Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej. dzis mam koszmarny dzień.

    Rano Miłoszkowi tak się spodobało robienie kupy, że gdy poszłam wynieść nocnik, to jeszcze w międzyczasie zrobił na podłogę. Gdy to sprzątnęłam, to po powrocie widzę,że zrobił jeszcze 2 malutkie na dywan. I zadowolony pokazuje paluszkiem i dyskutuje otym, jak to pięknie robi kupe.

    Od rana postanowiłam się wziąć za wielkie pranie. Wystawiłam suszarkę na ogród, a w tym czasie Miłosz wyleciał na ziemię (a błoto niesamowite, bo dopiero jutro przywiozą ziemię, żeby wyrównać teren). Utopił się do kostek, z tego wszystkiego się wywrócił w błoto i był cały do kąpania, a wszystko do prania- spodnie pierwszy raz w życiu założone a juz do niczego. Gdy go podnosiłam z tego błota, to w tym czasie Dawid wystartował i też sie utopił po kostki. Tak wiec buty do prania i teraz się suszą.

    Gdy sprzątałam całe mieszkanie po tym błocie (bo to, co w domu porobili, to po prostu jakis pogrom) to dzieci postanowiły zabawić się moimi makaronami.

    To po krótce tylko najważniejsze rzeczy sprzed południa. Powinni spać do 15:00, a obudzili sie przed chwilą. Na dodatek od rana mam okres-jakiś koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Na dodatek Dawid właśnie sie przeciął w palec- nie mam pojęcia czym. Zakrwawił nowe spodnie, dywan i biały recznik.

      Co za dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Kasiu widze ze dzien miałas naprawde wesoły z chłopcami , u nas dzis była piekna pogoda ,ale co z tego jak my z Asia w domku ,biedna tak chciał wyjsc na dwor ,ale jest chora wiec ze spacerku nici

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hejka.Straszne tu pustki nik nie pisze oprócz Kasi i Izy ja teraz od kiedy chodzę na szkolenie zupełnie nie mam czasu na nic.Wracam o 17-18 i niewiem w co mam rece włożyć taki sajgon w domu dzisiaj byłyśmy jeszcze u fryzjera Milunia ma fryzurkę a'la Małgosia Kożuchowska z M jak miłość
          MELCIOR a Joasia na co jest chora? Bo moim zdaniem jak nie ma gorączki to powinna być na dworze będzie lepiej się czuła.


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            melchior- znowu coś się do Was przypląatało... anna ma rację- gdy dzieco nie ma gorączki, moze być na dworze.

            ann-i jakie wrażenie po szkoleniach? poza zmęczeniem oczywiście

            Ja przez okres nóg nie czuję! zawsze tak mam przez pierwsze 2 dni-jakaś masakra-czuję sie jak maratończyk po dojściu na metę...jako pierwszy oczywiście-hihi

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              na szkoleniu dowiedziałam się ciekawych rzeczy dzis zrobiłam swoją pierwszą wiązankę i bukiet w koszyku oczywiście pod okiem wykładowcy ale idzie mi nieżle


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Aniu31 Asia ma szkarlatyne i jestesmy na antybiotyku wiec zabardzo nie mozemy chodzic po słoneczku ,ktore u nas sieci strasznie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  melchior-to ale sie u Was porobiło!!! A gdzie Asia złapała płonicę? może miała kontakt z kimś chorym na anginę...Żeby tylko synek sie nie zaraził-choć połonica przenosi się drogą kropelkową, więc łatwe wrota zakażenia

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Kasiu Asia zaraziła sie prawdopodobnie szkarlatyna od synka mojej znajomej ,ktory juz ma 3 raz szkarlatyne

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      melchior- to współczuję.jak Ty sobie radzisz cały tydzień sama? Czy moze masz kogoś do pomocy? Ja już dzisiaj jestem wykończona nerwowo! siedzę i ryczę z bezsilności. Miłosz tak się drze, że już prawie osiwiałam od tych krzyków. Cały czas się gryzą, szarpią, boją-nie mam pojęcia co im dzis odbija. Na dodatek Miłosz ugryzł mnie w nos, a Dawid w nogę. Już nie mam sił. A mój M cały czas tylko praca i praca. Już mnie wkur....a to jego Ciagłe bycie poza domem!!!!!!!!!!!!!! Czy ja się deklarowałam na bycie samotną matkją? Jakoś sobie nie przypominam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        witam wszystkie crejzolki widze ze mił╦o spedzacie czas z rodzina u nas pogoda do kitu wiec siedzimy w domku miłego szalonego dnia pa pa

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          My w sb byliśmy na ślubie mojego przyjaciela. Rodzice Pana Młodego zanbłądzili i dojechali dopiero po przysiędze

                          W sb mieliśmy gosci- moja siostrę i szwagra
                          Wczoraj z niezapowiedzianą wizytą przyjechali moi rodzice
                          A dziś bez zapowiedzi teściowie.

                          mnóstwo niespodzianek...a co za tym idzie nie do końca udało nam się wypocząć. Ale było bardzo sympatycznie!!!

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Witam kochane
                            Melchiorku współczuje serdecznie szkarlatyny... Masakra z tymi chorobami... My we wrześniu przechodziliśmy odrę z różyczka, mały wybrał serie bolesnych zastrzyków, tragedia Mi pomagała mama, podziwiam jak ty sama dajesz sobie radę.
                            Kasiu z ta samotnością to mam to samo mój M przez cały kwiecień pracował przez 7 dni w tygodniu od 5-6 rano do 17.... dopiero wczoraj miał jeden dzień wolnego no i mnie też @ dopadła, ale na szczęście już po wszystkim
                            Cyprianek troszkę osłabiony jest, krew mu z nos często leci, kupki rzadkie robi kilka razy dziennie mam nadzieje ,że to nie jakiś początek infekcji... w nocy znowu źle sypia... Ale za to codziennie przyswaja sobie nowe słówka





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Kruszyna, z tą częstą krwią z nosa, to może warto iść do lekarza??? może to w wyniku jakiś niedoborów??? A kiedy Cyprian zaczął mówić pierwsze słowa świadomie??? Moi chłopcy nadal nic logicznego

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                witam wieczorkiem jednym okiem ogladam m jak milosc drugim latam po kom . cos tu pusto ostatnio Kruszyna Kasia ma racje z tym pojsciem do lekarza z małym moze naprawde ma jakis niedobor moja coreczka czuje sie ok . dzis bylismy u kontroli i koniec antybiotyku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X