Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    Colorka dziękuję za życzenia
    no i zaczął sie 6 szcześliwy roczek hehe
    Napewno będzie szcześliwy ,pełny miłości i ten teges hehe
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      witam ja juz na nogach moj maz poszedł do pracy ,dzieci wstały o 6 i ogladaja bajke wiec koniec spania pije własnie kawke zapraszam ha ha ha wy jeszcze spicie

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Witam

        No melchiorku o tej godzinie to ja jeszcze spałam

        Julek coś mi wczoraj rano wymiotowałam, nie wiem od czego, wieczorem miał stan podgorączkowy.... dzisiaj już chyba wszystko ok,nawet kataru już nie ma.

        Majek i jak po rocznicy?? Mąż zadowolony ?
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hej
          My o tej godzinie nie spaliśmy, mały dzisiaj o 6.15 pobudkę zrobił ale wczoraj poszedł spać o 17.30

          Color Amelka jest do Ciebie bardzo podobna Śliczna dziewczynka.

          Tree może Julek coś zjadł? Dużo zdrówka dla Niego.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej.U nas nocka tez nie za wesoła Milunia obudziła się o 1 i do 2 nie spała tylko marudziła i nic jej nie pasowało


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              No i wszystkie uciekły:


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Aniu jestem tylko jak to z rana Julek ciągle coś chce
                U nas noce od jakiegoś czasu są spokojne, przesypiamy całą bez pobudek, chyba, że mlody budzi się na siku, ale to rzadko.

                Karolkova wiesz co... on wymiotował samą wodą, bo kolacji nie za wiele zjadł.Poza tym zwrócił 12 godzin od kolacji, chyba za długi czas.
                On miał katar, wydaje mi się, że to co mu spływało z nosa do żołądka w końcu się zbuntowało. Julek nie potrafi jeszcze wydmuchać nosa.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Cześć !!
                  Dziękuję za miłe słowa...
                  Tree moja w sobotę na wieczór zwymiotowała , i tez niewiem czym gdyz była na diecie przez tą jelitówkę.
                  Wiecie Amelka budzi się w nocy i jęczy a gdy powiem uspokój się , teraz pora spania idzie dalej spać.Co to ma znaczyć??
                  Tak kilka razy w ciągu nocy potrafi się zdażyć, też tak macie?
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Colorka mój Julek dokładnie tak samo robił jak mu wyżynały się zęby.
                    Jęczał, kręcił się, a jak mu powiedziałam,ze ma iść spać to zasypiał.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Colorka mój Julek dokładnie tak samo robił jak mu wyżynały się zęby.
                      Jęczał, kręcił się, a jak mu powiedziałam,ze ma iść spać to zasypiał.
                      Kurcze ona robi tak od 2 tyg ...widocznie zęby się zbliżają.
                      A co u Was ?? Wsio ok
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        wygląda na to, że dzisiaj jest spokój. trochę marudny jest, ciągle chodzi i mnie woła, nie potrafi się sam sobą zająć nawet przez 5 min.
                        Teraz siedzi z klocków buduje.... ooo już przyszedł
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Wiesz ja często biorę moją na kolana i pokazuję suwaczki ,misie albo gramy w gry tzn bardziej ja (takie dla dzieci ) ale gdy już zaczyna mała się kręcić mówię że ma iść do pokoju.Jest spokój na 5 minut no i wtedy zmuszona jestem zejść.
                          Jeszcze trochę i nasze dzieci wyrzuca nas z komputerów
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Iza Julek też często siedzi obok mnie. Przynoszę mu krzeslo, siada i sobie ogląda emotki i mu opowiadam, która sie śmieje, która oczko puszcza, która zła itp.
                            bardzo mu się podoba ta animacja Twoja, gdzie się misie ruszają i zmieniają miejsce
                            Ale dzisiaj ma kiepski dzień, niczym się zainteresować nie potrafi. Teraz bajkę bedzie oglądał, puszcze mu Barneya to będzie chwila spokoju
                            Ja to się muszę za obiad wziąć i za ogarnięcie chatki.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hehe fajnie że mu się podoba...a Tobie suwaczek się podoba
                              Ja musze tylko pozmywac i pranie wstawić i tak wsio zrobione.

                              A Tree Ty masz kanał Minimini tak? puszczają nową bajkę Rajdek i moja jest zachwycona , i jeszcze Abecadło z rybką.Teraz siedzi skupiona Może i Julcio się zainteresował
                              Last edited by ColorWomen; 08-02-2010, 10:02.
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Nooo ja też mam gary w zlewie, bo wczoraj jak przyjechaliśmy od teściów to mi się już nie chciało. Teść wrócił ze wsi poprzywoził, słoików z powidłami, piklami, całe wiadro kapusty musiałam poprzekładać do słoików, jajek 3 wytłaczanki przywiózł... nic tylko teraz jajecznice codziennie jeść
                                Pranie też muszę nastawić... cały kosz prasowania ma. A jeszcze obiad, dzisiaj już chyba wyjdę z Julkiem na spacer, chociaż na chwilę.

                                A ponoć znowu duże mrozy mają nadejść

                                iza nooo rajdek teraz jest hitem jak wieczorem mu puszczę MiniMini a on jest w kuchni, usłyszy tę
                                piosenkę, to mówi "autko" i biegnie przed telewizor
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X