Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej

    Wiecie mam doła , kurcze dziś była u mnie znajoma z Irladnii szczesliwa , wrecz wniebowzieta ma nowego partnera i juz planuja dziecie i kupili nowy samochod.
    A dol wzial sie z tego ze jej zazdroszcze, brakuje mi tego meskiego ramieniaech...

    Froch fajne mebelki , podobają mi się takie inne niż zwykłe.

    izabela22 dużo zdrówka , oby szybko gorączka spadła
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      witam
      moje rozbawione dziecie nareszcie padlo.
      izamoze to zebuchy...zdrowka zyczymy z Poldaskiem
      frosiate mebelki widzialam na zywo,super ,takie bajkowe wygladaja,dla chlopca sa niebieskie.

      Skomentuj


        Napisane przez froch Pokaż wiadomość
        iza jak procz gorączki nic nie ma (katar,kaszel itd) to albo 3 dniówka(ale temp musi być ok.40st) a jak Ci temp skacze,to raczej na zebole...
        pewnie jak pojdziesz do lekarza,to niczego sie nowego nie dowiesz,czego bys nie wiedziała..:P
        Froch kaszlu nie ma, katar? raczej zapchany nos ciężki oddech, ale właśnie nie wiem czy nie od gorączki....a temperatura raczej ciągle w granicach wysokiej 39,4-39,8 stawiam właśnie na 3dniówkę....no ale o zębach też myślę....
        wiem, że lekarka nic mi nie powie nowego, ale jak się nie poprawi do jutra rana, to pójdę, będę spokojniejsza...
        dziewczyny, dziękuję za miłe słówka i pozdrowienia dla Julka
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          iza to moze rzeczywiscie 3 dniowka...

          dziewczyny moj pojechal sam na Korsyke i bedzie dopiero jutro wieczorem.Dziwnie mi bez niego...troche odpoczynku od siebie nawzajem pewnie dobrze nam zrobi ale jakos tak nudno bez niego(on jest straszna gadula) .Tesciu siedzi sam i oglada tv a ja moge sobie dzis na kompie pisac ile wlezie,az paluchy beda bolaly

          Skomentuj


            Hey. Iza, mnie to wygląda na początek jakiejś ostrej infekcji a gorączka jest potrzebna aby zahamować rozwój choroby, gorzej jakby infekcja przebiegała bez gorączki. Pozdrowionka dla Juleczka.


            Skomentuj


              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
              Hey. Iza, mnie to wygląda na początek jakiejś ostrej infekcji a gorączka jest potrzebna aby zahamować rozwój choroby, gorzej jakby infekcja przebiegała bez gorączki. Pozdrowionka dla Juleczka.
              to mnie nastraszyłaś!!!
              ale liczę się z tym, teraz śpi ale chrapie więc możliwe, że w nosie coś mu siedzi...jutro lekarz!
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                U mojej córci to każda infekcja przbiegała bez gorączki i ciągneła się długo Ale u synka było kolejno:najpierw wymioty potem wysoka gorączka i tylko dwa dni choroby


                Skomentuj

                •    
                     

                  u nas były wymioty wczoraj + gorączka, dzisiaj tylko gorączka, ale i ten nos zatkany,bez kataru

                  u Julka wszystkie zęby wychodziły z gorączką, więc sama nie wiem?
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Izabel miejmy nadzieję że to 3 dniówka a nie jkaieś choróbsko
                    dużo zdrówka dla Julka

                    Froch ja tez chce takie mebelki dla mojej panny ale ja się powstrzymuje jeszcze jak się przeprowadzę to dopiero kupię i tak sporo mam do przewiezienia


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Witam Piekne Panie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Froch to jawna dyskryminacja :P a kto sie ze mna przywita :P
                        Mlody spal od wczoraj godz 17 do 7.30 dzis rana Ma melodie co ?
                        Jak skonczy prac pralka idziemy na targowisko po jarzynki na zupe jarzynowa i cos dla mnie bo ja krolik nie jestem , samymi jarzynami sie nie najem

                        Skomentuj


                          hello Goplana
                          no niezly z Kacperka spioszek...moj za to budzil sie dzis co 2 godziny az skonczyl w lozku z mamusia
                          Moj kochany pojechal na Korsyke sam i wraca dopiero dzis wieczorem.Rzadko mam czas na kompa przed poludniem ale obiadu dzis nie musze gotowac(dla malego juz mam przygotowany) a sprzatane zalatwilam wczoraj...zabawne zawsze wydawalo mi sie ze to przy dziecku jest najwiecej roboty ...

                          Skomentuj


                            Iza chyba tylko ja nie życzyłam Julkowi powrotu do zdrówka wstyd mi bardzo. Jak się dziś czuje ?? Mnie się nie wydaje by to była trzydniówka.
                            Gorączka skacze + wymioty, nie te objawy. Myślę, że to jakiś wirus.

                            Gopi ale fajnie pospał Kacper aż zazdroszczę Ale muszę się pochwalić,że ja też dzisiaj przespałam do 5.20 bez pobudki. Pierwszy raz od 1,5 tygodnia Julek przez ten czas budził się między 24 a 2 i robił sobie 1-2 godzinną przerwę w spaniu. I wstawał 5-6. Normalnie padałam na twarz. Wyżynała się druga czwórka, ta pierwsza nadal wychodzi i podejrzewam, że te zęby tak nam dawały w kość.
                            Wcześniej nie miał problemów z ząbkowaniem... biedny
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              hej laseczki
                              Marysia spi a ja gotuje zupke.
                              wczoraj pierwszy raz wyszłam wieczorem z koleżankami od tak dawna, ale fajnie było, tylko teraz troche głowa boli
                              i znowu zostałam ciociąAdaś przyszedł na świat wczoraj przed 22 przez cc.
                              wazy 3490 i mierzy 54 cm




                              Skomentuj


                                hej dziewczynki
                                my już rano byliśmy u lekarza, nic poważnego nie zauważyła i podejrzewa właśnie 3dniówkę, Julek jeszcze w nocy miał 39,8! i tak od wtorku, temperatura raczej nie skakała, utrzymywała się właśnie w granicach 39...\
                                dzisiaj już lepiej, gorączki nie ma (jedynie jakieś 37,3),

                                Tree widać Twojemu 4 dokuczają wyjątkowo... ja przy każdym zebie miałam jakieś rewelacje (biegunka, gorączka albo katar) i teraz też podejrzewam piątki

                                jeszcze dzisiaj posiedzę w domu, Gopi a że ja też nie królik to właśnie duszę mięsko na pasztet, tak mnie naszło, pierwszy raz robię zobaczymy jak wyjdzie

                                Dotka, to prawda najwięcej roboty (zwłaszcza w kuchni) to jest ale przy tym większym dziecku-tatusiu u mnie też tak jest ...
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X