Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Smak Donalda pamietam do dzis-super pachnialy.A te duze oranzady u nas sie nazywaly "Kaskada".

    Skomentuj

    •    
         

      donaldy to się tonami kupowało jeszcze pamiętam takie smakowe mleka w proszku, bananowe i czekoladowe napewno było, chyba jeszcze truskawkowe. tylko mam nie chciała mi tego za często kupować, a takie dobre były...

      Skomentuj


        a piosenka kukuruku łazi mi po głowie od wczoraj

        Turbo kojarzę pamiętam też taką tabliczkę czekoladopodobną w czerwonym opakowaniu, chyba z krasnoludkami i śpiącą królewną, ale niedobre to było....ale się jadło bo czekolady nie było - za moich czasów w przedszkolu
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          O widze ze trafilam z kaskadami

          Skomentuj


            a ja dalej nie kojarze tej oranżady. muszę M podpytać. turbo tez pamiętam, a z takich rzeczy nie do jedzenia, to przypomniały mi się karteczki - zbierało się je do albumów od zjęć i wymieniało. najlepsze były te z postaciami z Disney'a.

            Skomentuj


              Hehe nooo karteczki z notesów też zbierałam. A teraz jak soboie pomyslę to muszę przyznać, że kiepskie to było hobby
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                pamiętam też, że "braku laku" to się vibowit i visolwit wcinało

                a chleb z wodą i cukrem jadł ktoś???
                ja uwielbiałam tą słodką soczystą kanapkę
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Nie jadłam nigdy chleba z wodą i cukrem Za to jadłam wodzionkę
                  (chleb zalany wrzątkiem i przyprawami:sól, pieprz)
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    ja jadłam chleb i bułki zalany mlekiem

                    Skomentuj


                      Ta wodzionka na slasku dosc znana jest. To tak na prawde tylko chleb, woda, duuzo czosnku i sol ew odrobina przyprawy w plynie typu magii. Dobre na katar
                      Chleba zwoda i cukrem nie jadlam za to jadlam kiedys bulke z maslem i posypana cukrem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wodzionki nie jadłam,
                        bułkę z masłem i cukrem - często,
                        bułka zalana mlekiem też się zdarzała
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          Chalka pokrojona w plastry, zalana slodkim mlekiem z jajkiem , na to np banany i to zapiec - jeny zajesc sie mozna

                          Skomentuj


                            Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                            Chalka pokrojona w plastry, zalana slodkim mlekiem z jajkiem , na to np banany i to zapiec - jeny zajesc sie mozna
                            taaa, nie wierzę
                            w życiu bym nie połączyła tych składników razem....
                            za coś w końcu dostajesz te nagrody,
                            muszę to wypróbować, a ile piec i w ilu stopniach?
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              Izabelka serio bardzo dobre. Mozesz sprobowac chałke chwile namoczyc w jajku z mlekiem i cukrem, usmazyc na maselku i np na to dzem lub zgniecione banany Taki szybki deserek.
                              A co do piekarnika - tutaj masz przepis dla malucha http://www.osesek.pl/ksiazka-kuchars...-miesiacu.html

                              Z tym ze ja wole kroic w plastry Mozna dodac rozne owoce lub np kawalki czekolady.

                              Skomentuj


                                ja tych kukuruku nie pamietam ale orazade w torece tak.zawsze rece sie lepily po niejchleb z woda i cukrem a wypasiona wersja ze smietana i cukrem.na karteczki z notesow bylam juz zastara
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X