Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    to wpadaj na zupinkę, prawie cały gar został bo m nietknął ... biedak gorączki dostał... a ja mam lenia jak cholera-kiedy to słoneczko zaświeci wkońcu





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Kurcze- Melchior- teraz to się zestresowałam tymi pitami. Do dupy z tą całą biurokracją!!!! Już od godz próbuję pojąć co mi się należy ze zwrotów remontowych i ni w ząb tego nie rozumiem

      A ja miałam żurek z kiełbaską i jajkiem taki szybki prosty obiad- bo nie chciało mi się w kuchni siedzieć.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
        to wpadaj na zupinkę, prawie cały gar został bo m nietknął ... biedak gorączki dostał... a ja mam lenia jak cholera-kiedy to słoneczko zaświeci wkońcu
        jutro wpadne na zupke ha ha ha ha . To mąz biedny jak tak sie rozchorował i dostał goraczke ,wiesz jak chlop chory to cały dom chory słoneczko bedzie tylko nie wiadomo kiedy napewno w tym roku ha ha ha

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
          Kurcze- Melchior- teraz to się zestresowałam tymi pitami. Do dupy z tą całą biurokracją!!!! Już od godz próbuję pojąć co mi się należy ze zwrotów remontowych i ni w ząb tego nie rozumiem

          A ja miałam żurek z kiełbaską i jajkiem taki szybki prosty obiad- bo nie chciało mi się w kuchni siedzieć.
          żurek z kiełbaska i jajkiem tez lubie u nas to czesty obiadek moj Tymek na ta zupke woła dzisiaj zurek jutro zurek urwał mi sie w portkach sznurek
          Last edited by melchior; 16-03-2010, 19:27.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            witajcie i znowu pusto ,ale ja mam zawsze chwile, aby tu cos napisac ha ha ha ha u nas nadal zimno Kruszyna jak tam mąż chory

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej. Dziś po 1,5 tyg niewidzenia z dziećmi w końcu po nich przyjechałam do mamy. I zostaniemy do niedzieli- mąż dojedzie w pt. Ale chłopcy się zmienili! wszystko już rozumieją. Mówię np. wyrzućcie te papierki do kosza, a oni biegną do kuchni do odpowiedniej szafki i wyrzucają- a nie jak kiedyś...-wyciągają wszystkie śmieci Sprzątają po sobie, potrafią pokazać to o co ich pytam, robią to, o co ich proszę, ładnie jedzą...nie do pojęcia, jak bardzo przez ponad tydzień się zmienili.

              A najzabawniej naśladują zwierzątka. Pytam się ich jak robi lew,a oni od razu do mnie biegną, zginają paluszki, wyciagają rączki i krzyczą "Łaaaa"...i oczywiscie śmiechu przy tym co niemiara

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Melchiorku mąż cudownie ozdrowiał poszedł dizsiaj do pracy, a na obiad zarzyczył sobie karkóweczkę z pieczarkami, bo ten 1,5dniowy post go wygłodził u nas przecudna pogoda, ciepluchno, słonecznie tylko troszkę wieje a w niedziele ma być 15st
                Kasiu ja też nieraz przekonałam się że dzieci bardzo szybko dorośleją, mądrzeją i się zmieniają Cyprianek jest trudnym dzieckiem ale kochanym i bardzo mądrym, marzy mi się już druga dzidzia ale mąż niechce, bo jestem niewystarczająco dobrą matką- jestem za nerwowa i wybuchowa





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                  Melchiorku mąż cudownie ozdrowiał poszedł dizsiaj do pracy, a na obiad zarzyczył sobie karkóweczkę z pieczarkami, bo ten 1,5dniowy post go wygłodził u nas przecudna pogoda, ciepluchno, słonecznie tylko troszkę wieje a w niedziele ma być 15st
                  Kasiu ja też nieraz przekonałam się że dzieci bardzo szybko dorośleją, mądrzeją i się zmieniają Cyprianek jest trudnym dzieckiem ale kochanym i bardzo mądrym, marzy mi się już druga dzidzia ale mąż niechce, bo jestem niewystarczająco dobrą matką- jestem za nerwowa i wybuchowa
                  ha ha usmiałam sie tego cudownego uzdrowienia,ale nie za ciezko strawny ten obiadek po takim poscie kruszyna napewno jestes super mama wiesz kazdemu zdazaja sie lepsze i gorsze dni ....

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                    ha ha usmiałam sie tego cudownego uzdrowienia,ale nie za ciezko strawny ten obiadek po takim poscie
                    Wiesz mój mąż zawsze wie lepiej ja tylko gotuję.





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      witam w ten piekny sloneczny dzien pogoda przesliczna az sie chce zyc , my juz po 2godz spacerku teraz obiad ....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        witam
                        ja byłam dzisiaj w mieście kupić cieńszą czapkę synowi, i kupiłam parę pierdułek jeszcze
                        Pogoda prześliczna, tylko wiaterek trochę wieje...ale za to w niedziele ma być 16 st.
                        My też byliśmy na długim spacerku, w sumie to babcia była a ja tylko trochę





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          tez słyszałam ze w niedziele ma byc sliczna pogoda dlatego wybieramy sie na cały dzien na wies no teraz znowu zaczna sie zakupy wiosenne trzeba poszperac w szafie co dzieci potrzebuja z czego wyrosły

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            ja dokupuję tylko pojedyncze ubranka i butki, we wszystko nas babcia w niemczech zaopatruje teraz maj czerwie znowu jedzie ale już chyba ostatni raz. a więc wstępnie ubranka mam do 5roku życia ale żałuję ,że ja synkowi tak mało rzeczy kupiłam, to taka frajda.





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hej, my jesteśmy nadal u moich rodziców. Właśnie mąż z chłopcamipojechał na spacer- znajac życie, odwiedzi po drodze wszystkich znajomych Ja miałam czas na wyskoczenie na zakupy- kupiłam ozdoby światecze i kilka innych drobiazgów- w tym krzykliwy różowo-bordowy lakier do paznokci

                              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                              ja dokupuję tylko pojedyncze ubranka i butki, we wszystko nas babcia w niemczech zaopatruje teraz maj czerwie znowu jedzie ale już chyba ostatni raz. a więc wstępnie ubranka mam do 5roku życia ale żałuję ,że ja synkowi tak mało rzeczy kupiłam, to taka frajda.
                              ja mam manię kupowania chłopcom rzeczy.Jest ich dwóch, a ciuszków mają tyle, że niektóre tylko kilka razy zakładają. Codziennie nowe, a szafa sie nie domyka. Aż nieraz mama mnie wyzywa, że mam tyle nie kupować- ale jak tu sie powstrzymać????? Muszę się zabrać za przegladanie za małych rzeczy po nich i je wystawić na allegro. Choć jeszcze się w to nie angażowałam.

                              pogoda też cudna u nas-aż czuć wiosne Melchior- a Ty wiecznie takie długie spacery robisz...aż Cie podziwiam, że chce Ci sie chodzić ponad 2 godziny

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                u nas dzis pogoda super wrescie ta wiosna i ciepełko , KASIAKOZMIN -ja lubie chodzic na długie spacerki dzis tez odbylismy taki a pozniej na ogrodku zabawa z piłka wiec dzieci napewno padna przed 20 wieczorek zapowiada sie miły z mezem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X