Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witam dziewczynki,ja jeszcze w piżamie biegam i nie umiem sie zmusic żeby sie ubrac i posprzątac.Naczynia jeszcze w zlewie czekają



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      anna31 a cóż to za groźny Avatar??
      zmiana nastroju??
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
        anna31 a cóż to za groźny Avatar??
        zmiana nastroju??
        To jest wzór mojej córeczki rozrabiaki he he


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Zima na całego- jak zwykle zaskoczyła drogowców. U nas w nocy padał deszcz, więc pół godz doprowadzałam szyby do widocznosci, po czym i tak wjechałam w zaspę. Na szczęście nie tak wielką, wiec udało się ewakuować.Teraz 3 godz snu dzieci- LUZIK!!!!!!!!!!!! A w międzyczasie rosołu gotowanie i drugiego dania przygotowywanie... Miłej niedzieli

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            To dobrze że to nie jakiś rów,tylko zaspa była
            ja ostatnio wypuściłam się do koleżanki autem bez hamulców i w ostatniej chwili musiałam wjechać na chodnik by się auto zatrzymało,gdybym tego nie zrobiła to bym wjechała komuś w D...
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Witam

              kasia właśnie, dobrze, że to tylko zaspa była

              Mój obiad też już na piecu pyrka.
              W piekarniku mam majkowe buły drożdżowe. I faktycznie mi buły wyszły
              dwa razy większe od pączków, mam nadzieję, że po wyjęciu trochę opadną.
              Następnym razem muszę kuleczki porobić a nie kule

              U nas z pogodą podobnie... ciągle śnieg pada i to dość konkretnymi płatkami.
              Po południu jedziemy do teściów w odwiedziny, mieliśmy jechać na obiad ale okazało się, ze oni wczoraj na zabawie szaleli, wiec stwierdziłam, żeby sobie odpoczęli i pospali dłużej, bo tak to teściowa by już od rana w kuchni siedziała.

              Ja też Wam babeczki życzę miłej niedzieli
              Last edited by FamilyTree; 10-01-2010, 14:11.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                A co to za buły??? Gdzieś na forum jest przepis? jak duże, to i dużo ich pewnie wychodzi. Nie ma to, jak konkretne porcje piec

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Cześć dziewczyny!
                  Fatalnie się dzisiaj czuje i nie wiem czemu... Jak sprzątałam kupę naszego szczeniaczka to mało nie zwymiotowałam co mi się nie zdarza... Rano trochę bolał mnie brzuch. A teraz jestem jakaś nie do życia.
                  Przez drugi miesiąc po porodzie brałam tabletki Cerazette (antykoncepcja), ale odstawiłam je po skończeniu opakowania, bo uznałam, że kochamy się z mężem dość rzadko i się nie opłaca kupować (ale z tego co pamiętam przy pełnych stosunkach zabezpieczaliśmy się...). Już drugi miesiąc nie mam okresu, choć na trzy tygodnie po porodzie dostałam okres i równe 28 dni później miałam kolejny. Nie wiem co się dzieje. Podkreślam, że ciągle karmie piersią. Myślicie, że to jakieś hormonalne? Wybrać się do ginekologa? Może coś mi się dzieje niedobrego?? Ciąży w ogóle nie zakładam..

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    kasia już szukam tego przepisu, on jest na pewno

                    to ten
                    http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...3y+dro%BFdzowe

                    ok lece dalej do garów. Wieczorem na pewno się odezwę
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Carin nie wiem jak było u Ciebie,ale ja po porodzie 4 tyg miałam tzw połóg, więc krew leciała,a Ty piszesz,ze miałaś @ po 3 tyg? od porodu??
                      Ja myslę,że masz rozregulowany cykl,a do tego karmisz piersią,więc może stąd..
                      aha drugą @ dostałaś po 28dniach,bo tabletki juz brałaś- dlatego
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Froszku ja krótko po porodzie krwawiłam, bo ani nie pękłam, ani nie byłam szyta . Mimo, że rodziłam naturalnie. Może stąd tak wczesny okres. Bo 28 dni później miałam kolejny.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          Froszku ja krótko po porodzie krwawiłam, bo ani nie pękłam, ani nie byłam szyta . Mimo, że rodziłam naturalnie. Może stąd tak wczesny okres. Bo 28 dni później miałam kolejny.
                          Carin znasz siebie lepiej i za pewne było tak jak piszesz,jeśli wykluczasz ciąże to pewnie Ci się cykl rozregulował bo odstawiłaś tabletki...
                          ja nie karmiłam prawie wogóle a @ pierwsza po porodzie dostałam po 5miesiącach..więc co Kobita,to inny przypadek
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Cześć.
                            U nas dzisiaj w nocy padał deszcz i wszystko marzło, mało tego zamarzły nam drzwi wejściowe do domu że rano nie mogliśmy z niego wyjść dopiero mój M zadzwonił po teścia i aby nas uwolnił okazało się ze za drzwiami była olbrzymia warstwa lodu, a że mamy podwójne drzwi to te otwierają się na zewnątrz i doopa zbita

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Czesc dziewczyny.
                              Ale nas zasypalo,masakra,dobrze ze malemu kominezon narciarski kupilam,przydal sie.
                              Powiedzcie ,korzystacie jeszcze z krzeselek dzidziusiowych dla waszych pociech?Zastanawiam sie czy mojego nie wyniesc do garazu,Poldek nie chce w nim siedziec,karmic tez sie juz nie pozwala Chce jesc sam i tylko to co widzi u nas na talerzu.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Niezle Karolkowa
                                Ja dzis rano okiennic nie moglam otworzyc bo parapety zasypane grubo sniegiem...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X