Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Iza nikt Ci nawet Amelki na spacer nie weźmie ? Przecież ma wujków, prawda ?? Przykre

    Mój Julek śpi nadal 2 razy. Pierwszy raz ok 10-11 się kładzie, a potem ok 16.
    Wczoraj spał raz, padł o 19.30 i wstał dzisiaj 5.10 więc dzisiaj wróiliśmy do 2 drzemek
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      iza ja tez cale dnie jestem sama,wieczorem chlopy wracaja do domu(moj i tesciu) i kolacje podaje.Dom,zakupy,cos przywiezc,cos zawiezc,dziecko,wszystko na mojej glowie.Poldek spal zawsze ok 13 przez dobre 2 godziny i mu to wystarczalo (mi tez ) ale teraz to on juz rekordy pobija wytrzymalosciowe
      poltoraroczne dzieci juz mniej spia a 2 latki czasem wcale nie spia w ciagu dnia ale roczniaki ???

      Skomentuj


        Ja też jestem sama z Julkiem zawsze, ale jak mieszkałam z teściami to zawsze po południu czy teściowie czy wujek Julka (brat męża) mi go wzieli bym mogła coś sobie zrobić.
        Dlatego szkoda, że Izie nikt chociaż na spacer Malutkiej nie weźmie skoro ma kto bo co innego gdyby nie było
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          tosia skonczyla juz 20 m i spi raz dziennie.wstaje ok8 i idzie spac ok 3-4 spi z reguly 2 godz.
          shannon

          Skomentuj


            Shannon Tosiula z wrzesnia jest ??
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              Iza nikt Ci nawet Amelki na spacer nie weźmie ? Przecież ma wujków, prawda ?? Przykre
              Chrzestny(moj brat) po pracy zawsze zmeczony , ale na piwo wieczorem z kumplami na sily isc.Jego narzeczona(chrzestna ) jest zakrecona jak sloik na zime , i wezmie ja tylko wtedy gdy ona ma czas (co sie zdarza rzadko).
              Mama zmeczona po pracy wiec ja usprawiedliwiam.
              A mlodszy brat echh ma swoj swiat
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                mi tez na spcer nikt nie porywa ale zakupy i obiady mi odpadaja wiec daje radepoza tym tosia jest juz duza i umie sie zachowac:tj.jak sprzatam to chetnie mi pomaga
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  tosiula z sierpnia
                  shannon

                  Skomentuj


                    o matko no tak to dopiero 19 m!
                    shannon

                    Skomentuj


                      Pewnie jak ze wszystkim reguly nie ma,jedne dzieci spia mniej inne wiecej.
                      Mam 5 zaleglych ksiazek do przeczytania,poza tym wciaz ucze sie francuskiego i zaczyna mi brakowac tchu.
                      to rzeczywiscie przykre ze Izie nikt nie pomoze z domownikow,nam czasami jek chcemy gdzies wyjsc wieczorem tesc pilnuje malego (ale zawsze musi byc juz wykapany i w pizamce,ostatnio chodzil dumny bo sie nauczyl przygotowywac jego wieczorna kaszke).

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wiecie ja robie wszystko przy Amelce , karmie , przewijam bawie sie z nia.Jestem z nia od rana do wieczora ,bardzo rzadko sie zdarza ze wyjde w swoich sprawach a wtedy jak wychodze Amelka dostaje histerii ze poszlam i ja zostawiłam
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Hej laski!

                          A moja Julka już wcale najchętniej by nie spała w dzień :| Inne dzieci zwijają
                          się koło 12 do domu na drzemkę a ja siedzę z koleżanką, która ma prawie
                          czteroletniego synka i się bawimy. Zero oznak zmęczenia jakiegokolwiek.
                          Dziś ją położyłam koło 15, gdzie zawsze sama się już pokładała do łóżeczka
                          koło 12. I jeszcze się buntowała. Nie wiem sama czy mam ją kłaść? Z drugiej
                          strony chwila odpoczynku by się przydała no i obiad jest kiedy zrobić.
                          Idzie spać koło 20.30 i wstaje o 7.00.


                          Skomentuj


                            Shanon i co .. i co postarzasz córcię

                            Iza jeszcze troszkę i nasze Szkraby będą się same sobą zajmowały.
                            Zresztą wiem co czujesz, jak byłam w 8 miesiącu ciąży też zostałam sama z mężem, Julek się urodził to nie mogłam sama do ładu dojść, gdy miał 2 miesiące przenieśliśmy się z mojego rodzinnego domu do teściów bo nie miałam już siły sama się zajmować dzieckiem. Dopiero jak się Julek trochę uspokoił to się wyprowadziliśmy na swoje (miał wtedy 4 miesiące)
                            Straszne to było...
                            teraz mąż ma inną pracę więc jest o wiele lepiej.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Nusiak kurcze cieżko powiedzieć, dzieci są różne (cóż za odkrycie )
                              jedne potrzebują snu inne nie.. ja nie wyobrażam sobie by mojego Zdzicha nie położyć na drzemki ... on się sam przewraca ze zmęczenia.
                              Ale jak Jula nie chce to spróbuj ją przetrzymać i zobaczysz jak się będzie zachowywała
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                No to chyba tak jutro zrobię jak mąż będzie w domu, to najwyżej oboje
                                będziemy z nią pod wieczór walczyć jak będzie marudna bardzo


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X