Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    monia im wiecej dzieci tym weselej

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
      monia im wiecej dzieci tym weselej
      weselej i głośniej. jedna kończy płakać a druga zaczyna i o zabawki się biją a mówią że to chłopcy rozrabiają




      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Hej
        Majka cóż życzyć , zdrówka zdrówka zdrówka!!!

        Tree dzwoniłam do dentysty i w piątek na 17 jadę do niego.Ale pytał się jak te ząbki wyglądają i w ogóle.Powiedział aby kupić pastę dla dzieci od 1 do 7 lat z fluorem.A raz w tygodniu myć dorosłą pastą, bo przebarwienia może powodować brak fluoru to raz.A Amelki brązowe plamki mogą się okazać chorobą mleczaków, i nie z mojej winy.Mówił że 70 % dzieci ma to póki nie mają stałych zębów i nic się na to nie poradzi , jedynie można zaleczyć tak jak wyżej napisałam.
        Szczegółów dowiem się w piątek , bo na odległość można sobie gdybać.
        Tylko kurcze jak tu używać dorosłej pasty jak Amesia nie umie płukać ząbków

        A i jeszcze smutna wiadomość
        Brat wrócił ze szpitala ,i niczego się nie dowiedział.
        Rodzice zadzwonili do byłej szefowej(a mojej położnej z porodu) która tam pracowała czy może się czegoś dowiedzieć.
        Lekarze jej nic nie mówią gdyż jak się okazało Oli groziło poronienie.Ten krwiak wytworzył się gdyż szyjka macicy się rozwarła.Jest na lekach uspokajających i krwawienie ustało.A ona sama nic o tym nie wie-i bardzo dobrze.Za 2/3 dni wyjdzie ze szpitala , ale nie wiadomo czy dotrzyma ciążę
        Last edited by ColorWomen; 06-01-2010, 19:46.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Wróciliśmy przed chwileczką z bawialni. Oporządzę Julka i przyjdę poczytać co tu słychać.
          Mam nadzieję, że będzie ktoś do plotkowania
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Witam kochane,mam chwilkę więc doczytam Was i wracam



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              A no widzisz... jak pisałaś o koleżance to tak mi się właśnie ta Ela przypomniała. No to super, że u niej ok. Ona chyba też ma na marzec termin, prawda?

              A ja mojemu na 2 latka szukam rowerka. Dziewczyny powiedzcie mi... średnica koła tych najmniejszych rowerków to jaka jest ??

              Aha ...chciałabym jeszcze kupić Julkowi taki a'la stołeczek, żeby mógł na niego sobie stanąć np przy umywalce, a potem, żeby mu wygodniej było na kibelek usiąść. Ale nie wiem pod jakim hasłem tego szukac jak to się nazywa ??
              Family ja kupiłam w markecie Alankowi taki mały stołeczek plastikowy,który sam sobie podstawia w ubikacji i siada na muszlę.Kupiłam je w tesco i kosztowało około 25 zł,jest solidne,ma taką plastkiową rączkę,którą sie chowa.Skocz do Tesco-na pewno jeszcze będą bo kupowałam je niedawno.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                witajcie

                Tree i byłaś w Lidlu??

                ja czekam kiedy moja zaśnie,narazie kręci się w łóżeczku

                a gdzie się podziała hanta??była i się zmyła
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Witaj Froszku
                  Majajula tak czytam co sie przydarzyło Majce-to straszne,wyobrażam sobie co musiałaś czuc,jak sie bałaś



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Froch jakie masz plany na 19?wyprawiasz urodzinki Milence?



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Marti w Tesco byłam wczoraj i nie widziałam stołeczków, ale może źle po prostu nie zwróciłam uwagi, jutro pójdę.

                      Frosia jechaliśmy do Lidla, ale nie dojechaliśmy bo, trzeba przejechać przez tory kolejowe, jechał pociąg i rozszczepiły się wagony nie dało się przejechać, korki jak stąd do Warszawy, ale.... dzisiaj w bawialni był dokładnie taki sam ikewoski jak pokazała Syla, Julek sobie parę razy wszedł zeszedł i ten mi się spodobał. Chyba zostanę przy tym.... zobaczę jeszcze ten w Tesco i zdecyduję.
                      Ale dzięki Ci kochana

                      Colorka
                      oby tak było z tymi ząbkami jak mówisz. My myjemy pastą z fluorem i póki co te przebarwienia są Mężul jutro idzie do zębologa to się zapyta kiedy możemy Julka mu przyprowadzić.
                      Kurcze to nieciekawe wieści.... ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze.
                      jeszcze jak chodziłam do liceum, koleżanka z klasy zaszła w ciążę, też krwawiła co chwilę, lekarze nie dawali jej za wiele szans na donoszenie, a teraz ma fajowego synka Wojtusia, który w sierpniu skończy 8 lat
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                        Froch jakie masz plany na 19?wyprawiasz urodzinki Milence?
                        chyba zrobię urodziny 23 stycznia, w sobote
                        jeszcze sie nie zastanawiałam nad imprezką,mam jeszcze czas
                        o Tobie też pamiętam


                        tree widocznie nie było Ci dane kupić tego w Lidlu
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Family a Julek otworzy buzie dentyście?ja bym też poszła z Alankiem do dentysty ale sie obawiam,że nie da dentyście nic sobie zrobic przy ząbkach.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Jednym z moich postanowień na Nowy Rok było to,że ja sama odwiedzę dentystę i zapisze męża,który paniecznie boi sie stomatologa,jak słyszy wiercenie to drży ze strachu i boi sie jak małe dziecko



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Czesc laseczki kochane
                              Wlasnie wrocilismy jakas godzinke temu z Lyonu,w fr dzis rozpoczely sie wyprzedaze wiec buszowalismy po sklepach ale nic ciekawego nie widzialam.W sumie nie lubie wyprzedazy bo wystawiaja wtedy duzo szmelcu i jak chcesz zainwestowac w np.dobry plaszcz to wszedzie najpierw przez stosty tandety musisz sie przekopac.Dla Poldka to za to super okazja taniego zakupu wieeeelu ubran.Dostal dzis komplet na narty (sanki )kombinezon,bluze,skarpety i buty,ja za to sobie kupilam drogi kremik

                              W ogole tu dzis nie zagladalam,musze doczytac co u was ,zaraz tez bede uciekac bo chcemy filmik jakis obejrzec z M.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                A tak z innej beczki-w piątek mamy z mężem randke-tak bez okazji teściowa sama od siebie zaoferowała sie wziąśc Alanka na noc do siebie z piątku na sobote,ja mam wolne więc sie wybieramy na randke do centrum handlowego(Silesia) i pójdziemy na zakupy a później może na jakąś pizze.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X