Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Czesc kobietki
    Poldzio spi wiec odpalilam kompa...froszkowa papugo u mnie tez krupnik pyyyszny wyszedl ale moj M a pewno i tak znajdzie cos do skrytykowania...
    akinomb fajnie ze sie cos w twoich sprawach rusza.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Carin synusia masz rzeczywiscie slicznego jak laleczka
      Kreceniem sie podczas snu nie musisz sie przejmowac,to taka faza i pozniej dzieci spia spokojniej.Moj turlal sie po calym lozeczku podczas snu a teraz czasami potrafi godznami spac w jednej pozycji.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
        FAMILI-to jakis sen zimowy mnie dopadł jak misia na zime,wieczory długie zimne i brak meza tak na mnie wpływa chyba
        Taaak? U mnie to chyba nadmiar męza tak działa


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
          Taaak? U mnie to chyba nadmiar męza tak działa
          Anna31 widze ze mamy ze soba wiecej wspolnego niz myslalam

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
            Anna31 widze ze mamy ze soba wiecej wspolnego niz myslalam
            He he to chyba nasi M mają wiele ze sobą wspólnego,a może są rodziną tylko my o tym nie wiemy


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              dziewczynki nie narzekajcie na nadmiar meza ja sie czuje w kazdy piatek (bo maz wraca z delegacji )jak przed randka ha ha ha ha to juz trwa 6 lat jak on w delegacjach ....

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Moje dziecię też już śpi Ale te firany nadal pogniecione, no i za ten obiad trza się wziąć.

                Akinomb ehhh.... ah Ci urzędasy, tylko papierki by chcieli. Dobrze, że jest ok.

                frosia nooo obiadałyśmy się kurczakiem po wietnamsku, a później 30kg więcej przy porodzie Ehhh....

                Ania też mam beniaminki 3. Dwa zielone i jeden biały. Tylko właśnie... u mnie ten biały też marnieje. Jak się obudzi do życia to znów zaczyna liście gubić.
                Z tym jednym zielonym też tak miałam, ale nie potrzebował dużo czasu by się opamiętać, a ten ??!! Delikatny jak francuski piesek (Miss, Dotka bez obrazy )

                Melchior ooo to Ty masz męża na weekendy. A to gdzie on tak w te delegacje jeździ ? W Polsce gdzieś ?
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Carin podpisuje sie pod tym co pisza dziewczyny synek sliczny ...

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    dzień dobry!
                    ale u nas ziiiiiiimnooooo! brrrrrrr.......
                    Tree doczytałam, że masz przepis na kurczaka po wietnamsku? dałabyś? mogę się odwdzięczyć przepisem na kurczaka w cieście curry i makaron z krewetkami - jak mój. m. to lubi, to musi znaczyć, że jest dobre
                    Melchior to pewnie na każdy piątek musisz być odstawiona

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Tak obecnie jest w Chrzanowie ,ale był Poznan , Wrocław itd. na dłuzsza mete to masakra ja panna z dziecmi przez cały tydzien .... A w weekendy to ciesze sie ze go mam .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Madziu ale ja nie mam przepisu Kombinuję dzisiaj. Jest taka przyprawa z Winiar Pomysł na skrzydełka w miodzie. Pokroję pierś z kurczaka w kostkę, posypię tymi przyprawami, dodam cebuli i do piekarnika (wszystko wrzucę do rękawa). Kiedyś jadłam skrzydełka z tego i te przyprawy były bardzo podobne do tego co jadłam w knajpie. Zobaczymy co z tego wyjdzie
                        Takiego "swojskego" przepisu niestety nie mam
                        Ale nie pogardzę Twoim przepisem kurczaka w cieście

                        Melchior ooo Chrzanów niedaleko mnie Jakieś hmm... 40 km
                        Last edited by FamilyTree; 15-12-2009, 12:35.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Melchior ciężko tak chyba z dwójką dzieci samej siedzieć? a Twój mąż od zawsze tak wyjeżdża jeśli można wiedzieć?
                          Tree to daj znać jak wyjdzie a dokładny przepis na tego kurczaka podam Ci wieczorem, bo nie mam przy sobie książki kucharskiej teraz.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            dzień dobry!
                            ale u nas ziiiiiiimnooooo! brrrrrrr.......
                            Tree doczytałam, że masz przepis na kurczaka po wietnamsku? dałabyś? mogę się odwdzięczyć przepisem na kurczaka w cieście curry i makaron z krewetkami - jak mój. m. to lubi, to musi znaczyć, że jest dobre
                            Melchior to pewnie na każdy piątek musisz być odstawiona
                            Odstawiona w papcie ,pizamke ,szlafroczek ha ha ha

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              Tree to daj znać jak wyjdzie a dokładny przepis na tego kurczaka podam Ci wieczorem, bo nie mam przy sobie książki kucharskiej teraz.
                              Ok, nie ma sprawy.

                              haha... melchior zamiast się wypindrzyć to ty piżamę nakładasz, a chociaż jakaś taka seksowna ??
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Anna moze nie sa spokrewnieni ale mysle ze by sie swietnie razem dogadali bo maja podobne podejscie do zycia
                                Tak na serio,brakuje mi tych czasow kiedy do siebie tesknilismy...
                                U nas tez zimno i chyba snieg spadnie .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X