Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Misska dzięki na info. Chociaż jest ich w opakowaniu 10 szt więc wystarczy nam na cały kurs.
    Ja jak w tamtym roku z Julkiem jeździłam, to pieluchy były w cenie biletu i wyglądały trochę inaczej, więc się lekko zdziwiłam, bo te w dotyku są jak normalne pieluchy.
    A ile dałaś za te pieluchy ?
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej dziewczynki! ale pustki tutaj
      My też używamy huggies do pływania od samego początku. paczka 10 sztuk starcza na długo. moim zdaniem są bardzo dobre.
      my dzisiaj dostaliśmy zaproszenie na obiad do teściów, a potem idziemy z młodym na jasełka. ciekawe czy mu się spodoba.
      Wczoraj po uczelni byliśmy sobie na wyprzedażach w galerii. obkupiliśmy się w reeserved, szczególnie Piotrusiowi nakupiłam, kilka koszulek, eleganckie koszule,2 fajne bluzy,spodnie. oj jak ja lubię zakupki od razu humor dopisuje

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Hejka.Jest tak jak się spodziewałam,u małej katar przeszedł w kaszel krtaniowy i chrypkę w nocy mało spała tylko kaszlała i płakała,musiałam podać jej steryd bo się dusiła przesrane mamy z tą astmą.
        Scaarlett upiekłam ten placek z Twojego przepisu z serem i jabłkami wyszedł pycha a obawiałam się że nie wyjdzie bo dałam dużo jabłek.


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam

          Aniu
          zdrówka dla Marlenki !!! Nie myśleliście nad kupnem nawilżacza albo
          nebulizatora ??
          My w tę zimę zaopatrzyliśmy się w te rzeczy po listopadowym zapaleniu krtani i powiem Ci, że do dzisiaj mamy spokój.
          Mojego męża kilka dni temu coś rozkładało, dwa dni nebulizacji i wszystko przeszło.
          ja np nie wierzyłam w jakieś tego typu kuracje, tak teraz za nic w świecie
          ich nie oddam

          Ja też lubię nowe rzeczy ale ja nie cierpię chodzić po sklepach
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            FAMILY a no własnie,przejrzałam allegro i jest taki wybór tych nebulizatorów że zupelnie nie wiem jaki by byl oki.
            A Ty jaki masz? Wiem ze kiedyś go pokazywałas na CM ale ja zupełnie zapomniałam jaki to byl.


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              musze sie wam pochwalic
              moj Łukaszek zjadł na kolacje KANAPKE!!!!!!!!!!!!!!
              i powiedział ze mu smakowała

              to była 1 jego kanapka w życiu
              ŁUKASZ 08.09.2006

              NATALIA JULIA 30.11.2007



              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                akinomb to gratulcje dla Łukasza,jak to pierwsza kanapka w zyciu?? nigdy nie jadł?

                a gdzie TY sie podziewasz,bo Cię rzadko widuję na mc??
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  A tu co takie pustki ?

                  Akinomb
                  gratuluję !!

                  A wrażenia po wczorajszym basenie średnie Julkowi chyba się nie podobało. Tzn. podobało mu się pluskanie w wodzie itp. ale już mu się nie podobało,że musi wykonywać polecenia instruktorki.
                  No ale nic... wykupiłam karnet na 4 wejścia, może da się go jakoś ujarzmić i zdołamy ukończyć kurs.
                  Pampersy są w cenie biletu również na tym basenie, więc niepotrzebnie kupowałam paczkę. Najwyżej zostaną jak będziemy jeździć do Aquaparku czy gdzieś, bo jak weszliśmy do wody to od razu siku mu się zachciało.
                  W przyszłym tygodniu mamy przyjść na grupę młodszą (od 1-2 lat), są nie co inne zabawy więc może tutaj bedzie lepiej.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    FAMILY a no własnie,przejrzałam allegro i jest taki wybór tych nebulizatorów że zupelnie nie wiem jaki by byl oki.
                    A Ty jaki masz? Wiem ze kiedyś go pokazywałas na CM ale ja zupełnie zapomniałam jaki to byl.
                    Aniu przepraszam zapomniałam napisać.
                    Ja mam taki http://allegro.pl/item900221640_new_...h_prezent.html
                    ogólnie jestem zadowolona. Jednak przyznam, że mam dwa nebulizatory, ten co był w zestawie i taki http://allegro.pl/item901735225_nebu...la_dzieci.html
                    i ten drugi jest dla dzieci o wiele lepszy.
                    Ten jest akurat na domowe potrzeby myślę wystarczający, są oczywiście lepsze, które rozbiją leki na mniejsze cząsteczki tym samym szybciej się wchłaniają do organizmu, szybsze rozpylanie jest co wiąże się z mniejszymi stratami leku.
                    Ale doradzono mi taki, który dla DOMOWYCH potrzeb jest wytarczający
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Dzięki Family.My mamy taki do podawania leków http://www.allegro.pl/item903000946_...inhalator.html
                      to chyba to samo co ten Twój pingwinek,chyba raczej ten pierwszy co pokazywałas by był dobry do inhalacji z soli fizjologicznej.
                      U nas noc była koszmarna mała kaszlała i musiałam jej podać syrop przeciwkaszlowy aż 3 razy.poza tym podaję jej leki rozszerzające oskrzela.
                      Last edited by anna31; 01-02-2010, 12:55.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Aniu tego pingwinka też się podpina do tego inhalatora. Ty masz taką tubę do podawania leków, a ten pingwinek to też jest nebulizator do soli fizjologicznej czy też Mucosolvanu (czy innego leku) tylko taki stricte dla dzieci
                        Zastanówcie się, Twoja córcia ma astmę a nebulizacje świetnie pomagają w tego typu schorzeniach.
                        Porozmawiajcie z pediatrą co on sądzi o tym, a nóż da się jakoś ulżyć Marlence i ograniczyć leki.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witam Kochane:-* A co tu takie pustki są dzisiaj

                          Tylko nie mówcie że przez całe ferie tak tu będzie.... My od wczoraj oduczamy syna spania z nami, wstawałam do niego 5 razy w nocy i nawet przez dwie godziny spałam z nim w łóżeczku- dobrze że mamy łóżeczko turystyczne, bo nieweim jakbym tam wlazła:-D
                          Last edited by kruszyna23; 01-02-2010, 16:11.





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej Kruszyna
                            Rzeczywiscie pustki dzisiaj
                            Ja mam znowu stresa nie dośc że M choruje to ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi i dzwonili do mnie z laboratorium że mam bardzo niski poziom płytek i badanie do powtórki.Oby był to tylko błąd laboratorium,bo by tego jeszcze brakowało


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hej dziewczyny. kompletnie odwykłam od wstawania o 6:00 Nawet nie wiem, o czym tu pisać-tak mi jakoś myśli uciekają. Jak dziś wróciłam, to nie mogłam się naprzytulać dzieci-jakbym wieki ich nie widziała!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem, jak mój mąż mógł wytrzymać tyle miesięcy z incydentalnymi widzeniami dzieci w co niektóre dni??????

                              anna31-a tymi płytkami, to nie brzmi za ciekawie, no ale w laboratorium też zdarzają się pomyłki

                              dziś siostra do mnie dzwoniła, że w sklepach wielkie przeceny ciuchów a ja nawet nie za bardzo mam ochotę pchać się w ten wielki zakupowy szał.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                znam kasiu ten ból, jak swojego synka na pół dnia zostawiam z m jak pomykam na uczelnię, to jak wracam czuję to samo co ty
                                A co do przecen to jeszcze są, dzisiaj w ramach przeprosin z okropne zachowanie mojego m w ostatnim czasie zabrał mnie na zakupki. kupiłam sobie ładne butki, a Piotrusiowi w reeserved dżiny za 20 zeta i fajną kurtkę zimówkę już na kolejny sezon za grosze takie zakupy to ja lubię.
                                Ania współczuję słonko, ale może tak jak kasia mówi to pomyłka w laboratorium? Zdrówka dla małej kruszynki, biedactwo.
                                Kruszynko my ostatnio przechodziliśmy ciężkie chwile, bo nasz 2,5 letni synek co noc ok 2 maszerował spać do nas. istny koszmar, my nie wyspani, dziecko szalejące, kopiące i wiercące się po łóżku, a przy tym histeria przy przenoszeniu. Po tygodniu takiego spania powiedzieliśmy basta. 5 razy w każdą nockę zaprowadzaliśmy małego do jego pokoju po to żeby wracał do nas jak bumerangale opłaciło się, daliśmy radę i Piotrek znowu ładnie śpi sam. Ty też dasz radę, trochę cierpliwości, a potem będzie już tylko lepiej.
                                Last edited by Scaarlett; 01-02-2010, 23:01.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X