Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Ja okna myłam przed swiętami i teraz też je dopiero umyję przed Wielkanocą Chociaż może wcześniej...przed Julkowymi urodzinami.
    Jutro muszę jedynie od wewnątrz umyć, bo mam jeszcze choinki i gwiazdki z sztucznego śniegu
    ha ha ha to tak jak ja widze szalałas sztucznym sniegiem ja tez mam jeszcze na oknach gwiazdki choinki itd. fajnie sie maluje gorzej teraz to usunac

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Tymoteusz i Aska przymierzaja stroje ....
      Last edited by melchior; 10-06-2010, 21:42.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        ooooooooooo jakie cudne dzieciaczki przebrane rewelacyjnie. ale, że Asia nie woli być księżniczką tylko szkieletorkiem. jestem pod wrażeniem

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          melchior-z tym balikiem, to zabawnie musiało być
          Ja dziś miałam taki ból głowy, że musialam się po południu położyć. Wczoraj ze zmęczenia o 21:00 już spalam-co mi się prawie nigdy nie zdarza.
          A za chwlę do teściów na 40lecie. trzeba zacząć doprowadzanie się do ładu...wiecie-fryzura, makijaż...dobrze, że wzięłam już gotowy strój, przynajmniej odpadają dylematy typu:nie mam się w co ubrać

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
            ooooooooooo jakie cudne dzieciaczki przebrane rewelacyjnie. ale, że Asia nie woli być księżniczką tylko szkieletorkiem. jestem pod wrażeniem
            dziekujemy bardzo te stroje obydwa były Tymoteusza my tylko tak przymierzylismy Asce i wyglądała tak smiesznie ze porobiłam zdjecia napewno jak pojdzie do przedszkola na bal przrebieranców za rok bedzie księzniczka ha ha ha

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ale tu pustki ostatnio co sie dzieje ze dziewczyny nie pisza strajk na forum czy co

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Cześć dziewczyny!!
                Melchior a wiesz córeczce pasuje szkielecik ale w stroju księżniczki wyglądała by uroczo!!

                U nas choróbsko się rozwinęło, Amelka od 3 dni robi wodne kupy niechcę nic jeść ,temp miała 2 dni.A piątek byłam u lekarza i ma zap.gardła i strasznie napuchnięte górne dziąsła być może na 5.
                Dziś już zjadła małe śniadanie wiec myślę że wraca do zdrowia.

                Majuś spóźnione ale szczerze życzenia , aby kolejne pięć lat upłynęło Wam w szczęściu i miłości!!
                Parę dni temu ścięłam włosy Amelce i wygląda tak:
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Color to dużo zdrowia dla AMELKI . Fryzurka super ja mojej Asi zapuszczam grzywke zobaczymy jak długo narazie spinamy ha ha ha . Oczka AMELKA ma śliczne

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Hej.COLOR Amelka jak zwykle śliczniutka.A jak przyjęła nową fryzurkę?
                    Aaa i już zapewne po ścięciu nie będzie już loczków u mojego synka tak było,przed pierwszym ścięciem miał śliczne loczki.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej MELCHIOR w tym samym momencie napisałyśmy posta he he
                      A jak tam po balu?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                        Hej.COLOR Amelka jak zwykle śliczniutka.A jak przyjęła nową fryzurkę?
                        Aaa i już zapewne po ścięciu nie będzie już loczków u mojego synka tak było,przed pierwszym ścięciem miał śliczne loczki.
                        Hej,
                        wiesz nie wiem czy będą nadal loczki póki co każdy włos idzie w inną stronę.Jedne zawijają się pod a drugie na zewnątrz
                        Przy ścinaniu nie marudziła , oglądała bajeczkę i grzecznie wysiedziała,więc następnym razem pójdziemy do fryzjera.
                        Ścięłam jej do ramion gdyż po mimo czesania robiły się kołduny ,a cały czas w kitce ganiać to nie przyjemne.Wiem po sobie jak mnie ciągnie skóra głowy gdy mam spięte włosy.
                        Moja mama mówi że nie może się przyzwyczaić do krótkich , no ale urosną.
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Colorka Twoja Ameska jest tak cudna i podpisik masz super
                          Ameska bardzo jest podobna do Ciebie a Ty tez super wyglądasz


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            co do loczków to trudno powiedzieć ale moja Julka też miała i po pierwszym ścięciu już nie powróciły i teraz ma siano bleeeeeeeeeeee
                            i jej wypadają i ma takie odrosty niemowlęce fujjjjjjjjjj


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Colorka dziękuję za życzenia
                              no i zaczął sie 6 szcześliwy roczek hehe


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                czesc Majuś
                                Mam nadzieje że mojej choć troszke zostanie loczków

                                A wiesz co do suwaczka znalazłam stronkę , jest tam także suwaczek z 3 zdjęciami i śmiało umieścisz tam Was (Ciebie i Męza ) Julcie i Majkę
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X