Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    DUŻO MIŁOSCI ŻYCZE.....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      Cześć !!
      Zazdorszczę Wam wypadów do kin itp...za jak zawsze walentynki spędzę sama, jeszcze nigdy ich nie obchodziłam
      Amelka ma 38 , gdy dawałam jej czopka ,rozpłakała się i było widać prawie 5 na wierzchu więc już wiem skąd temp.
      Color jak tam Amelka jeszcze ma goraczke ,biedna jest z tymi zabkami

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dziewczyny Duzo Goracej Milosci zycze wszystkim

        Colorcia zycze Ci zebys spotkala kogos przy kim bedzie dla ciebie obojetne czy jest 14 lutego czy np.7 lipca bo codziennie bedziesz sie czuc kochana i pozadana
        Last edited by dotka238; 14-02-2010, 14:53.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hejka.U mnie z Walentynkami klapa Milunia rozchorowala się Rano miała biegunkę,potem 2 razy zwymiotowała a teraz śpi i ma wysoką gorączkę.Niewiem czy to wirusówka czy początek jakiejś infekcji,chyba bez lekarza się nie obędzie dzisiaj niedziela i musiałabym jechaćna ostry dyżur


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Dziewczynki a Wy co ??? Życzenia walentynkowe sobie poskładałyście i co ?? Na tym koniec
            Pisać?
            Co u Was słychać ??

            Aniu jak Marlenka się czuje ??

            melchior na jakim filmie byliście z mężem ?

            Ja to miałam średnie Walentynki, mąż jeździł u kolegi na weselu, wrócił w niedzielę, o 7 rano, spał do 15, potem my poszliśmy z Julkiem na basen, a później mąż poszedł na noc do pracy
            Na prawdę świetny dzień... a nie przepraszam... pomyślał i kupił mi milkową stokrotkę i po lizaku dla mnie i Julka
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Tree u nas wczoraj od rana burza w domu była, a wieczorem ja się rozchorowałam i nici ze świętowania

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Hej
                Ania duzo zdrówka dla Marlenki

                U nas też były zajefajne Waentynki
                Po pierwsze mój mąż nie uznaje tego święta twierdząc że każdy dzien powinien być dniem zakochanych a nie tylko 1 w roku. Takżę wiedziałm żę nie będzie życzeń itp.
                Ja jestem chora więc leżałm w łóżku i piżamie całą niedzielę
                mąż też pociagał nosem ale musiał coś tam zrobić więc siedzaił przed kompem a jak mu się nudziło to czytał
                Wieczorem stwierdził że super sexi w tych galotach wyglądam hehe no i tyle z Walentynek
                JUlka miała dzień bajkowy i obejrzała chyba 6 bajek po 1,5 h hehe aż miała dosyć


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  witam dziewczynki u nas znowu pada masakra , Famili ja byłam w kinie na RANDKA W CIEMNO ....

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    A u nas zaczęło się topić- znaczy się u moich rodziców. Jutro wracamy do nas, wiec jestem ciekawa, co tam zastaniemy, czy w ogóle dojedziemy Choć wydaje mi się, że raczej tak.
                    Ach...fajnie tak odpocząć i pobyć u mamy-jak za starych, a raczej młodzieńczych lat. A dzieci wniebowzięte- tyyyle możliwości, że cały czas zajęte

                    Melchior- tytul jak najbardziej walentynkowy!

                    Majajula
                    - no strój seksi!!! Najważniejsze, że zadziałał na męża

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej!
                      Dotka dziękuję za słowa otuchy

                      Wszystkim chorowitym zdrówka!!

                      Jejcia jak ja chcę już wiosnę
                      A to pada i pada , nic nie lepiej wrrr...

                      i jakoś weny na pisanie brak
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        a co tu sie dzis dzieje gdzie jestescie czemu nie piszecie

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witam Kobitki. A ja miałam cudowne walentynki, winko, rozmowa, fajny filmik i... Ale za to obchodziliśmy je w sobotę, bo w poniedziałek m miał wstać o 4 bo na 5 do pracy musiał iść. A prezenty sypneły mi się w piątek i w poniedzałek jeszcze, tylko zastanawiam się skąd na to kaskę miał Wogóle dzisiaj ma mi przyjechać mój nowy dywanik do salonu- kurde w końcu mam swój salon i kupiłam fajne białe firaneczki i fioletowe zasłonki, już niemogę się odczekać malowania
                          Cyprianek rozgadał się nam, w ciągu paru dni nauczył się mówić: nie, oko, idź, sam, siusiu i a sio:-)





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Witam Melchiorku oj ostatnio tu pustki straszne...





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              no nie ma z kim pisac ,a pogoda na dworze masakra mnie dzis strasznie bolała głowa nawet sie połozyłam i zasnełam obudziłam sie po 13 , mąz przygotował wszystko na obiadek ja tylko usmazyłam klopsiki

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                ja też dzisiaj robiłam klopsiki z sosem pomidorowym:-) A u nas pogoda śliczna, ciepło słonecznie byliśmy na długim spacerku zCypusiem. A jak tam Asia się sprawuje?





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X