Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hej kochane,
    widze że od wczoraj nikogo tu nie było,zapewne wszystkie korzystacie z pięknej pogody dzisiaj mam wolne,zaprowadze Alana do przedszkola i mam zamiar jechac do urzędu skarbowego zawieśc rozliczenie a później umyje okna-wykorzystam to że ładna pogoda.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Martyna ja mam zamiar też dziś okna zaliczyć i komodę Julki i szafkę Majki bo u Olgi na razie mam na bierząco poukładane.
      Wczoraj wyrzuciłam swoje rzeczy i okazało się że 90% idzie do śmieci. Albo za dużę (ciążowe) albo już 2 lata w tym nie chodziłąm albo mam już dość w tym chodzić albo jeszcze coś innego
      w sobotę umówiłam się z kumpelą jedziemy kupować buty na komunię wianuszki rękawiczki torebki itd to i siebie obkupię
      Musze tylko dziś skoczyć po butelkę i jakiś laktator ręczny żeby Olga miłą co jeść jak mnie nie będzie. Choć Wam powiem żę ostatnio zrobiła sobie przerwę 11h od jedzenia od 17 do 4 nad ranem spałą i myślałm już że jej nie dobudzę bo próbowałąm ze 4 razy do cycka przystawiać dopiero o 4 zaczeła ssać sobie w najlepsze paluszki

      Marti ale Ci fajnie że już śmigasz autkiem ja muszę wreszcie to zdać ale teraz to mi się tak nie chce


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Cześć!
        Marti u nas niema pogody na spacerki, wietrznie i chłodno.Dziś słoneczko się pojawia więc może skoczymy na plac zabaw.
        Ja już mam okna umyte,choć przed świętami jeszcze raz będe je myć.

        Majek no 11 h sporo czasu jak na takie maleństwo!Szczególnie ,że jest na piersi,masz bardzo wartościowy pokarm


        Wiecie co dziś rano zważyłam Amesie i waży 12,5 kg a może z 2 m-ce temu ją ważyłam i było 14,7!!Gdzie ona to zgubiła??
        Powinnam się martwić
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hej hej dziewczynki

          MARTI u nas od rana chmury w nocy padało , teraz troszkę słońce wyszło. ja okna na raty myję już 3 dzień dzisiaj kończę
          na 13 do pracy , zabieram się za sprzątanie i obiad.
          co za sens jest sprzątać jak wychodzę do pracy jest czysto a wracam i jest masakra
          tylko cyprian zadowolony z tego że bawi się z tatą cały czas .

          MAJEK to tak jak u mnie z tymi ciuchami tylko ja po woli się nie mieszczę w nie albo nadają się na scierki ha ha zabieram się za okna Buziaki





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            COLORKA moim zdaniem nie powinnaś się martwić , Amesia jest po chorobie nadrobi zagubione kilogramy





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
              Froszku jesteś w ciąży???dobrze zrozumiałam???
              dobrze zrozumiałaś,jestem w ciązy
              colorka Amelka nadrobi to co zgubiła- nie boj zaby....
              ja wcozrja byłam z moja u rodzinnego bo potrzebowalam zaświadczenie,ze nadaje sie do przedszkla i MIlenka waży 16kg....chyba musze jej jakąś dietę wprowdzić
              majek toś zrobila porządki.........hehe ja teżmusze zrobić rentgen szafy....ale m isie nie chce
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                dobrze zrozumiałaś,jestem w ciązy
                colorka Amelka nadrobi to co zgubiła- nie boj zaby....
                ja wcozrja byłam z moja u rodzinnego bo potrzebowalam zaświadczenie,ze nadaje sie do przedszkla i MIlenka waży 16kg....chyba musze jej jakąś dietę wprowdzić
                majek toś zrobila porządki.........hehe ja teżmusze zrobić rentgen szafy....ale m isie nie chce
                huraaaaa!!!! ty szogunie jeden,dałaś ostatnio wpis a nawet słówka nie napisałaś o ciąży,ale sie ciesze.Pisz na kiedy termin i jak sie czujesz,który to tydzień???ciesze sie że sie udało.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Majek ja też musze zrobic porządki w ubraniach to znaczy pochowac te zimowe,powyrzucac te w których nie chodze.Masz już ustalony kolejny egzamin?nie możesz sie teraz poddac bo już później coraz ciężej ci będzie zmobilizowac sie do zdania a wierz mi że warto.Żałuje że poszłam tak późno na prawko bo teraz poczułam jaka to wygoda byc niezależnym i nie skazanym na tramaje.
                  Colorku nie martw sie że Amesia schudła,mój Alan cały czas już od dwóch lat waży prawie tyle samo,ma niecałe 5 lat a waży 14 kg,taka chudzinka ale cóż na to poradze.Wciąż musze za nim biegac z jedzeniem i karmic go bo inaczej zje dwie łyżki sam i odstawia.

                  Dzisiaj nawet naszła mnie ochota żeby obiad ugotowac,w tygodniu nie gotuje tylko w niedziele zawsze jest obiad ale dzisiaj zrobie ryż z kurczakiem.Już po 11 a ja sie jeszcze nie wzięłam za okna.Niedawno wróciłam do domu z miasta bo byłam w tym urzędzie i jeszcze zaszłam do Rossmana po balsamy do ciała bo ciepło sie zrobiło i trzeba dopieścic to ciało po zimie.Dopije kawke i ide do "mojej ukochanej" czynności,normalnie chora jestem jak mam okna myc



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Marti nie mam jeszcze bo muszę zrobić kurs doszklalający po 3 egzaminach niezdanych
                    ale w kwietniu chcę to zrobić
                    Last edited by majajula; 31-03-2011, 12:54.


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      witam wszystkie dziewczynki u nas piękna pogoda już cały tydzień wiec dzieci od popołudnia do wieczora na dworze, Miss wielkie gratulacje super ze jestes w ciąży . Ja tez musze umyć okna ,ale za bardzo nie ma kiedy może ktoś na ochotnika się zgłosi ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Cześć

                        Przez 3 tyg. nie miałam dostępu do neta, dlatego się nie odzywałam.Melduję się, że żyję i uciekam spać, jutro poczytam co tam u Was słychać, dzisiaj już uciekam spać

                        Miłej niedzieli życzę
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witam

                          piękna pogoda za oknem aż chce się żyć :-D po obiadku idziemy z Cypriankiem na plac zabaw, już 2 latawce zawiesił na drzewach :/ i nie wyrabiam już z praniem spodni wszystkie brudne na kolanach z błota i trawy, chyba będę musiała dokupić mu z 2 pary.

                          MISS GRATULACJE :-)) ostatnio wszystkim mamusią z brzuszkami zazdroszczę . . .

                          FAMILLI witaj z powrotem jak tam w pracy ?





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej kochane,
                            co tu taka cisza?
                            ja niedawno wróciłam z pracy i pije herbatke.Jeszcze jutro i będe miała cztery dni wolnego to sobie poleniuchuje.
                            a co tam u was słychac?



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Znowu cicho się zrobiło
                              Ja teraz przez najbliższe 2 miechy bedę miła nieżły sajgon
                              w święta chrzest więc szukam usilnie jakiegoś stroju dla siebie i masakra we wszytskim wyglądam grubo albo staro tzn jk stara baba za poważnie
                              od 12 kwietnia zaczynają się intensywne przygotowywania do Komunii Julki spotkania 2 razy w tyg w maju 3 razy w tyg oj nalatam się do kościoła ze swoją 3
                              dobrze żę Julka ma już prawie wszystko kupione zostały gacie i podkoszulek


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hej,
                                Majek dużo przed tobą,pewnie odetchniesz jak już będzie po wszystkim.
                                Czu u Was także alby czy możecie mieć białą suknie?

                                Marti znów wolne?nie za dobrze Ci hehe
                                Żartuje oczywiście, jeszcze człowiek się napracuje w życiu.

                                A jeżeli mowa o pracy no szukam i szukam i co ?Dupa
                                Jeżeli potrzebują to na cały etat bądź z aktualna książeczką a póki co brak kasy na to-nic tylko się załamać.

                                Uciekam na kawkę do kuzynki
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X