Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej dziewczynki
    Wczoraj nie miałam siły nic napisać, troszkę tylko podczytałam co pisałyście.
    Na weselu było super, mały u babci był baardzo grzeczny a tak się o niego bałam

    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewuszki
      rosołek się u mnie gotuje,ja piję kawke a po obiadku jedziemy na kawke i ciasto do bratowej męża

      dziwnie mi się w nocy spało ,głupie sny miałam

      Mamakarolka to wklej fotek kilka z wesela,aż ci zazdroszczę!!!


      Skomentuj


        hey Dzieweczki
        teraz moja spi wiec mam luzik..wczoraj zrobilam pycha ciacho,z przepisu mojej sasiadki,cos a'la sernik na zimno...ale rewelka.nazywa sie LODOWIEC

        dzis juz pol nie ma,co zagladam do lodowki,to sie powstrzymac nie moge i musze sobie dziobnac

        jesli chodzi o pogode to u nas slonecznie,ale straaasznie wiejeeee
        FROCH

        Skomentuj


          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          hey Dzieweczki
          teraz moja spi wiec mam luzik..wczoraj zrobilam pycha ciacho,z przepisu mojej sasiadki,cos a'la sernik na zimno...ale rewelka.nazywa sie LODOWIEC

          dzis juz pol nie ma,co zagladam do lodowki,to sie powstrzymac nie moge i musze sobie dziobnac

          jesli chodzi o pogode to u nas slonecznie,ale straaasznie wiejeeee
          froszku ,mam prosbe przeslij mi przepis na to ciasto ,mam galaretki ale stare ciasta juz sie moim opatrzyly.Zgory dzieki.

          Skomentuj


            Atak w ogole to DZIEN DOBEREK WSZYSTKIM
            Last edited by annse3; 04-10-2009, 13:18.

            Skomentuj


              Miss ja kiedys podawałam przepis na lodowca i ciekawa jestem czy ten twój jest taki sam,jak mozesz to wrzuc przepisik na kulinarneprosimy!!!!!!!!!!!

              ja na razie uciekam sie troszke podreperować ,i obiadek dokonczyć

              do popisania potem


              Skomentuj


                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                Aniu to zależy od zdjęcia , podejrzewam ze jak jest małe to je rozciąga.

                Dzień dobry,
                wiecie normalnie zgłupiałam wczoraj Amelka miała mega katar a dziś?no nic nie leci ,przecież nie mógł zniknąć od tak prawda?
                poczekam do wieczora

                U nas słoneczko ale wieje chłodny wiatr.
                Miłej niedzieli
                Colorka a większego nie chciało mi przyjąć, a może ja coś pomieszałam. Napiszcie jak zmienić zdjęcie bo już nie pamiętam
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez pawimi

                  no to fajowo, maly na imprezki sie nadaje!
                  Pawimi mały nie był z nami na weselu, pierwszy raz zostawiłam go samego u mojej mamy

                  Silek
                  zdjęć nie wkleję bo nie wzięliśmy aparatu

                  Skomentuj


                    hej dziewczyny!
                    my juz po imprezie. Asia zaczela troche marudzic ze zmeczenia, wiec wyszlismy wczesniej. dzieki temu dostalismy ciasto na wynos i w ogóle całe ciasto jest dla mnie, bo m. nie lubi
                    byłam dzisiaj w szoku, bo moje dziecię zajęło się same sobą na 15 minut! siedziała i układała pociąg z drewnianych kolcków.
                    Mamokarolka opowiadaj jak było na weselu! a babcia chętna jeszcze do opieki nad wnuczkiem czy dał jej popalić?
                    ale u nas zimno i jakieś wichury są! zastanawiam się czy nie wyciągnąć już dla Asi cieplejszej kurtki, sama mam już w końcu płaszcz ocieplany. dziś byliśmy jeszcze w Tesco (otworzyli w końcu u nas w mieście) i kupiłam Asi rękawiczki.

                    Skomentuj


                      Magda na weselu było super. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze się bawiłam
                      Babcia (znaczy się moja mama) stwierdziła że nie wie dlaczego ja narzekam, przecież Karolek to takie grzeczne dziecko potrafił nawet przespać całą noc, co w domu zdarza mu się baaaaarzo rzadko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Widzę ,że jesienny wiatr wszystkie wywiał z MC
                        Madzia brawo dla Joasi!!

                        Już tak się cieszyłam ,że kataru niema ale on jest w nosku gęsty.Wkropliłam sól ale on i tak gęsty co mogę jeszcze zrobić?
                        Używamy kropli Euphorbium
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Color ja Karolkowi kupiłam kropelki Nasivin i bardzo mu pomogły, dostałam je w aptece bez recepty i można je stosować już dla rocznego dziecka.

                          Skomentuj


                            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                            Color ja Karolkowi kupiłam kropelki Nasivin i bardzo mu pomogły, dostałam je w aptece bez recepty i można je stosować już dla rocznego dziecka.
                            Amelka na nasivin jest uczulona..od małego puchły jej oczka dlatego używamy E
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                              Amelka na nasivin jest uczulona..od małego puchły jej oczka dlatego używamy E
                              No to faktycznie kiepsko a może do wąchania oil olbas? chyba tak to się pisze?

                              Skomentuj


                                Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                                No to faktycznie kiepsko a może do wąchania oil olbas? chyba tak to się pisze?
                                Do wąchania hmmm?
                                A sluchaj mam masc do smarowania na plecki i klatke piersiowa pomoze?
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X