co do lezaczka - u nas byl rewelacja.Mielismy taki tylko z innymi zabawkami
                  http://www.allegro.pl/item658264833_...racje_hit.html

                  Mlody lezal w nim przed ukonczeniem miesiaca - nie musi trzymac glowki bo oparcie jest regulowane i tam prawie lezy.
                  Niestety nie ma gwarancji ze Jonatanek bedzie to lubil , zawsze mozesz kupic uzywany.

                  Skomentuj


                    cześć jestem nowa na forum czy mogę czasem wtrącić słówko?
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      SIKORNIK i Magda dzięki za życzenia . Idziemy z mała na spacer choć pogoda sie popsuła ,ale jeszcze na szczescie nie pada .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hejka Czuje Sie Pominięta'')
                        Pierwsza Zkładałam życzenia

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          WSZYYYYYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JOASI Z OKAZJI URODZINEK!!!
                          Last edited by annse3; 15-06-2009, 10:33. Powód: ZLY KOLOR

                          Skomentuj


                            Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                            hejka Czuje Sie Pominięta'')
                            Pierwsza Zkładałam życzenia
                            przepraszam bardzo już sie poprawiam DZIEKUJEMY

                            Skomentuj


                              Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                              WSZYYYYYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JOASI Z OKAZJI URODZINEK!!!
                              DZIEKUJEMY .

                              Skomentuj


                                i ja się dołączam do życzeń.
                                Wszystkiego najlepszego i usmiechu każdego dnia!


                                u nas piekne słońce i cieplutko.
                                jak syn ze szkoły wróci to się wybieram na spacer i na zakupy.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X