Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Kasiu twój maz to chodzacy ideał super tata , piecze ciasta sprzata i myje podłogi facet na 1000 ha ha ha ha Ja nie narzekam na swego moj tez piecze ciasta co innego sprzatanie z tym to roznie ha ha ha

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Cześć!
      My po imprezce urodzinowej która się udała

      Słyszałyście o wypadku z chustą do noszenia dziecka?
      7 dniowe dziecko się udusiło w chuście bo matka źle go ułożyła smutne
      Szczerze ja nigdy nie byłam za tymi chustami.
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
        Cześć!
        My po imprezce urodzinowej która się udała

        Słyszałyście o wypadku z chustą do noszenia dziecka?
        7 dniowe dziecko się udusiło w chuście bo matka źle go ułożyła smutne
        Szczerze ja nigdy nie byłam za tymi chustami.
        Jejku-aż mnie dreszcze przeszły. A jest gdzieś o tym napisane? Straszne!!!!

        My od wczoraj mieliśmy gości-z noclegiem. Dziś idziemy do mojej przyjaciółki na ich nowe mieszkanko

        A mój mąż to rzeczywiście wspaniały facet. Choć wady też zauważam

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          tu macie namiar na tvn24 jest o tym http://www.tvn24.pl/2318513,28377,0,0,1,wideo.html
          ogolnie szok. fakt ze tam do marketow jezdzi sie na zakupy bo nie ma za duzo sklepikow pod domami, ale zeby nie kontrolowac jak sie czuje dziecko!!nie wyobrazam tego sobie,

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            cześć Dziewczyny
            Wiecie co mój szalony mąż kupił mi na urodziny???:
            http://www.allegro.pl/item956170080_...80_okazja.html
            Dowcipniś z niego, chyba nie chciał żebym się staro poczuła w końcu 23lata skończyłam albo żeby mi pasowała do suszarki bo mam czerwoną.





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Tak w ogóle to Cypuś jakąś wirusówkę załapał, od piątku mało je, w dzień z dwa razy wymiotuje, lekką biegunkę ma- ale chyba już mu przechodzi, bo już mniej marudny jest i nawet banana zjadł połówkę
              Muszę się wam pochwalić Synu nauczył się mówić Robert-a brzmi to tak JOBELT i ogon- OGÓN ale mamy ubaw, musiałybyście to usłyszeć. tylko oczy otworzy to mówi dziadzia jobelt cze- co znaczy że powie cześć dziadkowi Robertowi:-) a piesek ma ogón i mama też-na moją kitkę tak mówi





              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                kruszyna-prezent fajny i pomysłowo kobiecy!

                Obejrzałam filmik na temt chust. Ja nigdy nie nosiłam husty, bo z bliźniakami to było nie do zrealizowania. Ale ogólnie jestem za! Co do nosideł, to w sumie nie za bardzo interesowałam się nimi. Nawet za bardzo nie wiem, jakie są wytyczne. Ale poczytam sobie o tym.

                Ja na dzis zaplanowłam odwiedzanie 5 instytucji w moim mieście. Niestety skończyło się na dwóch-z przyczyn jak zwykle niezależnych ode mnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej Dziewczyny !

                  Mam dość pilne pytanie. Czy któraś z Was robiła swojemu Maluszkowi sesję u profesjonalnego fotografa ?(WARSZAWA) Ile coś takiego może kosztować ? Czy możecie kogoś*mi polecić ?

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam
                    Co tu takie pustki??? wszyscy tak zapracowani są czy co?
                    Pamiętam jak na początku odwiedzałam wasze forum to skrobałyście już od godz. 6 nieraz wcześniej... a teraz od wczoraj nic





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      No tak od ostatnich 2 tyg rzeczywiście pustki. Ja juz po pracy. Robię pranie, zaraz wywieszę na dwór, a teraz taaaaaaak mnie spanie wzięło, że chyba się położę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        witam dziewczynki mnie dzis głowa boli strasznie jestem przed @ wiec lepiej nie podchodzic ha ha ha dzis miałm zwariowany dzien wszedzie biegiem ,a nadodatek dostalismy wezwanie do skarbowki ze cos nie tak z pitem wiec w taksi i pojechałam a okazało sie ze miałam isc jedna ulice przed moim domem bo tam załatwia sie takie rzeczy ale jak blondynka nie przeczyta do konca to tak jest ha ha ha h a

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Melchior-ja dziś też odwiedzałam skarbowy. Tylko że nikt mi nie powiedział, że mam wziąć ksero pitu. I tak pity zostawiłam, a żadnego potwierdzenia nie mam. Żeby tylko nie było problemów

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            my znowu do babci poszliśmy bo m po przyjeździe z pracy źle się czuł, chyba teraz ta wirusówka jego dopadła
                            a takie mieliśmy plany na wieczór...
                            Ja czytam sobie gazetki, obiadek na dwa dni mam kapuśniaku nagotowała i pierogi nalepiłam nawet podłogi w końcu pomyłam i poodkurzałam dywaniki, no i jogę zaliczyłam ostatnio bardzo malo sprzątam, aż wstyd... nie mam siły na nic





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                              Melchior-ja dziś też odwiedzałam skarbowy. Tylko że nikt mi nie powiedział, że mam wziąć ksero pitu. I tak pity zostawiłam, a żadnego potwierdzenia nie mam. Żeby tylko nie było problemów
                              Kasiu my zawsze robimy rozliczenie podatkowe na dwoch formularzach i jeden oddajemy drugi z pieczatka skarbowki mamy wrazie czego .

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                                my znowu do babci poszliśmy bo m po przyjeździe z pracy źle się czuł, chyba teraz ta wirusówka jego dopadła
                                a takie mieliśmy plany na wieczór...
                                Ja czytam sobie gazetki, obiadek na dwa dni mam kapuśniaku nagotowała i pierogi nalepiłam nawet podłogi w końcu pomyłam i poodkurzałam dywaniki, no i jogę zaliczyłam ostatnio bardzo malo sprzątam, aż wstyd... nie mam siły na nic
                                kapusniak bym sobie zjadła u nas nikt nie lubi widze ze pierogi tez lubisz lepic jak ja ha ha ha ha ha ha

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X