Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dominika a co się stało ??? Kurcze te teściowe, dały by żyć w spokoju
    Moja jest fajna, więc nie narzekam, ale mało jest takich teściowych jak moja
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Ewylynka witaj witaj jaaaaaaaa.... syfon też taki mielismy, zielony metaliczny
      A wiesz .. miałam kiedyś w pray koleżankę Ewelinę i też na nią wołaliśmy Ewylynka. I tak zawsze jak patrzę na Twój nick to mi się ta dziewczyna przypomina
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        a ja pamiętam oranżadę w woreczkach która kupowałam do szkoły i się rurke do niej dostawało
        Donaldy w Pewexie
        Turbo - no kto aut nie zbierał...
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          Famili- chyba juz całokształt dal mi we znaki. Moja tesciowa przekwita i ma rózne dziwne napady a w HTZ nie wierzy wiec nic nie łyka i są z tego efekty. Jest u nas co 2 tydzień i czekam czasu aż to się skończyjak mała pojdzie do przedszkola.

          Pinki- tez zbierałam turbo, a smak Donalda był unikatowy, na zbieranie notesików byłam juz za stara

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            hej
            u mnie w domu to królował chleb z musztardą albo z keczupem
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              akinomb a Ty to chyba już w ogóle młoda jesteś Ja tam nie pamietam keczupu w dzieciństwie, musztardę tak ale keczup
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Kurcze ja pierwszy keczup to pamietam taki robiony w domu

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  ej dziewczyny to wy z bogatych rodzin chybakeczupik no prosze
                  shannon

                  Skomentuj


                    do młodych już nie należe
                    mój ślubny mówi ze stara dupa jestam a mam raptem 32 na karku

                    moja babcia na keczup mówiła keciuk i nie wiem skąd jej się to wzięło
                    ŁUKASZ 08.09.2006

                    NATALIA JULIA 30.11.2007



                    Skomentuj


                      Czesc dzewczyny po raz kolejny dzisiaj
                      Co do tematu smakolykow z dziecinstwa to pamietam Donaldy,wafelki kukuruku,serki homogenizowane w takich duzych pudelkach,i keczup marki Kotlin (do dzis uwazam ze jest najlepszy)taki w sloiku.

                      Dominika jeszcze troche i tesciowak pojedzie do siebie wytrzymaj...moja tez ma menopauze,tabletki bierze ale chyba niewiele u niej to zmienia...
                      potrafi dostac histerii z byle powodu albo kogos obrazic i nic sobie z tego nie robi...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        właśnie doczytałam że macie ochotę się spotkać i na mnie możecie liczyć
                        ŁUKASZ 08.09.2006

                        NATALIA JULIA 30.11.2007



                        Skomentuj


                          Nooo właśnie bo bez echa moja propozycja przeszła
                          Więc ponawiam, co myślicie o spotkaniu ???? W przyszłym rok?
                          (oczywiście o ile dotrwamy ) bo w tym to już nie damy rady raczej czegoś wynająć w rozsądnej cenie
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            TREE ale gdzie?tak zeby wszystkim bylo po drodzepoza tym ja raz w roku w pl jestem.
                            shannon

                            Skomentuj


                              Kobity ja tez chce sie z wami spotkac ,mozna?

                              Skomentuj


                                Jamajka a kiedy byś była w Polsce ??

                                Dotka noo pewnie wszystkie musimy być

                                No właśnie chciałam tak w jakimś fajnym miejscu. W środkowej Polsce nie za wiele jest fajnych miejsc, ale już Twoje Jamajka okolice są cudne.
                                Więc może Mazury ?? Może morze? A morze góry. trzeba by było się dogadać (kto gdzie by chciał i pójść za większością )
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X