Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
    Tree
    I zaraz wariatki, normalna się znalazła :P
    a no wlasnie,wystarczy zerknac na nazwe w tym watku

    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Dziewczyny czy ktoras z Was ma w jednym palcu dni plodne i nieplodne,czy stosujecie te metody naturalne?
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
        Dziewczyny czy ktoras z Was ma w jednym palcu dni plodne i nieplodne,czy stosujecie te metody naturalne?
        Ja nie stosuję metod naturalnych bo znając moje szczęście odrazu bym zaszła w ciąże,ale wiem kiedy mam płodne dni bo mój mąż jest wtedy biedny
        Last edited by Martyna2006; 16-12-2009, 14:24.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Czesć Dotka.Poldziowi również życzę zdrówka.

          Frosia ja stosuję tak po części. Ja wiem kiedy mam płodne dni, tak mnie boli podbrzusze, że ledwo siku potrafię zrobić.
          Przy tym śluzu od cholery. I wtedy jest całkowita abstynencja.
          A co... zaczynasz przygotowania do staranka o drugie bobo ?
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            No i jestem znowu z wami,Poldek strzelil megakupe(czopki)i musialam go zmienic.
            frosia mi juz troche lepiej ale kaszle jak stary gruzlik,
            nusiak no moze bym sie w przyszlum tygodniu gdzies dostala ale wyjezdzamy...

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Frosia ja też wiem, kiedy mam płode bo podpbrzusze chce mi rozsadzić.
              W sumie taki najgorszy to jest jeden dzień, ale się nad tym nigdy nie
              zastanawiałam i nie liczyłam, bo nie było mi to specjalnie potzrebne


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                dzieki tree za troske
                miss wiesz ale to tez zalezy od faceta,jeden ma takie kilery ze na 3 dni przed owulka splodzi dziecko a inny potrzebuje w sama owulacje z 3 raz poprawic...
                najlepiej zeby "zawiazal malego na supel"do czasu dni plodnych

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny czy ktoras z Was ma w jednym palcu dni plodne i nieplodne,czy stosujecie te metody naturalne?
                  Ja stosuję już 6 lat


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    A ja liczylam przez kilka miesiecy, ale płodne dni wypadają w różnym dniu cyklu, raz w 12 dn a w innym miesiącu w 16. Natomiast zawsze 14 dni przed kolejną miesiączką.

                    Majek a mogłabyś mnie oświecić jak też mogłabym stasować taką metodę ??
                    W sensie z tymi temperaturami i śluzami - bo ja zielona jestem
                    Last edited by FamilyTree; 16-12-2009, 14:33.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Dotka z tym zawiązaniem na supeł to tez nie do końca. Bo wtedy pleminiki
                      są słabsze jak czekają tak z utęsknieniem, żeby wydostać się na zewnątzr


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Ja zawsze uzywalam persony do pomiaru dni plodnych i u mnie zaczynalo byc goraco ok 8-10 dnia cyklu a owulka byla 13-15 dnia.Froszku kup sobie tester plodnosci,one sa na prawde wiarygodne.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          A w ogóle witam
                          My jużpo spacerku zimno jak cholera
                          Ja Majce założyłam kombinezon ale ona lekko gorączkuje i ma katar więc musiałam ją opatulić
                          Dotka dużo zdrówka dla WAS


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej Majek

                            Miss
                            się pyta zadaje pytanie a potem sobie idzie ani bez pożegnania ani
                            bez pocałuj mnie gdzieś
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              nusiak zaprzyjazniona z nami para starala sie o dziecko,ona po endometriozie,on mial slabe wyniki nasienia.Pamietam ze ona opowiadala nam ze przed badaniem wskazana jest wstrzemieliwosc,pozniej przed staraniem tez.Do sztucznego zaplodnienia tez kaza facetowi z pelnymi jajkami prze tydzien chodzic ...

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Tree ta medtoda jest dla wszytkich ale wymaga systematyczności i dokładności. Np.dziśmam katar i tem jest ciut wyższą, wypiję winko czy piwko też podskoczy. Ja jużteraz na śluzie lecę a temp mierzę sporadycznie. I jak nie mam pewności używam gumki
                                Ogólnie mam cylke 60 paro dniowe i owulacja jest stała (z 3 dniami w tąalbo w tą) 14 dni przd okresem. A ten najgorszy dzień gdzie boli podbrzusze czy nawet występuje plamienie to właśnie owulacja czyli skok temp. + 3 dni poowulacji o około 6-9 przed uważany jest za płodny. I dlatego najwięcej wpadek w tych metodach jest przed owulacją jak jest jeszcze niska temp bo plemnik posiedzi ukryty a tu bacj jajo i wpadka.


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X