Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    witam u nas dzis piekna pogoda wiec dopiero wrocilismy ze spacerku , ospe przerabialismy w swieta wielkanocne najpierw Tymoteusz za 2 tyg. Asia . Tymek przeszedł ja spoko mało go wysypało ,natomiast mała nie dawała sie smarowac miała centki wszedzie we wlosach na buzce na pupie na narzadach była biedniutka .......

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej babbeczki
      dziękuję za miłe słowa i za rady
      u nas nocka przebiegła koszmarnie Łukaszek cały czas się drapał i przez to nie mógł spać a ja razem z nim
      ŁUKASZ 08.09.2006

      NATALIA JULIA 30.11.2007



      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej
        Marysia znowu w nocy płakała i musiałam dać jej smoka.
        poradźcie mi zegarek to dobry prezent dla męża pod choinkę?
        a dla teściów kubki ze zdjęciem MArysi?




        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
          hej babbeczki
          dziękuję za miłe słowa i za rady
          u nas nocka przebiegła koszmarnie Łukaszek cały czas się drapał i przez to nie mógł spać a ja razem z nim
          wiesz dzieci wtedy biedne bo to strasznie swedzi my mielismy taki płyn z znieczuleniem ,ale on daje taki zimny okład i dziecia to sie nie podoba moja mala troche plakała jak ja tym smarowałam duzo zdrowka dla ŁUKASZKA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            a co to za płyn?
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
              a co to za płyn?
              puder płynny z znieczuleniem .http://www.nokaut.pl/oferta/puder-w-plynie-100-g.html ja miałam taki ....

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                hej babbeczki
                dziękuję za miłe słowa i za rady
                u nas nocka przebiegła koszmarnie Łukaszek cały czas się drapał i przez to nie mógł spać a ja razem z nim

                no to ja pobije rekord, moja miała ospe w wieku 2 miesięcy, też najwięcej na główce , gorączka 38 ale dałysmy rade

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej. jesli jestescie zainteresowane tym jak zarobic na necie bez klikania w reklamy itp.to wejdzcie tutaj na strone tu sa pewne pieniadze. w tydzien zarobilam 235 cos z groszami.i mam je na koncie w banku. wystarczy zagrac, czyli szybciej od przeciwnika ulozyc puzle i potem zrejestrowac sie i wybrac czy ma byc przelew na nasze konto w banku czy poczta maja przyjsc pieniadze. to jest bardziej pewne i wiarygodne zapraszam http://************org.pl/?p=QvN5Krj3yrvG

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam
                    no cisza tu ,ze pomimo ze nie mam czasu zagladac to tez niewiele mam do nadrabiania


                    moja starsza jak dotad nie zachorowala mi na zadna zakazna chorobe -mlody jak narazie tez nic ,ale pewnie dlatego ze nie przebywa w skupisku dzieci .
                    powoli kompletuje prezenty Swiateczne i idzie mi coraz lepiej
                    ogladam i polska i belgijska TV i musze powiedziec ze w belgijskiej jeszcze nie ma szalu Swiat ,za to w polskiej prawie kazda reklama to Swiateczna
                    Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez nowinette Pokaż wiadomość
                      hej. jesli jestescie zainteresowane tym jak zarobic na necie bez klikania w reklamy itp.to wejdzcie tutaj na strone tu sa pewne pieniadze. w tydzien zarobilam 235 cos z groszami.i mam je na koncie w banku. wystarczy zagrac, czyli szybciej od przeciwnika ulozyc puzle i potem zrejestrowac sie i wybrac czy ma byc przelew na nasze konto w banku czy poczta maja przyjsc pieniadze. to jest bardziej pewne i wiarygodne zapraszam http://************org.pl/?p=QvN5Krj3yrvG
                      to teraz hazard potrzebuje nagabywaczy
                      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hanta, pamiętaj że jesteśmy świeżo po aferze hazardowej hehe
                        poza tym kryzys moja Droga , kryzys

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witam oj pustki żeczywiście, mam nadzieje że crejzolki nam ni umrą śmiercią naturalna kurcze ja sama niemam czasuna nic,,,
                          Cyprianek ma za sobą odrę-ale załapał ją dzięki skarzonej szczepionce- niepowiem że było lekko, bo miał straszną temperaturę, zawalone gardło-nic jeść niemógł ani pić, przez tydzień schudł nam 2kg...ale szybko to nadrobił
                          U nas pogoda mroźna-ale jeszczeniema poniżej zera, a szkoda może by wirusy pozabijało... ja w niedzięle idę na roczek kuzyna Cyprianka i niewiem co kupić, a funduszy też za bardzo niema...
                          Ostatnio synu strasznie sypia w nocy, niewiem co się z nim dzieje chyba się przejdę do lekarza po coś na uspokojenie...
                          pozdraiwam wszystkie chorowitki nasze:-* i duzzzzzio zdrówka życzę





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej.Mój starszy tez chory oczywiscie przyniósł ze szkoły.Kaszle juz kilka dni,boję sie ze zarazi małą ale narazie jest oki.oby tak dalej.Juz niemogę się doczekać śniegu i mrozu a wtedy odpalimy sanki i na spacerek bez strachu że jakiś wirus nas dopadnie.


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Cześć
                              Całą noc dzisiaj padał deszcz dopiero teraz przestało.
                              Wczoraj w ciągu dnia podawałam Karolkowi herbatkę z melisy i w nocy spał o wiele spokojniej, Kruszyna może spróbuj i Twojemu maluszkowi też pomoże

                              Ania ja też bym z chęcią już zabrała małego na sanki

                              A gdzie reszta dziewczyn? HEJ, HEJ ODEZWIJCIE SIĘ

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej witam u nas też temat chorób na tapecie Mały dopiero co wyszedł z zapalenia gardła a tak w ogóle choruje co chwile od września lekarze zarabiają na nas majątek jak mniejszy skończy starszy zaczyna i tak w kółko marzę o strzelającym mrozie żeby te bakcyle wymroziło to może skończy sie moja gehenna
                                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X