Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej mamuśki!!! Dziękuję serdecznie za wszystkie gratulacje i miłe słowa dla mnie i Pauli! Jak chcecie poczytać jak przebiegał poród to na wrześniówkach, ale nudna lektura nie polecam hihi Dupa nadal boli, malutka jest taka słodka i kochana że nie mogę uwierzyć że to moje

    Skomentuj

    •    
         

      Ewylinka witaj kochana. Śliczną masz córeczkę, taki mały aniołek
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
        Hej mamuśki!!! Dziękuję serdecznie za wszystkie gratulacje i miłe słowa dla mnie i Pauli! Jak chcecie poczytać jak przebiegał poród to na wrześniówkach, ale nudna lektura nie polecam hihi Dupa nadal boli, malutka jest taka słodka i kochana że nie mogę uwierzyć że to moje
        GRATULACJE
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
          A ja dzisiaj byłam na grzybach ale ani jednego nie znalazłam. Wczoraj byliśmy z Pauliną i ze znajomymi na kręglach, a później imprezka do domu się przeniosła. Pierwszy raz od 2 lat dostałam @, ale nic mnie nie boli. Sikornik a kiedy obrona?
          Anik ja też dziś dostałam @ i konam z bólu i w głowie mi się dziwnie robi jakbym mdlec miała, ale to mój 2 @ po ciąży i niestety gorszy od poprzedniego


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
            Hej mamuśki!!! Dziękuję serdecznie za wszystkie gratulacje i miłe słowa dla mnie i Pauli! Jak chcecie poczytać jak przebiegał poród to na wrześniówkach, ale nudna lektura nie polecam hihi Dupa nadal boli, malutka jest taka słodka i kochana że nie mogę uwierzyć że to moje
            Ewelynka witaj jeszcze raz gratulacje
            nie widziałam Twego skarbu aale zaraz wrześniowy wątek przeszukam
            a i witamy w roli mamy


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              No teraz to będę mogła was o wszystko podpytywać już jako mama a nie kobieta ciężarna Anik dziękuję, dziękuję ale podobna do taty nie do mnie Chociaż ma moje uszko małżowinę niezawiniętą jak ja

              Skomentuj


                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                Anik ja też dziś dostałam @ i konam z bólu i w głowie mi się dziwnie robi jakbym mdlec miała, ale to mój 2 @ po ciąży i niestety gorszy od poprzedniego
                A mnie nic nie boli tylko sobie leci....
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  A ja jestem w szoku z tym okresem bo jest gorzej niż przed ciążą
                  idę poleżeć bo umieram


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    u mnie też jest lepiej niż przed ciążą, nic mnie nie boli, nie łapią mnie dziwne skurcze, nie robi mi się słabo.
                    Teraz już te nadchodzące "krwiste" dni nie przerażają mnie tak bardzo

                    majek współczuję
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                      Sikornik a kiedy obrona?
                      Aniu, jutro jade do poznania, przekimam u znajomych bo rano o 9 mam być u promotora i ustalimy co i jak
                      16-go znow jadę bo mam imprezę na pożegnanie studiów z naszym dziekanem i z moją grupą i pewnie wtedy dostane do rąk dopiero recenzję moich 2-letnich wypocin hehe
                      k***** ale mam stresa ulala

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Majek też Ci współczuje, ja nie wiem co to bolące miesiączki
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          Aniu, jutro jade do poznania, przekimam u znajomych bo rano o 9 mam być u promotora i ustalimy co i jak
                          16-go znow jadę bo mam imprezę na pożegnanie studiów z naszym dziekanem i z moją grupą i pewnie wtedy dostane do rąk dopiero recenzję moich 2-letnich wypocin hehe
                          k***** ale mam stresa ulala
                          A z Johnym kto zostanie? Nie stresuj się kobieto, będzie dobrze
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Witaj Tree
                            najgorsze jest to że po Julce miałam super nic mnie nie bolało
                            w maju dostałam @ i myślałm że pierwszy po ciązy i dlatego ale dziś widzę że coś jest nie tak, za słabe krwawienie jak na 1 dzień a za duzy ból jak na mnie może coś jest nie tak


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              a okres to mam taki jak przed ciążą, zero bóli, krwawienie tylko jako takie przez pierwsze dwa dni - ale tez biore tabsy więc prawie @ nie mam

                              lece na razie na wątek wrzesniowy

                              Skomentuj


                                Ja już byłam na wrześnióweczkach przeczytać historię Ewylinki
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X