Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    Przedtem wpadłam tylko na chwilke i poszłam zaprowadzic Alanka do przedszkola.A Tekila jest super,każdemu bym polecała tą rase-fakt że obgryzła mi pół szafki ale już jej to wybaczyłam a ostatnio mąż szykował sobie śniadanie do pracy i zostawił nóż z drewnianą rączką i pudełko ze smarowaniem na szafce.Ja wstaje-patrze a Tekila wcina rączke od noża-pół rączki mi zjadła,wchodze do kuchni a tu smarowanie na ziemi leży i pół pudełka wyjedzone-sciągła sobie z szafki.Kiedyś zostawiliśmy worek z popiołem z pieca na szafce na noc bo nam sie zapomniało schowac-jak rano wstałam to sie złapałam za głowe-ona zrobiła sobie zabawke z tego worka-popiół był dosłownie wszędzie
    No to ładne rzeczy suczka wyprawia.A próbowaliście dawać jej takie specjalne kości żeby zęby sobie masowała,bo zapewne jej rosną i dlatego gryzie drewno.Ja miałam kiedyś takiego psa co buty wynosił z domu i chował na podwórku he he to dopiero bylo wesoło.
    Last edited by anna31; 13-01-2010, 17:03.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      hej,
      póki co Ola leży bo ją strasznie podbrzusze boli.Zamiast jechać do szpitala bo to nigdy nic nie wiadomo-czekają z bratem aż samo przejdzie
      Oj biedna dopiero co wróciła ze szpitala i znowu.Ja bym na ich miejscu od razu jechała znowu do szpitala.


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Też bym od razu jechała, bo lepiej dmuchać na zimne, potem będzie za późno.

        Ja wróciłam właśnie z hipermarketu i ledwo przeżyłam zakupy. Wszystko mi w sklepie śmierdziało i targało mnie na wymioty, do tego było mi za gorąco, marzyłam żeby wyjść.
        Dziewczyny pomóżcie mi, mam straszną zgagę kilka razy dziennie, co na to poradzicie? co jest najskuteczniejsze? bo się wykończę

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość

          Dziewczyny pomóżcie mi, mam straszną zgagę kilka razy dziennie, co na to poradzicie? co jest najskuteczniejsze? bo się wykończę
          mam koleżankę w ciąży i mówi,że jej pomaga zimne mleko....ale na chwile,może jakiś ranigast albo renni?? ale chyba z tym to się musisz wstrzymać.
          podobno migdały się je na zgagę
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            może coś tu piszą??

            http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=zgaga
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej dziewwczyny. Byłam w Biedronce. Musiałam choć na chwilę wyjść z domu. Jak tylko mąż przekroczył próg mieszkania, to od razu wyszłam-katar leci, oczy łzawią,ale przynajmniej od domowej wariacji można odetchnąć

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witam mamcie z ranka!
                widzę, że wszystkie smacznie śpią i dobrze, nie ma po co wstawać. na dworze zimno i sypie, w łóżeczku najlepiej

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Witam dziewczynki Widzę że pustki dzisiaj Scaarlet masz racje z tym łóżeczkiem ale ja mam tyle roboty...brrrr





                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam

                    no myśmy pospali do 9 dzisiaj. Ogarnęłam chatkę, śniadanko zjedliśmy, teraz Julcio baje oglada to mam chwilę i oddaję głosy na sis Frocha Grocha
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Też oddałam głosiki, chyba ze 3 dzisiaj

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej.A ja mogę zapomnieć o długim spanku,muszę zawsze wstać przed 7 i młodego do szkoły wyprawić a zaraz potem mała wstaje bo słyszy ruch w domu.Bo jezeli jest wolny dzień od szkoły ,wtedy wszyscy śpimy dłużej i ona też
                        A ja dzisiaj myję zaległe wczorajsze okna he he jedno już umyłam i zawiesiłam firanki.


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hej.
                          A ja dopiero teraz się witam bo gości miałam, moja siostra mnie odwiedziła
                          No i obiadek już też zrobiłam

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            ALe wy szybkie jesteście ja obiad od wczoraj mam, pranko zrobiła, za prasowanie coś mi się nie chce brać, może wieczorem. Nie na widzę prasowania męskich koszul! a mąż z racji swojej pracy codziennie ubiera, a potem ja mam 100 do prasowania, wrrrr
                            co do okien, to ja mam brudne, ale jak patrzę na termometr i na to co za oknem to kapituluję, umyję na wiosnę ona nie zając nie uciekną
                            Last edited by Scaarlett; 14-01-2010, 11:39.

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Scaarlett masz rację okna nie zając, ja też tak uważam
                              Jeśli chodzi o prasowanie męskich koszul wrrr też tego nienawidzę

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                                Też oddałam głosiki, chyba ze 3 dzisiaj
                                scarlett w podpisie napisz,że to TY,w nazwie możesz wpisać swojego nicka nawet fajne to bo prawie jak chat
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X