Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześć dziewczyny,
    ja tu znowu na chwilkę wpadam,
    życzę zdrówka waszym chłopakom Alankowi i Julkowi, chociaż mojemu też by się przydało... od tej ostatniej gorączki (niby 3dniówki) ciągnie się jakieś przeziębienie, dzisiaj doszedł kaszel jutro chyba też wybiorę się do lekarza.
    Ogólnie to widzę, że większość dzieci jakaś zakatarzona, przeziębiona-dziwna ta pogoda, raz upał raz zimno

    nawet nie nadrabiam co tu pisałyście, tyle co mi się rzuciło to, że Diabełka ani widu ani słychu, Froch już spakowana...a co do spotkania hmmm....

    a ja dzisiaj byłam na warsztatach z Julkiem tych z "Wyprawa mama" - powiem szczerze, że się trochę rozczarowałam...
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      właśnie doczytałam, że Wasze dzieci się złoszczą jak im na coś nie pozwalacie. moja Mała też już zaczyna płakać jak ją zabieram z miejsca, w którym nie powinna być, albo coś jej z ręki wyjmuję. no i wytłumaczcie teraz ośmiomiesięcznemu dziecku, że kabelkiem się bawić nie można żadne zamienniki nie skutkują i jest mega płacz!

      Skomentuj


        a nie wydaje Wam się, że te katary u dzieci to jakieś uczulenie? córce znajomej tez z nosa leci, mojej w zeszły czwartek leciało, potem sucho, dziś rano znowu miała mokry nos, a po południu sucho.

        Skomentuj


          Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
          cześć dziewczyny,


          a ja dzisiaj byłam na warsztatach z Julkiem tych z "Wyprawa mama" - powiem szczerze, że się trochę rozczarowałam...
          Hej , nie podobało się czy jak?

          Magda ja próbowałam dawać wszystko aby odciągnać Amelkę od kabli itp nic nie pomagalo wkońcu do tego dorosła i jak mówię Nie to Nie choć są dni buntu
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Moj syncio upodobal sobie smietnik stojacy w kuchni i wciaz cos z niego wyrzuca i ciaga po domu.Moge mu bronic codziennie ile chce,nic nie skutkuje.Pomarudzi,czasem poplacze a 10minut pozniej zaczyna od poczatku.
            Nie wiem czy to tylko taki wiek ale juz wymiekam i momentami sie powstrzymuje zeby nie nakrzyczec...

            Skomentuj


              dziewczyny czy mi sie wydaje czy tu sie zrobilo "forum konkursowe"?
              malo jest nowych watkow ale za to przybywa konkursow...

              Skomentuj


                Wybrałam warsztaty plastyczne "Mała akademia sztuki" nazwa wspaniała ale same zajęcia do bani, bo dziewczyna prowadząca prawie nic się nie odzywała dawała tylko kartki i farbki, kredki, nic nie mówiła do dzieci, nie nawiązywała z nimi kontaktu, nie zapowiadała co będzie za chwilę, więc nic dziwnego, że mało które było zainteresowane ....

                mój biegał po pomieszczeniach w efekcie, ale fajnie miały Mamy maleńkich dzieci i tych w brzuchach, bo mogły pozwolić sobie makijaż wykonany przez specjalistów, potem sesje zdjęciowe....ale fajnie miały, bo ich dzieci maleńkie takie grzeczne...
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  dotka tak, masz rację forum konkursowe się robi....

                  mój synek specjalnie się nie buntował jak mu czegoś zabraniałam, ale pamiętam że palcem pokazywałam nu nu nu po setnym razie skutkowało...albo mu się nudziło to zajęcie... nie wiem
                  teraz jak jest nieznośny stoi w kącie, pokornie, chwilkę (ale ma już ponad 2 latka)
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    moja upodobała sobie trzy miejsca, dwa z kablami i jedno w kuchni przy klatce ze szczurami mojego M :/ jeszcze tam palce próbuje wkładać. niby szczury domowe, nie gryzą, ale nigdy nic niewiadomo.

                    Skomentuj


                      Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                      Wybrałam warsztaty plastyczne "Mała akademia sztuki" nazwa wspaniała ale same zajęcia do bani, bo dziewczyna prowadząca prawie nic się nie odzywała dawała tylko kartki i farbki, kredki, nic nie mówiła do dzieci, nie nawiązywała z nimi kontaktu, nie zapowiadała co będzie za chwilę, więc nic dziwnego, że mało które było zainteresowane ....
                      a ta dziewczyna z wykształceniem pedagogicznym była?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Izabela to naprawdę nie ciekawie , ja bym uwagę zwróciła bo skoro warsztaty to nie może być samowolki prawda?Macie tu kredki i rysujcie

                        Dotka racja , konkurs za konkursem ale weszłam w użytkowników Mamacafe i co zobaczyłam? pełno zer , liczb i nie znanych profili
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          iza no to rzeczywiscie malociekawa organizacja...
                          ja bylam ostatnio tutaj umowiona na spotkanie emigrantek i niestety nikt nie dotarl...
                          ide luli,dzis jest szansa ze poczytam troche przed sapniem wiec musze skorzystac

                          Skomentuj


                            cos wisi w powietrzu tyle dzieci chorych i własnie najczęściej kaszel i gorączka mój już dobrze ale dzis znów mu z noska leciało jak wrócilismy ze spaceru
                            mój upodobał sobie pralke i skonczyło sie n a tym że moje bluzki ulubione zostały wyprane w 90 st
                            noi szafki siostry
                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              colorowa bo wszyscy sie rejestruja do konkursu...
                              szkoda bo lubie to forum ale nuda sie rozprzestszenia powoli...

                              Skomentuj


                                ja też już uciekam do łóżka. jestem wykończona po dzisiejszym dniu, ale na komputer zawsze jakieś siły się znalazły dobranoc!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X