Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    a mnie się odechciało wszystkiego. siedzę w piżamie i smęcę, obiad jako taki mam, koleżance coś wypadło i nie wpadnie, m zabrał samochód i pojechał do pracy, dziecko jest szczęśliwe, bo pozwoliłam mu bajkę oglądać już godzinę. Nie mogę sie za życie zabrać.
    Może coś upiekę, bo mi smaka narobiłyście, zawsze to czymś się zajmę. Test wyszedł negatywnie, wiem, że to jeszcze nic nie znaczy.
    Mamakarolka ogródeczek super

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      karolka piękny masz ogród... zazdroszczę jak nie wiem co... ciekawa jestem czy kiedyś dorobimy się na tyle żeby wybudować dom
      Bo kredytu na tyle lat to ja brać nie chce

      Scaarlett przykro mi. Ale ja wierzę, że się uda ... lada chwila. Masz rację ... upiecz coś
      Last edited by FamilyTree; 11-01-2010, 10:15.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Domku to ja nie chcę, bo wychowywałam się w gigantycznym domu, w którym była niekończąca się robota, ale na wypasione duże mieszkanie bym się wymieniła tak samo jak ciebie tree przerażają mnie te kredyty. M cos wspomina, że ten rok będzie ok, to trzeba będzie pomyśleć. W szoku jestem, bo nie wyobrażam sobie jak się uda, ciąży, przeprowadzki, urządzania, a zaraz po tym dwójki dzieci w czym jedno noworodek
        hehe też uważasz, że pieczenie pomaga na smutki?

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Scaarlett ale ja nawet nie chcę gigantycznego domu, wystarczyła by mi taka powierzchnia mieszkalna 100m2. Moi teściowie mają 85m2 mieszkanie i jest takie znośne tylko kuchnię mają małą więc doliczam te 15m2 by mieć fajną porządną, wielką kuchnie
          Natomiast co w tym wszystkim jest najlepsze ... to własny ogród.

          Tak Kochana, ja to właśnie piekę, albo sprzątam jak chcę o czymś zapomnieć
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Ja też mieszkam w domu z ogródkiem.Jedyny minus to to że mieszkamy przy dość ruchliwej drodze powiatowej.


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ja właśnie do tego ogrodu się nie nadaję, rodzice mają ponad 30 arów do tego drzewa owocowe, klombiki, kwiatki i roboty przy tym w ********u i trochę. to byłą moja zmora.do tego non stop w domu i przy domu trzeba robić. ja mam komfort i luz mieszkając w mieszkaniu. Takie 80mkw to bym chciała

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                No fakt, trza robić. Teściowie (znów) mają dom za Wieluniem, jeździmy tam na wakacje i zawsze się coś do pracy znajdzie, tylko że ja taką babraninę w ziemi lubię plewienie, wyrywanie, przekopywanie.

                Anna noo własnie, jak jeździmy na wieś przez te wszystkie miasteczka i wsie i widzę te domy przy ulicy, a samochody prują 100km/h to tak szkoda mi tych ludzi czasami nawet chodników nie ma, ludzie poboczami idą.
                Dość niebezpiecznie jest.
                Ale dom to dom... zawsze Twój i to jest najważniejsze
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Dopiero od niedawna mamy chodnik i jest trochę bezpieczniej,nawet z wózkiem do sklepu można normalnie się wybrać.Ja akurat mieszkam na samym zakręcie i samochody nam czasem do ogródka wpadają
                  A i tak nie jest źle bo druga część miejscowości znajduje się przy drodze krajowej tam to dopiero przes...ne mają.


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Tree mi też sie śni taki domek 100m2 i odródek a w nim drzewek pare własna marchew agrest i mnóstwo kwiatków achhhhhhhhhhhhhhhhh
                    i ja też lubię dłubać w ziemi zawsze lubiłam pielići dbać o roslinki


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Ja też lubię grzebać w ziemi ale tylko z własnej inicjatywy bo jeżeli teściowa coś mi karze zrobić to już nie jest tak pięknie


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Dobra spadam, zakupy muszę zrobić bo w lodówce światło mam
                        Muszę się jeszcze tylko zastanowić czy jechać do sklepu autem czy sankami z małą.


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          fajnie, że macie tyle zapału. ja właśnie całe życie byłam zmuszona do roboty koło domu, do plewienia, grabienia, podlewania, sprzątania po psie, grabienia liści, zgniłych śliwek i jabłek dlatego czuję taką nie chęć. wiem, że już domu mieć nie będę. poza tym w mieście wszędzie blisko wiem, że to dla mojej pupci nie jest dobre, ale co zrobić. Człowiek na stare lata staje sie wygodny
                          Anna jak swiatło w lodowce to pewnie nakupisz, nie wiem czy sankami dasz rade, a jak w zaspę wpadniesz?

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            A ja nie chciałabym miec takiego dużego pomieszczenia na lokum piszecie o 100 m ja miałam właśnie takie mieszkanie i czułam sie w nim obco-za dużo miejsca a teraz mam 47 m i jest w sam raz,ja lubie jak jest przytulnie.Pamiętam ile było sprzątania przy tych 100 metrach.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              No jak mieszkałm u teściowej i cos robiłam w ziemi to moja potrafiła wrzeszczeć na mnie że cos ruszam (dodam że większośc leżała odłogiem-czy jak to sie pisze)


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Scaarlett a ile masz lat?



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X