Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej. Aniu, ale to wybierasz jeden profil, czy szkolenie obejmuje jakiś cykl z tych wszystkich co wymieniłaś? Odnośnie kwiatów i wnętrza, to moim zdaniem fajne, ciekawe i artystyczne

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
      Hej. Aniu, ale to wybierasz jeden profil, czy szkolenie obejmuje jakiś cykl z tych wszystkich co wymieniłaś? Odnośnie kwiatów i wnętrza, to moim zdaniem fajne, ciekawe i artystyczne
      Tak,to wszystko razem aż 150 godzin.Potem mogę pracować w kwiaciarni,robić wiązanki bukiety wieńce itp.mogę stroić sale weselne,mogę też założyć własny biznes.


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej dziewczynki ostatnio nie mam na nic czasu dzien dla mnie powinien miec wiecej godz. nadodatek Asia daje tak popalic ze normalnie rece opadaja Tymoteusz stał sie bardzo grzecznym chłopcem to córka z aniołka przeistoczyła sie w diabełka na 5 min nie mozna ja zostawic bo masakra

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
          Tak,to wszystko razem aż 150 godzin.Potem mogę pracować w kwiaciarni,robić wiązanki bukiety wieńce itp.mogę stroić sale weselne,mogę też założyć własny biznes.
          to Aniu super sprawa z tym szkoleniem , pozniej mozesz otworzyc swoja kwiaciarnie i pracowac dla siebie

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            anna- super. godzin nie aż takie mnóstwo, choć przy dzieciach trochę tego jest...ale możliwości obiecujące na przyszłosć

            melchior-dla mnie doba też za krótka!!! Ostatnimi tygodniami śpię po góra 6 godz, dziś nawet mniej...

            dziś zapowiadał mi się pierwszy luźniejszy wieczór- tzn, bez obowiązkowych rzeczy do robienia po 20. Fakt, czeka na mnie prasowanie od sb, mycie podług i 2 pralki prania, ale ogolnie nie jeste źle. Raczej nie było...bo oczywiście okazało się, że kilka rzeczy muszę zrobić

            Twój Styl przyszedł do mnie 2 tygodnie temu i co/ Jeszcze nawet 1 zdania nie przeczytałam. Chyba zabiorę sie za niego, jak wyjdzie juz nowy nr

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hejka.U nas pogoda do dooopy zimno jak cholera.
              KASIA piszesz artykuły do Twojego Stylu? Fajnie chyba zakupie jeden egzemplarz żeby poczytać co tam naskrobałas
              MELCHIOR współczuję użerania się z córeczką wiem coś o tym tylko moja urodziła się jako diabełek i od razu taka była i jest czasami doprowadza mnie do granic możliwości,synek zawsze był grzeczny.I kto to powiedział że dziewczynki są grzeczniejsze?
              Pokój już prawie gotowy,muszę jeszcze kupić nowe karnisze bo te co miałam są drewniane i niemodne,marzą mi się takie bez żabek tylko same drążki.
              No i jest źle,po tym malowaniu odezwał mi się zespół cieśni nadgarstka masakra prawa ręka mi dretwieje i boli zwłaszcza nocą. Kilka lat temu pomogła mi fizykoterapia a teraz zobaczymy oby nie trzeba było operować.


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witam kochane,
                Aniu bardzo sie cieszę,że udało ci sie z tym kursem,zawsze będziesz miała większą szanse na to żeby mieć prace.
                Musze sie wam pochwalić że za tydzień w srode zaczynam kurs prawa jazdy-jak mieszkałam jeszcze w mieście z mężem to nie umiałam sie na to zdecydować ale teraz nie mam wyjścia bo mieszkam na wsi a tu na dzień jadą ze 3 autobusy a w niedziele nie ma ani jednego i nie ma jak sie dostać do miasta a miasto 6 km od mojej miejscowości.
                Wczoraj przyszło mi z sądu że musze jeszcze wpłacić pieniądze na kuratora sądowego który przeprowadzi wywiad środowiskowy w zwiazku z nieletnim czyli moim synkiem.Wiecie może co taki kurator robi?czy przyjedzie do mnie do domu?drogie to wszystko jak cholera,nie dość że 600 zł złożenie pozwu rozwodowego to jeszcze zaliczka na kuratora ponad 70 zł-zaliczka-ciekawe ile wszystko będzie kosztować.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  anna- nie nie artukuły piszę do innych czasopism. W ubiegłym roku wygrałam prenumeratę Twojego Stylu- i jak pisałam tym razem nawet do niego nie zajrzałam przez 2 tyg. Choć jak dla mnie to nei za ciekawa gazeta-jakoś nie potrafię jej polubić...

                  Co do karniszy, to my mamy załsłony właśnie takie bez żabek- ślicznie to wyglada, ale straszne do ściagania i prania! Bo żeby ściagnąć zasłonę, to musimy odkręcić cały karnisz. W końcu drążki do mocowania w pewnym miejscu też musze być przymocowane.

                  martyna- kosztów rzeczywiście jest sporo. Ale myślę, że po rozwodze to mąż będzie nimi obraczony. Choć w sumie za bardzo sie w tym nie orientuję.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam Kochane
                    widzę, że nikt za mną nie tęsknił przez te parę dni....
                    Dużo napisałyście, a ja nie mam nawet czasu was doczytać, ale nadrobię.
                    Martynko z tego co wnioskuję to jednak rozwód będzie???? Tak jak Magda wspomniała twój M będzie obciążony kosztami, życzę wam powodzenia i trzy mam kciuki.
                    U nas pogoda straszna.... ja tak chcę wiosny
                    Kasiu to widzę że chłopaki rozrabiają a mamusia musi mieć oczka dookoła głowy, skądś to znam...





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Oczy rzeczywiście wokół głowy musze mieć. Teraz wyjątkowo dawidek obudził się wcześniej (zawsze razem wstają) I wiecie co? Jakbym dziecka nie miała!!! taka cisza i spokój a w dwóch, to zamieszanie jak z 4

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Kasiu mi Cypul daje popalić za 5 Diabełek po mamusi hahah





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          kruszyna... nowa ikonka?

                          u mnie właśnie wszystko wróciło do normy. Miłosz też się obudził. Już biegają i zabrali sie za wyciaganie przypraw- ostatnie doświadczenie w smakowaniu papryki i puieprzu chyba ich nic nie nauczyło... czas interweniować i dać im obiadek. Do wieczora

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            tak nowa, kobieta zmienną jest buziaki





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              MARTI prawo jazdy to super sprawa ja mam juz 11 lat i bardzo sobie chwalę bo bez auta u nas ani rusz tak samo jak ty mam do miasta 6 kilosów a wiadomo z dziećmi autobusem to by była masakra.Teraz to się dziwię jak dałam sobie rade wcześniej bez samochodu nawet do sklepu jade samochodem.
                              KRUSZYNA a gdzie byłas jak Cie nie było
                              Last edited by anna31; 22-04-2010, 16:23.


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                witam ja dzis cały dzien tylko latałam ,moja mama chciała sobie kupic sukienke na wesele , to co ogladałysmy to jakas masakra odnosnie wygladu nie mówiac juz o cenie Asia w jednym sklepie sie schowała wołałam prosiłam i nic , cisnienie podniosła mi do 300 z nerwów w koncu wyszła usmiechnieta jakby nic sie nie stało chyba ja ktos podmienił ha ha ha

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X