Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Kruszyna wyrazy współczucia dla Ciebie i męża

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Kruszyna wspolczuje,mam nadzieje ze spray mieszkaniowe uloza sie szybko i pomyslnie.
      Dawno tu nie zagladalam,jakos brakuje mi czasu a ostatni tydzien spedzilam w gorach gdzie nie mielismy internetu,widze jednak ze na crejzi specjalnie duzo sie nie dzieje,pewnie wszytskie macie to samo,dzieciaki rosna i nie ma juz tyle czasu na siedzenie przed kompem co kiedys.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        widze ze dziewczynki dzis smaza pączki i nie maja czas na kom ha ha ha ha ja robiłam faworki i nawet nie zjadłam dzis ani jednego pączka

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          ależ tu się cicho zrobiło coś dziewczynki od kilku dniu wymiotło! pewnie, to przez te postanowienia
          szkoda..
          ja skusiłam sie na usmażenie pączków w domku i powiem wam, że niebo w gębie. polałam czekoladą i posypałam płatkami migdałów i wszamałam już 2 jeszcze ciepłe

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Ja nie robiłam pączków, kupiłam
            Mały nam się rozchorował. W nocy wymiotował, teraz ma gorączkę.
            Ja też się podle czuję, głowa mi pęka, ale to chyba przez to że całą noc nie spałam

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Czesc,
              ja dziś zjadłam tylko 2 pączki ,szukałam tak długo sklepu aż znalazłam gdzie sprzedają pączki bez nadzienia bo nie lubię

              A to dla Was:
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                Ja nie robiłam pączków, kupiłam
                Mały nam się rozchorował. W nocy wymiotował, teraz ma gorączkę.
                Ja też się podle czuję, głowa mi pęka, ale to chyba przez to że całą noc nie spałam
                Czy Was też grypa jelitowa /żołądkowa bierze?
                Zdrówka!!
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Mamakarolka kurujcie się kochani! dużo gorących buziaków, biedactwa nasze!
                  Colorka ja też jak na razie jestem po 2, ale do wieczora daleko a mam dwa duże, kuszące talerze

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                    Czesc,
                    ja dziś zjadłam tylko 2 pączki ,szukałam tak długo sklepu aż znalazłam gdzie sprzedają pączki bez nadzienia bo nie lubię
                    Colorcia u nas w piekarni są takie małe pączusie bez nadzienia posypane tylko cukrem pudrem, czasem małemu kupuję

                    Dziewczynki dziękuję, mam nadzieję że nic poważnego się nie rozwinie. Dałam Karolkowi Ibufen i śpi już dwie godzinki, ja przy okazji też troszkę pospałam.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Mmm...juz prawie czuje zapach tych wszystkich paczkow...ja dzis zjadlam oponke w czekoladzie bo paczkow nigdzie tu nie bylo a smazyc mi sie nie chcialo...bylam na zakupach i znalazlam mleko w proszku,moze tym razem wyjdzie mi ten blok czekoladowy chociaz opakowanie jest mniejsze niz w przepisie bo 300 gram.
                      No i pierwszy raz zaplacilam w sklepie za szkody wyrzadzone przez synka...rozbil swinke skarbonke na szczescie niedroga ale glupio mi bylo ...
                      Uciekam zaraz ogladac "Ratatouille",zaczelismy z moim M zbierac dla Poldka kolekcje bajek disneya,zaczelismy od "Cars",film swietny i tak to nas wciagnelo ze teraz regularnie baje sobie ogladamy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        dziewczynki to dla was ha ha ha dla wszystkich starczy .....
                        Last edited by melchior; 10-06-2010, 21:42.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Melhior hahahaha, no teraz na pewno nam nie braknie!

                          my też zbieramy dla młodego bajki Disneya, uwielbiam je, Piotruś tak samo. Za autami przepada, a ostatnio zakochany jest w Kubusiu Puchatku, mamy już niezłą Puchatkową kolekcje:P

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            O matko, normalnie forum zamiera a crazy to już całkiem
                            Odzywać się dziewczynki
                            Ja dzisiaj tak z doskoku bo siedzę w kuchni i przygotowuję jutrzejszą imprezkę, biszkopciki upiekłam a wieczorem będę dekorować(jak mały pójdzie spać)

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              ja jestem, jestem, ale jednym okiem, bo drugim w notatkach. od dzisiaj przed 3 dni 4 examiny echhhhhhh kiedy ten weekend się już skończy
                              mamakarolka udanych wypieków i imprezki sama bym się rozerwała

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Scarlet-powodzenia. Już nie pamiętam, jak to jest zdawać. Póki co mam przyjemność egzaminować. Ale trzymam za Ciebie kciuki.

                                My dziś mamy kolędę. I jak na złość dzieci u rodziców, mąż w pracy do 19, a ja niestety do 20:15 będę pracować Ale zastanawiam się, żeby zadzwonić do księdza- niech przyjdzie do nas na końcu. W końcu nowe mieszkanko pokropione musi być! Póki co nie chce mi się sprzątać. Mam nadzieję tylko, że nie wejdzie mi w butach od śniegu na dywan!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X