Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hej. U mnie na 2 dni zawitali rodzice. Wczoraj Dawidek miał imieniny, więc niespodziankę zrobiła jego chrzestna (czyli moja siostra) i jej chłopak. Tyle ludzi, zamieszanie wielkie, ale było bardzo sympatycznie. Mój M dziś do 22 w pracy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DAWIDKA Z OKAZJI IMIENIN

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Melchior- dziękuję Kłapouchy to przeciwieństwo jego żywej natury

        A jak dni bez męża? Bo o ile pamiętam, to nadal w delegacji, tak?

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Cześć Dziewczynki u nas zimno brrrrrrrrr a ja chora, jakaś grypa żołądkowa mnie wzieła... u nas dzisiaj kończymy malowanie-tzn . mój M kończy bo ja choruję zostały nam tylko kosmetyczne poprawki i grzejniki, i mnóstwo sprzątania... aż mnie głowa zaczyna od tego boli ale cóż najważniejsze, że kolorki są extra jagodowy i jasny wrzosowy moje ulubione...





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            a tu dalej nikogo....





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej.A no pustki... Nie sądzicie że forum MC podupada
              A u nas dzisiaj ciepło,tzn. nie wieje wiatr i odczucie ciepła jest większe.
              KRUSZYNA zdrówka życze U nas ostatnio też prawie wszyscy w domu oprocz syna a mnie tylko troszkę bolał żołądek,przeszli jelitówkę.


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                kruszyna- fajnie, że zdecydowałaś się na takie odcienie. Już sobie wyobrażam Twój salon...taki jak mój Teraz pewnie kilka dni, zanim wszystko wywietrzeje z zapachów farby.

                A ja dziś robiłam nieco porządków. Mycie luster, podłóg i ogólnie szorowałam co mi wpadło do ręki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  u nas tez paskudnie zimno własnie ide do piwnicy palic w piecu ha ha ha

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    [QUOTE=anna31;183399]Hej.A no pustki... Nie sądzicie że forum MC podupada

                    pewnie ze podupada dziewczynki nie chca pisac

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                      u nas tez paskudnie zimno własnie ide do piwnicy palic w piecu ha ha ha
                      Pamiętam, gdy moje dzieci miały 3 mies. Był styczeń, na dworze -15, albo -20, moi rodzice wyjechali na 3 tyg do sanatorium, a ja byłam przez ten czas sama z dziećmi i każdego dnia 2xdziennie musiałam palić w piecu centralnym. To dopiero było. Totalne urwanie głowy z małymi bliźniakami i jeszcze to palenie, żebyśmy ie zamarzli... po tych 3 tyg stwierdziłam, że nic mnie w życiu nie złamie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        KASIU bo co nas nie zabije to nas wzmocni kobiety sa silnej osobowosci wiec my zawsze damy sobie rade ha ha ha

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                          KASIU bo co nas nie zabije to nas wzmocni kobiety sa silnej osobowosci wiec my zawsze damy sobie rade ha ha ha
                          zgadza się

                          Ależ miałam dzisiaj obiad.... naleśniki z serem, kleksem dżemu, po czym złożone na to bita śmietana i kawałek brzoskwini.... ludzie ile będę musiała ćwiczyć, żeby to spalić
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            zgadza się

                            Ależ miałam dzisiaj obiad.... naleśniki z serem, kleksem dżemu, po czym złożone na to bita śmietana i kawałek brzoskwini.... ludzie ile będę musiała ćwiczyć, żeby to spalić
                            Wystarczy wieczór z mężem ha ha ha ha

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              witam w ten słoneczny ,ale mrozny dzien . My za chwile idziemy na spacerek musze wydac troche kasy na rachunki ha ha ha

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hej
                                Melchior no właśnie człowiek dostaję kasę i zaraz ją musi oddać
                                U nas także słoneczko ale mroźno , Amelka sika od rana na topek huraa!
                                W końcu zaczęła wołać
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X