Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
    Ja szczerze mówiąc też rozważałam wyjazd nad morze w ubiegłym roku, ale po prostu bałam się jechać z tak małym dzieckiem. Najbardziej przerażała mnie myśl, że może będzie potrzebny lekarz, a my tak daleko od domu, no i fakt że mała nie miała jeszcze kompletu szczepień też miał dla mnie znaczenie. Przyznaję jednak, że na początku byłam strasznie nadopiekuńczą i przezorną mamą, przesadzałam jednym słowem

    Dziewczyny, oto wczorajsza sesja mojej królewny. Skromnie dodam że moja perełka jest najpiękniejsza na świecie
    A ile Twoja córka ma latek?bo wygląda na dużą dziewczynke.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      Lulla Viki cudna, taka laleczka. I tak szukam podobieństwa i chyba muszę
      stwierdzić, że do Was obu jest podobna w zalezności jaką minkę zrobi.
      Raz cała mamusia, a raz cały tatuś

      Mój Julek nie widział jeszcze morze. Ja po prostu nie wyobrażam sobie
      takie długiej drogi z Julkiem i psem
      Poza tym nawet nie wiem jakie są teraz ceny takich kwater.
      Family jakbyś chciała jechac z Julkiem nad morze to najlepiej jechac na noc,wtedy mały Ci prześpi całą droge a psa do bagażnika(żartuje oczywiście)



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        My w tamtym roku byliśmy w Ustce.Mieszkaliśmy w takim fajnym kilkupiętrowym domu,mieliśmy swój pokój,wc było wspólne z sąsiadami i wspólna kuchnia ale nam to nie przeszkadzało.Gospodarz domu wspaniały,ma piękny ogród w którym robiliśmy sobie grila i wiecie co,nie kosztowało nas to dużo.W przyszłym roku mam zamiar jechac w to samo miejsce.W tym roku już nie dam rady finansowo bo mam zamiar kupic auto i jeszcze ślub męża siostry w sierpniu.Ale w przyszłym roku wybierzemy sie nad morze z Alankiem bo w zeszłym byliśmy sami.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
          A ile Twoja córka ma latek?bo wygląda na dużą dziewczynke.
          Hihi, moja córcia ma 19 miesięcy, ale jest nieźle wyrośnięta jak na swój wiek i często spotykam się z niedowierzaniem, kiedy mówię innym mamom ile ma. Często inne osoby oceniają jej wiek na 3 lata


          Skomentuj


            Iza, podaje adres strony, choć z tego co się orientuje po rozmowie z gościem, to wolny jest chyba tylko jeden domek o tym najwyższym standardzie, taki jak my mamy (kat B) i na jakiś krótszy czas. Mi to się tam udało załapać dosłownie fartem, bo w ten sam dzień co ja dzwoniłam, jakaś rodzina zrezygnowała z 2 tyg, dlatego nam się uda zostac tak długo. A poza tym w necie apropo Pobierowa jest tak dużo ofert i są one bardzo różnorodne. Ta akurat nie jest najbardziej korzystna cenowo, więc gdyby ktoś chciał to polecam pogrzebać. Można jeszcze coś fajnego znaleźć. Mogę dać też linka do miejsca podobnego do "mojego", tez domki w lesie sosnowym, o miejszym standardzie, ale pokój 3osobowy w takim domku znalazłam za 80zł doba! Tree, może Ty chcesz? Aha, i zwierzaki można tam brać!!!

            A my jedziemy tam:
            http://www.polo.ta.pl/oferta.php
            Last edited by Lullaby; 06-06-2009, 11:57.


            Skomentuj


              Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
              lulla bo chyba przeoczyłam wątek o wakacjach, ale jeśli wy macie tak jak piszesz, to macie duuuużo lepiej, bo las i blisko do morza,
              to nasze jest fajne pod kątem dzieci, ale tak to: jakieś 1,5- 2km do morza (dojeżdżaliśmy samochodem), i posesja jest na końcu wsi, dookoła szczere pola...
              poza tym Twoje jest tańsze,

              masz adres strony?
              Izabelka, taniej nie jest, bo my będziemy mieć cały domek dla siebie i on jest tylko na 4-5 osób. A z tym morzem to faktycznie super, bo jest 150m do morza i 250 do najblizszego zejścia na plaże. Iza, gdybyście się tak zdecydowali, to byśmy się spotkały My tam będziemy cały sierpień...


              Skomentuj


                Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                Hihi, moja córcia ma 19 miesięcy, ale jest nieźle wyrośnięta jak na swój wiek i często spotykam się z niedowierzaniem, kiedy mówię innym mamom ile ma. Często inne osoby oceniają jej wiek na 3 lata
                No właśnie tak myślałam,że ma z trzy latka



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                  Hihi, moja córcia ma 19 miesięcy, ale jest nieźle wyrośnięta jak na swój wiek i często spotykam się z niedowierzaniem, kiedy mówię innym mamom ile ma. Często inne osoby oceniają jej wiek na 3 lata
                  LULCIA to tak jak u nas.ludzie sie dziwia jak mowie ze ma 21m bo tez daja jej 3 lata
                  Last edited by jahmajka; 06-06-2009, 13:00.
                  shannon

                  Skomentuj


                    Hejka dziewczyny, co tu tak pusto? Watek nam wymiera czy co?
                    U nas pogoda w standarcie- czyli leje;(. kurcze ile można.

                    AMELCIA ur. 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Hello dziewczynyLulla sliczna córcia

                      cos pustki osttanio,ja dzos ledwo zyję,obecnie u nas jest piknik 3 dniowy ,dzis był korowód ,bardzo fajna sprawa,dzieci sie przebierają,szkoły,i inne pokazy,jest wesołe miasteczko ,kramy i występy artystyczne na scenie,i inne ,naachodzilismy się,moja sylwia brała udział w korowodzie,jej klasa była przebrana za kosmitównarobiłam zdjęć ,to jutro kilka wkleję,dziś już nie chcę hałasować!!!
                      na szczęście pogoda zrobiła miłą niespodziankę i było cieplutko dla odmiany a teraz pada

                      kurcze fajne wakacje będą ,ładnie w Pobierowie !!!!!!!1
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Joł joł

                        Ja właśnie kończę oglądać swój ulubiony film jakim jest Dirty Dancing


                        Lullaby w życiu bym nie powiedziała że córeczka ma 19m-cy

                        Siluś czekamy na zdjęcia
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Cześć

                          Tak tak Silek czekamy na zdjęcia

                          Colorowa ja też właśnie obejrzałam Widziałam już 1556 razy ale nadal
                          jak na niego patrzę to mam ciarki.
                          Jak byłam młoda to marzył mi się taki tancerz
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Cześć

                            Tak tak Silek czekamy na zdjęcia

                            Colorowa ja też właśnie obejrzałam Widziałam już 1556 razy ale nadal
                            jak na niego patrzę to mam ciarki.
                            Jak byłam młoda to marzył mi się taki tancerz
                            Hej Tree

                            O tak , a i jeszcze ta muzyka Hungry Eyes miodzio
                            i pomyslec że Swayze już taki chory
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              A chory jest ?? Kurka ja nic nie wiem
                              Na co choruje ?
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                A chory jest ?? Kurka ja nic nie wiem
                                Na co choruje ?
                                Ma raka i jest chodzącym cieniem.Niewiadomo czy do żyja końca roku dzielnie walczy , wejdz w google wpisz Swayze i luknij
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X