Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Widzę, że Wasze dzieci dziś też nie najlepiej się czują. i Wy... ja też od popołudnia kiepsko się czuję. Pogoda na pewno temu sprzyja!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Widze ze tu cisza,pewnie usypiacie maluchy
      Monia B bierzesz pigulke?Jak masz zle dobrane tabsy to piersi sa bardza bolesne.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        U mnie Miłosz już śpi, ale Dawid co chwilę się odzywa-to pewnie przez stan podgorączkowy. Jakoś nie wiem, za co się wziąć, nawet w tv nic mnie nie ciekawi

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          cześć dziewczyny!
          my już po wojażach. cały dzień, to teściów, to u moich rodziców. Padam na pysk, a w dodatku kiepsko się czuję objawy jak na @ mnie mordują od owulacji, a ja się boję nastawiać na tą fasolkę żeby znowu się nie rozczarować, a do tego codziennie mam okropną zgagę.
          Widzę, że wy również narzekacie na samopoczucie i nastroje. cóż taka pogoda, nie wiadomo co ze sobą zrobić.
          A wypieków, serniczków i karpatek zazdroszczę. Ja dostałam od teściowej kawał sypanego z jabłkami, ale mam taka zgagę, że mogę jeść jedynie myślami .

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Ufff.a ja miałam dzisiaj urwanie głowy,szwagierka zostawiła swoich synków u nas na parę godzin.Jeden ma 4 latka a drugi 5,5 miesiąca,ten mały to taki fajniutki i grzeczniutki i gdybym wiedziała że moje następne byłoby takie grzeczne to bym się jeszcze zdecydowala.
            A moja dalej biega i nie ma zamiaru spać


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Mój dzisiaj po południu się zdrzemnął i teraz w najlepszym w łóżeczku rozrabia

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Karolkowa ja juz nawet mojego dzis nie proboje usypiac.
                Wczoraj walczylam do 22:30 a na poczatku wszystko wskazywalo na to ze zasnie o normalnej porze.Poczekam jeszcze z pol godziny i przystapie do ataku...
                To chyba jakas dziwna faza w rozwoju czy cus bo jak tak sobie czytam to duzo dzieci w podobnym wieku ma problem z zasypianiem.Walcza do 23 pozniej spia do 9 rano i caly cykl sie rozregulowuje.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  U nas teraz mój M walczy z usypianiem małego

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Moj M nawet nie ma szans...maly tylko ze mna idzie do spania.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      dotka widzę,że Ty waleczna jesteś?? codziennie walczysz z młodym hehe i kto w końcu wygrywa?
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        No i już sobie pogadałam, właśnie mąż wzywa posiłki

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                          Widze ze tu cisza,pewnie usypiacie maluchy
                          Monia B bierzesz pigulke?Jak masz zle dobrane tabsy to piersi sa bardza bolesne.
                          dotka nie biorę tabletek anty. i nigdy nie brałam.
                          nie wiem dlaczego tak bolą. naczytałam sie i teraz się boję
                          żadnych guzków nie wyczuwam, badałam się już kilka razy.
                          nie wiem co mi jest
                          Marysia śpi już godzinkę, to sukces bo ostatnio po 22 było ciężko ją położyć




                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Moja też ze mną usypia bo musi sobie trzymaćręką cyca a wiadomo tata go niema


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Miss no na razie ja ale metoda "na zmeczenie materialu"tzn.Poldzio pada w koncu znudzone ,ja jednak swoje musze odlezec...Juz mnie to wkurza ale co zrobic.

                              Chyba musze przyjechac do ciebie bo po naszym ostatnim spotkaniu byl taki grzeczny i ulozony ze o k.20 godz.bral swoje misie i szedl do pokoju ,kladl sie w naszym lozku i czekal na mnie

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                monika moze to jakies hormonalne zmiany,przy guzku raczej cycuchy nie bola,wiem bo mialam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X